Human Intelligence on Demand

powered by talents!
Human Intelligence on Demand to sieć najwybitniejszych specjalistów z dziedziny marketingu, kreacji, strategii, performance, technologii i project managementu, gotowych do włączenia się do Twojego zespołu i rozwiązania Twoich problemów od zaraz. Z nami zorganizujesz swój dream team bez żmudnych poszukiwań, bez rejestrowania się na kolejnej platformie, bez przepalania budżetu, bez ryzyka.
TOP 10%
BRANŻY marketingowej
W jednym miejscu

Z top-doświadczenia naszych
top-specjalistów skorzystali już:

Dlaczego tacy managerowie jak Ty korzystają z Human Intelligence on Demand?

15

lat doświadczenia w świecie marketingu i nowych technologii

Human Intelligence on Demand to nowy model współpracy oferowany przez Green Parrot - jedną z największych niezależnych agencji reklamowych w Polsce, która od 15 lat dostarcza rozwiązania z pogranicza marketingu i technologii.

100+

zrealizowanych projektów w formule HI

Human Intelligence on Demand to sprawdzone rozwiązanie dla dowolnej branży, z którego najczęściej korzystają pracownicy działów marketingu, specjaliści HR, liderzy w software house’ach lub przedsiębiorcy, którzy potrzebują porady konsultacyjnej i wsparcia, Human Intelligence on Demand zbuduje dla Ciebie precyzyjne rozwiązanie, dopasowane do aktualnego stadium projektu.

95%

mniej formalności

Human Intelligence on Demand = jedna faktura za pracę wszystkich specjalistów i realizację konkretnych zadań zamiast niezliczonej ilości umów o pracę, formularzy i całej papierologii. Z nami możesz w każdej chwili skorzystać z usług eksperta bez konieczności wyciągania go na stałą listę płac.

85%

redukcji kosztów zatrudnienia
i poszukiwania specjalistów

Human Intelligence on Demand to maksymalnie elastyczny, rentowny i dynamiczny sposób pozyskiwania talentów. Bez żmudnych i kosztownych procesów rekrutacyjnych i przetargowych. Mówisz nam, kogo i do czego potrzebujesz. My zapewniamy Ci najlepszych kandydatów, którzy na określony czas włączą się do Twojego zespołu, aby wspólnie zrealizować konkretny projekt. Nie musisz martwić się o sprzęt, onboarding i rozliczenie pracy danej osoby. Wszystkim zajmujemy się my.

99%

trafności

W 99% przypadków specjalista rekomendowany przez zespół Human Intelligence on Demand jest strzałem w dziesiątkę, a klienci wyrażają chęć wiązania się z nim na kolejne projekty.

1:1

Najwięcej specjalistów na wyłączność

Większość specjalistów w formule HI możesz zaangażować wyłącznie dla Twoich projektów. Na życzenie mogą Oni również pracować stacjonarnie z Twojego biura.

48h

Tyle maksymalnie potrwa proces poszukiwania najlepszego talentu

do Twojego projektu w formule HI. Czy kiedykolwiek w takim czasie udało Ci się zatrudnić specjalistę na etat? Uzyskać spersonalizowaną ofertę i wycenę od agencji? Lub samodzielnie wyszukać podwykonawcę, który od razu zrozumiał Twoje potrzeby?

All-in

Jesteśmy przekonani, że HI stanowi najlepszą alternatywę

dla zatrudnienia własnego działu marketingu czy freelancerów i dla modeli hybrydowych. Unikalny model HI daje naszym ekspertom więcej czasu na zintegrowanie się z Twoim zespołem i zrozumienie Twojej firmy.

Umów się na 30 minut bezpłatnej konsultacji z ekspertem HI:

  Natalia Wasyluk

  Head of Creative & Human Intelligence on Demand

  Jak działa Human Intelligence on Demand krok po kroku?

  1
  1

  Opisz nam swój projekt w dogodnym dla Ciebie kanale

  Niezależnie od tego, czy skontaktujesz się z nami mailowo, czy przez WhatsApp, Messenger, czy Twitter - odpowiemy w ciągu 24h.

