Marketingsocial media

Join the conversation

Marketingsocial media

Join the conversation

Oferta

Social media

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

Angażujemy

Początki agencji Green Parrot były ściśle związane z narodzinami społecznościowej sieci. Marketing w social media to nasza kluczowa kompetencja i pewnością możemy stwierdzić, że jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji w tym obszarze. 

Jesteśmy przekonani, że social media to nie tylko budowanie wizerunku i relacji z konsumentem, ale również bardzo wydajne narzędzie sprzedażowe, co wielokrotnie udowadnialiśmy naszym Klientom. 

Posiadamy ogromne doświadczenie w zarządzaniu krytyką w social media oraz przełamywaniu sytuacji kryzysowych. Niejednokrotnie wspieraliśmy Klientów, którzy borykali się z tego typu problemami i z sukcesem wyprowadzaliśmy ich z sytuacji trudnych, w skuteczną, pozytywną komunikację z konsumentem. 

Platformy w ramach których wspieramy naszych klientów obejmują:

  • Fanpage Facebook 
  • YouTube
  • Twitter
  • Instagram
  • SnapChat
  • Pinterest
  • Współpraca z blogerami i vlogerami 
  • Brand Blogging

 

Pomimo rosnącej liczby portali społecznościowych, Facebook wciąż pozostaje numerem 1. W Polsce skupia on 14 milionów użytkowników, z czego aż 59% korzysta z serwisu codziennie. Nikogo zatem nie trzeba przekonywać, że prowadzenie fanpage na Fcebooku oraz promocja na Facebooku umożliwia dotarcie do naprawdę dużej grupy potencjalnych klientów, a kampanie na Facebooku stanowią zdecydowaną większość realizowanych przez nas kampanii w social media.

Kampania to nie tylko założenie fanpage’a na Facebooku i regularne dodawanie wpisów. Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy, że działania te wymagają stworzenia długofalowej strategii o konkretnych założeniach. U nas każdy klient może liczyć na przygotowanie dedykowanej oferty i strategii, która będzie nastawiona na osiągnięcie założonych celów. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest wspólne ustalenie najważniejszych założeń kampanii na Facebooku – musimy wiedzieć co chcemy osiągnąć, do jakiej grupy dotrzeć, jakie są mocne strony naszego klienta i co go wyróżnia. Na podstawie tych informacji jesteśmy w stanie zaproponować działania, które przyniosą realne korzyści i pomogą wywiązać się z postawionych nam zadań.

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku to przede wszystkim ciągła rozmowa z fanami. Aby codzienne dyskusje przebiegały w miłej atmosferze, musimy się dobrze poznać. Ważnym krokiem jest zatem ustalenie, do jakiej grupy osób chcemy dotrzeć, jakie są jej oczekiwania i co ją interesuje. To pozwala nam tworzyć unikalne, świeże treści, które dotrą do fanów i wzbudzą ich zainteresowanie.

Wiemy również, jak dużą rolę w angażowaniu fanów odgrywają konkursy na Facebooku. Mamy doświadczenie w organizowaniu konkursów facebookowych, które przykuwały uwagę tysięcy użytkowników portalu. Specjalizujemy się w przygotowywaniu dedykowanych aplikacji i ciekawych gier, które ułatwiają dotarcie do nowych fanów.

Ważnym elementem, dzięki któremu stale możemy powiększać bazę fanów na prowadzonych przez nas fanpage’ach jest reklama na Facebooku. Odpowiednio stargetowana reklama na FB, pozwala dotrzeć do osób, na których szczególnie nam zależy. Możemy kierować reklamę na Facebooku do konkretnej grupy, kierując się miejscem zamieszkania, zainteresowaniami, wiekiem lub płcią.

Zależy Ci na dokładniejszym poznaniu naszym kompetencji? Zapraszamy do kontaktu!

Powiązane projekty

Blogerzy dla STR8

Inspirując się głównym hasłem kampanii STR8: "Ty ustalasz reguły", zaprosiliśmy do...

#KAMPANIE #SOCIAL MEDIA

C-Thru

Kampania interaktywna dla kosmetyków marki C-Thru...

#FOTO/VIDEO #KAMPANIE #SOCIAL MEDIA

Klient Green Parrot znów w topie zaangażowania i interaktywności

Po raz kolejny nasi Klienci goszczą na toplistach zaangażowania Sotrender - firmy...

#SOCIAL MEDIA

Social Media dla STR8

Kompleksowo obsługujemy markę STR8 w działaniach interactive....

#KAMPANIE #SOCIAL MEDIA