  2
  2

  Łączymy Cię z najlepszym specjalistą

  Dostarczamy Ci short listę rekomendowanych specjalistów, którzy mają doświadczenie i kompetencje, ściśle związane z Twoją branżą i Twoimi potrzebami. Jednak to do Ciebie należy ostateczny wybór. Każdy z kandydatów jest gotowy na spotkanie robocze, zanim podejmiesz decyzję.

  3
  3

  Działamy!

  Wspólnie opracowujemy workflow i timing projektu. Jeśli chcesz, wybrany specjalista może także pracować z Twojego biura.

  Jak powstała idea Human Intelligence on Demand?

  Spędziliśmy lata budując najbardziej wszechstronną sieć najlepszych talentów marketingowych.
  Połączymy Cię z zaufanym i sprawdzonym specjalistą, by już od pierwszego dnia dostarczać
  prawdziwą wartość dla Twojego biznesu.

  Doskonale wiemy, jak tworzyć zespoły i wybierać realizatorów, którzy nie tylko sprawnie wkomponują się w Twój team, ale przede wszystkim przyczynią się do efektywności projektu.

  Za każdym specjalistą stoją przynajmniej 4 lata doświadczenia w branży, wysoka kultura pracy i umiejętności komunikacyjne, które pozwalają na błyskawiczne wdrożenie w projekt.

  Wszyscy kandydaci przechodzą dokładną weryfikację i testy umiejętności pod okiem mentorów. Chcemy mieć pewność, że oferujemy Ci najlepsze kompetencje i dokładnie takich partnerów, jakich potrzebują Twoje projekty. Na naszą ostateczną listę trafia tylko 10% zgłoszonych specjalistów.

  Nasza sieć obejmuje zaawansowane i wyspecjalizowane kompetencje, w tym blockchain i sztuczną inteligencją. Wszystko po to, żeby Twoja firma była gotowa na wyzwania biznesowe jutra.

  W modelu Human Intelligence on Demand zamówisz m.in.:

  Realizacja projektu marketingowego od A do Z

  Kampania reklamowa, aplikacja mobilna, a może firmowy kanał na YouTube? Wskażemy Ci specjalistę, który poprowadzi za Ciebie cały projekt krok po kroku od koncepcji po publikację i analitykę.

  Strategia komunikacji

  Znajdziemy dla Ciebie eksperta w zakresie PR, social mediów i komunikacji, który przygotuje dokładny plan gry dla Twojej marki, a następnie zajmie się jego kreatywną egzekucją.

  Branding, rebranding i identyfikacja wizualna

  Odświeżenie lub stworzenie wizerunku marki w digitalu to wieloetapowy proces, który wymaga obiektywnego spojrzenia na brand, dobrego researchu i zarządzania projektami. Zapewnimy Ci kogoś takiego.

  Logo

  Gdzie zamówić nowe logo? Oczywiście, w Human Intelligence on Demand. Napisz do nas i uzyskaj dostęp do portfolio top 10% polskich designerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu logotypów.

  Launch nowego produktu

  Premiery nowych produktów lub usług, zarówno tych online, jak i offline, mogą być znacznie prostsze. Ich koordynacją zajmie się doświadczony marketer z Human Intelligence on Demand, który wie jak spinać dobry digital, technologię i eventy.

  Scenariusz spotu reklamowego i animacji

  Wymyślimy, opracujemy i zrealizujemy gotowe spoty wideo i animacje dla Twojej marki, które następnie wykorzystasz w TV lub social mediach.

  Big Idea

  Podstawą spójnej komunikacji marki w różnych kanałach jest jej key visual. Graphic designerzy HI zaproponują różne koncepcje, a następnie stworzą brandbooka i pakiet standardów graficznych (np. postów SM).

  Naming

  Trafna, zapadająca w pamięć nazwa to podstawa dobrego brandingu. Szukasz pomysłu na nazwę firmy, start-upu, produktu lub usługi? Pozwól sobie pomóc. Mamy dla Ciebie mistrzów namingu do wynajęcia.

  Aplikacja mobilna / webowa

  Od wielu lat rozwijamy Develtio - nasz software house, dzięki czemu mamy dostęp do ogromnej bazy programistów, designerów i project managerów, którzy przygotowują dedykowane aplikacje mobilne i webowe.

  Zbudowanie działu marketingu od zera

  Powiedz nam, co chcesz robić inhouse, a my zbudujemy dla Ciebie kompletny dział marketingu - zrekrutujemy specjalistów, zaprojektujemy procesy, wyznaczymy cele i pomożemy je zrealizować.

  Optymalizacja procesów i kosztów w marketingu i IT

  Zapewnimy Ci zewnętrznego audytora, który sprawdzi, czy w Twoim dziale marketingu wszystko działa jak należy. Wskaże Ci kierunki rozwoju zespołu, procesy do poprawy, potencjalne oszczędności oraz luki kadrowe i kompetencyjne.

  Strategia i kreacja kampanii employer branding

  Budowanie wizerunku pracodawcy staje się standardem w polskich firmach. Nie zawsze jednak znajdziesz budżet na EB specialist full-time. Z Human Intelligence on Demand możesz wynająć go “na godziny”.

  Infografiki i interaktywne formy prezentacji danych

  Prezentacje firmowe, tutoriale, social media, podręcznik pracownika, materiały wsparcia sprzedaży - wszędzie tam i w wielu innych miejscach potrzebujesz dobrych grafik. A my mamy dobrych grafików w HI.

  Platforma onboardingowa

  Odpowiednie wdrożenie pracownika lub klienta to ważne doświadczenie. W bazie HI mamy specjalistów ds. e-learningu i edutainment, którzy przygotują dla Ciebie komplet materiałów onboardingowych.

  Koncepcja i wdrożenie chatbota

  Szukasz sposobu na automatyzację obsługi klienta lub komunikacji w social mediach? Pomoże Ci w tym chatbot, który zaprojektuje dla Ciebie specjalista od AI, zrzeszony w sieci Human Intelligence on Demand.

  Strategia mediowa

  Zastanawiasz się, w które paid media zainwestować? Google Ads, Facebook Ads, a może reklamy na TikToku lub Pintereście? Jeśli tak, zamów obiektywną, rzetelną analizę i konsultację z ekspertem performance marketingu z HI.

  Content marketing

  Marketing treści generuje dziś ogromną wartość dla marki, wspiera SEO i zwiększa sprzedaż. W formule Human Intelligence on Demand możesz zamówić nieograniczoną ilość tekstów na bloga, lead magnetów i innych materiałów “na wczoraj”.

  Strategia SEO

  Jak zdobyć pierwsze miejsca na liście przebojów Google? Human Intelligence on Demand gromadzi mnóstwo specjalistów SEO i UX, którzy pomogą Ci w rozplanowaniu optymalizacji strony i dostaw cennego contentu.

  Opracowanie Customer Journey Map i person klientów

  Zrozumienie klienta i jego podróży od pierwszego punktu styku z marką aż po konwersję i wszystko, co następuje po niej, będzie stanowić ogromną wartość dla Twojej firmy. Zamów warsztaty na ten temat z ekspertem HI.

  Nie znalazłeś usługi, której szukasz?

  Opisz nam swoje potrzeby a my skontaktujemy się z Tobą
  i wspólnie ustalimy, jakie jeszcze rozwiązanie możemy dostarczyć Twojej firmie.

  Kogo zatrudnisz w modelu Human Intelligence on Demand?

  Art Director

  Osoba odpowiedzialna za wszelkie materiały graficzne Twojej marki - od konceptu i kreacji aż po publikację.

  Graphic designer

  Kreatywna dusza, która opowie historię Twojej marki w Adobe Photoshop.

  UX & UI designer

  Specjaliści od projektowania doświadczeń i interfejsu użytkownika. Czasem łączą obie te kompetencje w jednym ciele.

  Creative Director

  Szef koncepcji kreatywnych tylko do Twojej dyspozycji.

  Motion designer

  Twórca animacji, które trafią na Twojego firmowego YouTube’a, Instagrama lub TikToka.

  Copywriter / UX writer

  Twórca treści, które będą rozwijać Twoje produkty cyfrowe, social media czy stronę internetową firmy.

  Photographer

  Fotograf produktowy lub biznesowy, który wie, jak zdjęcia mogą podkreślać kluczowe zalety Twojej firmy.

  Filmmaker

  Specjalista od wideo, który zajmie się konceptem, realizacją, montażem i publikacją przygotowanych materiałów.

  Growth Hacker

  Haker wzrostu, który podpowie Ci, które kanały i działania wykorzystać, aby szybko rozwijać Wasz marketing i sprzedaż.

  Performance marketing / SEM / PPC specialist

  Żadne płatne systemy reklamowe - od LinkedIn przez Facebook i Google aż po TikTok i Pinterest - nie mają dla niego tajemnic.

  SEO / SXO specialist

  Pozycjoner, który wie, co zrobić, aby Twoja firmowa strona WWW znalazła się w TOP 3 Google.

  Data Analyst

  Analityk, który wie, skąd brać dane, jak je przetwarzać i jakie wnioski z nich wyciągać.

  Marketing automation specialist

  Automatyzacja i optymalizacja procesów marketingowych z takim specjalistą = +100 punktów do skuteczności.

  Social media specialist

  Social lover, który wie, jak promować marki w mediach społecznościowych.

  Influencer marketing specialist

  Osoba, która zna odpowiednich ludzi. Którzy mogą zwiększyć Twoją sprzedaż. Która załatwi z nimi współpracę.

  Content marketing specialist

  Specjalista, który będzie strategicznie zarządzał i operacyjnie wspierał tworzenie contentu w Twojej firmie.

  Audio / video content creator

  Twórca treści audiowizualnych: od podcastów, przez vlogi, aż po tiktoki i Stories.

  Marketing Manager

  Lider marketingu 360, który będzie zarządzać wszystkim, co związane z digitalem i promocją offline Twojej marki.

  Brand Manager

  Opiekun marki, który zadba o jej identyfikację wizualną, branding i PR.

  Marketing Strategist

  Strateg, który ułoży Twój marketing offline i online w spójną i sprawną maszynę do generowania leadów i zasięgów.

  E-mail Marketer

  Newslettery, e-maile z promocjami i rabatami, powiadomienia mailowe - to wszystko ustawi ten gość.

  PR specialist

  Komunikacja marki z otoczeniem, współpraca z mediami, redagowanie materiałów prasowych - oto specjalista PR w modelu HI na godziny.

  Researcher

  Człowiek, który dokładnie sprawdzi i zreferuje to, co robi Twoja lokalna konkurencja, a także liderzy rynku z całego świata.

  Nie jesteś pewien, kogo szukasz?

  Opisz nam swoje potrzeby a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy,
  jaki specjalista najlepiej odpowie na potrzeby Twojej firmy.

  Kiedy warto skorzystać z formuły Human Intelligence on Demand?

  Kiedy szukasz elastyczności

  W każdej chwili możesz zakończyć współpracę z danym specjalistą bez kosztów rozwiązania współpracy i zaprosić do projektu innego eksperta. Za każdym razem rozliczamy się tylko i wyłącznie za to, co zostało zrealizowane dla Twojej firmy, a Ty możesz swobodnie wybrać kolejny talent do następnego etapu projektu.

  Kiedy szukasz oszczędności

  Współpracując w tym modelu, nie ponosisz kosztów obsługi administracyjnej i księgowej. Znacznie zredukujesz koszty rekrutacji i utrzymania pracownika. Nie musisz też inwestować w sprzęt. Jeśli sytuacja będzie tego wymagała, zapewnimy ekspertowi sprzęt niezbędny do wykonania zlecenia.

  Kiedy (jeszcze) nie chcesz zatrudniać na pełen etat

  Bardzo często podjęcie decyzji o zatrudnieniu nowego pracownika może się przeciągać. Jeśli pilnie potrzebujesz wsparcia, HI pozwoli Ci na rozpoczęcie współpracy z ekspertami bez formalnego zatrudnienia ich w Twojej firmie. Możesz przetestować ich w formule HI, a potem zatrudnić full-time “na etacie”. Co więcej, wysoce wykwalifikowani eksperci (np. stratedzy) z reguły potrzebni są wyłącznie w momencie tworzenia kluczowych rozwiązań i podejmowania najważniejszych decyzji w organizacji. Zatrudnianie takiej osoby na stałe często wiąże się z przepalaniem budżetu i ich potencjału.

  Kiedy szukasz nowego spojrzenia na problem

  Współpraca z zewnętrznymi ekspertami niesie ze sobą nowe spojrzenie na rozwiązywanie problemów, nowe metody pracy, nową wiedzę i odejście od utartego stylu myślenia. Dzięki temu etatowi pracownicy mają możliwość spojrzenia na realizowany projekt czy wyzwanie w odmienny, nowy sposób i tym samym wyciągać wnioski na przyszłość.

  Human Intelligence on Demand to idealne rozwiązanie dla

  …i wielu innych!

  Human Intelligence on Demand w liczbach

  0

   %

  redukcji kosztów zatrudnienia

  0

   h

  średni czas na znalezienie idealnego kandydata

  0

   %

  trafności w doborze marketerów

  0

   lat

  doświadczenia w marketingu

  Najpopularniejsze pytania o Human Intelligence on Demand

  Human Intelligence on Demand to nowy sposób świadczenia usług marketingowych, oferowany przez jedną z największych, niezależnych agencji reklamowych w Polsce. Pracując w tym modelu, przekonasz się, ile faktycznie trwa proces działań i jak powstają strategie, czy kreacje. Model zakłada rozliczenie tylko za faktycznie wykonaną pracę, bez długoterminowych umów i ukrytych kosztów. Kluczowym elementem tego podejścia jest transparentność w zakresie dostarczanych usług oraz szybki i mądry przepływ informacji, nad którym czuwa doświadczony Project Manager.
  Tradycyjne Agencje na ogół wyceniają pracę na podstawie liczby pracowników, czasu spędzonego nad projektem i “utopionych” kosztów dawnych przetargów.

  Współpraca w modelu agencyjnym oznacza też często: długoterminowe umowy, niepewność związaną z tym, kto faktycznie wykonuje zadania, czy długi okres wypowiedzenia. Ponadto, zespół agencyjny w tym samym czasie (9:00 - 17:00) obsługuje kilku klientów na raz.

  W HI interesują nas tylko faktycznie wykonane usługi, rozliczamy się w modelu Time & Material. Organizujemy zespół, który w wyznaczonym czasie, realizuje tylko Twoje zadania. Doskonale wiesz, z kim współpracujesz i możesz w każdej chwili skontaktować się ze “swoim” ekspertem - bez długiego łańcucha komunikacyjnego.
  Tradycyjne agencje rekrutacyjne lub headhunterzy pobierają zwykle od 100-200% miesięcznego wynagrodzenia eksperta, a następnie to Ty musisz martwić się o wszelkie formalności i wyposażenie miejsca pracy nowego pracownika.

  Działając w modelu HI możesz zatrudnić tylu pracowników, ile w danej chwili potrzebujesz, nie tracąc ani minuty na formalności. Kwestie umów, wypłat, urlopów są zarządzane przez naszego Project Managera. Decydując się na HI zyskujesz dostęp do szerokiego grona ekspertów, którzy ekskluzywnie realizują dla Ciebie projekt, nawet długoterminowy.
  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz specjalisty od reklam na Facebooku, wsparcia graphic designera, czy tymczasowego dyrektora ds. marketingu, w HI mamy dla Ciebie idealne dopasowanie. Przez ponad 15 lat budowaliśmy naszą sieć ekspertów z zakresu digital marketingu - dzięki temu oferujemy pełen wachlarz usług z dziedzin: strategii, kreacji, czy performance.
  99% trafności dopasowania specjalisty w modelu HI daje niemal całkowitą pewność, że nie będziesz mieć takich zmartwień. Chociaż rygorystycznie sprawdzamy i weryfikujemy wszystkich kandydatów, którzy aplikują do HI, aby upewnić się, że współpracujemy tylko z najbardziej wykwalifikowaną i utalentowaną siecią, rozumiemy, że nie każdy specjalista będzie idealnie pasował do każdej firmy, więc w razie potrzeby jeszcze 2-krotnie dopasujemy dla Ciebie kolejnego eksperta z naszej sieci bez dodatkowych kosztów.
  Każda ze stron deklaruje swoją dostępność jeszcze przed podpisaniem zlecenia, dlatego dokładna data rozpoczęcia współpracy zależy tylko od Was.
  Realizujemy pełen wachlarz usług digitalowych, od produkcji prostych banerów, po skomplikowane kampanie 360, komunikację social media, kreację, strategię, opracowanie strategii mediowych, włączając także szkolenia. Nie realizujemy polityki minimalnej wartości zamówienia. Możesz się do nas zwrócić z każdym, nawet najmniejszym taskiem.
  Model HI zakłada przede wszystkim bardzo bliską współpracę na linii Wykonawca - Klient. W związku z tym, generujemy około 30-40% oszczędności czasowych w stosunku do innych znanych modeli.
  Pobieramy jednorazowe flat fee w wysokości 490 PLN netto za pierwsze dopasowanie specjalisty do Twojego projektu. Jeśli specjalista nie spełni Twoich oczekiwań, bezpłatnie zarekomendujemy kolejnego kandydata. Taka sytuacja może mieć miejsce do 3 razy w ramach jednego zlecenia.
  Przed przystąpieniem do każdego projektu przygotowujemy zamówienie z wyszczególnieniem niezbędnej liczby godzin do jego realizacji. Rozliczenie następuje z góry. W przypadku przedłużenia projektu będziemy rozliczać się w cyklach dwutygodniowych.
  Rozliczamy się za pomocą FV wysłanych w dogodnym dla Ciebie kanale. Oferujemy także płatności za pomocą Stripe.
  Ceny różnią się znacznie w zależności od wielu czynników, takich jak lokalizacja, wymagania projektowe, wymagany poziom wiedzy specjalistycznej itp. Zapewniamy naszym marketerom uśrednioną stawkę rynkową z danej dziedziny. Preferujemy rozliczenie ze specjalistami za konkretne zadania i efekty, a w dużym uproszczeniu stawki godzinowe zaczynają się już od 80 PLN netto za godzinę.
  W modelu Human Intelligence on Demand project manager trzyma rękę na pulsie i opiekuje się Twoim projektem. Dba o dobór specjalistów, dobre relacje między Tobą a zatrudnionymi ekspertami, układa proces współpracy, a także jest strażnikiem założonych deadline’ów i budżetów. Pamiętaj jednak, że w ramach HI w każdej chwili możesz skontaktować się z zatrudnionym ekspertem bez udziału Project Managera - oboje są do Twojej dyspozycji “on demand”.
  Po pierwsze: sprawdzić sociale i WWW agencji. Jeśli potrafią to robić, to dbają także o swoje SM, SEO i stronę. Po drugie: sprawdzić portfolio - case study, działania prowadzone u ich Klientów. Może jest tam też firma z Twojej branży, jakieś inspiracje lub benchmark. Po trzecie: poznać, z kim będziesz pracować - wysłać formularz, umówić się na spotkanie. Porównać w ten sposób 3-5 różnych agencji.

  Te wszystkie kroki możesz ominąć i znacząco przyspieszyć cały proces wyboru specjalistów do twojego projektu. Wybierz Human Intelligence on Demand - tam dostaniesz listę ekspertów, którzy od zaraz dołączą do Twojego zespołu i będą rozwijać Twoją markę w digitalu. Elastycznie, transparentnie, bez dodatkowych czy ukrytych kosztów.
  Najczęściej spotykaną alternatywą dla agencji jest własny dział marketingu. Taki zespół generuje ogromne koszty i wymaga kompetencji wewnątrz organizacji. Część firm decyduje się także na bezpośrednią współpracę z freelancerami. To jednak wiąże się z większą ilością formalności i z bardziej szczegółową koordynacją ich pracy. Najnowsza droga to formuła Human Intelligence on Demand - zamawianie najlepszych specjalistów ds. e-marketingu, designu czy developmentu “na godziny”, ściśle dopasowanych do konkretnego projektu.
  Agencje marketingowe, takie jak Green Parrot, doskonale radzą sobie z dużymi projektami 360, w których trzeba połączyć kompetencje np. SM, performance, web development i design. Jeśli jednak chcesz zamówić kilka tekstów na bloga, kilkanaście godzin pracy UX designera czy zestaw grafik do social media, lepiej skorzystać z takich modeli współpracy jak Human Intelligence on Demand - wysyłasz proste zapytanie, szybko dostaniesz wycenę, zlecasz projekt i odbierasz gotowe zamówienie. HI to marketingowy fast food ze zdrowym, jakościowym jedzeniem.
  Jak zwykle w marketingu - to zależy. Zatrudnienie specjalistów z każdej dziedziny na etacie w dziale marketingu i zarządzanie ich pracą może być bardzo kosztowne. Do tego nie tak łatwo wygenerować zadania na full-time dla UX designera czy realizatora materiałów wideo full-time.

  Typowa agencja marketingowa ma tych wszystkich ekspertów na pokładzie. Jednak długoterminowe umowy i minimalne stałe fee za współpracę sprawiają, że mniejsze firmy unikają podejmowania takich współprac.

  Tymczasem istnieje trzecia droga - Agency On Demand. To właśnie tutaj możesz liczyć na pełną transparentność (wiesz dokładnie, kto pracuje nad Twoim projektem), elastyczność (zamawiasz usługi kogo chcesz, na ile czasu chcesz i możesz zrezygnować w każdej chwili) i rentowność projektu (płacisz tylko za zrealizowane zadania).
  To trudne, szczególnie, gdy specjalista HR lub przedsiębiorca mają przetestować umiejętności kandydatów i sprawdzić zawarte w CV/portfolio informacje, a sami nie mają wiedzy i doświadczenia z zakresu digital marketingu. Szansa na pomyłkę? Wysoka. Podobnie jak zmarnowany czas i wynagrodzenia, które zwiększają koszty nieudanych rekrutacji.

  W takiej sytuacji najlepiej skorzystać ze wsparcia zewnętrznego - np. specjalistów z Human Intelligence on Demand. Rekrutowaliśmy już setki marketerów, designerów i specjalistów IT do różnych projektów i wiemy, jak weryfikować ich umiejętności. Na start dostaniesz od nas gwarancję, że znajdziemy dla Ciebie top specjalistów w danej dziedzinie.
  To klient jest właścicielem praw do utworu, powstałego w modelu HI. Nasze umowy przewidują, że wszelkie prace stworzone przez eksperta HI stają własnością klienta, w momencie opłacenia zlecenia.
  Tak. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie specjalisty na etat, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie w kwestiach administracyjnych. Formalnie wystarczy, że podpiszesz zlecenie z HI, a my zorganizujemy wszystkie kwestie prawne i formalne. Będziemy też odpowiedzialni za comiesięczne rozliczenia z ekspertem.

  Nie widzisz tu odpowiedzi na swoje pytania?

  Napisz do Nas, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej
  i wszystko wyjaśnimy.

  Zatrudnij najlepszych marketerów już dziś
  z HI od Green Parrot:

  Umów się na 30 minut bezpłatnej konsultacji z ekspertem HI:


   Human Intelligence on Demand

   ul. Szturmowa 9/13
   02-678 Warszawa