Sukces marki kosmetycznej z Green Parrot

Poznaj swojego klienta, kreuj opinie i upraszczaj proces zakupowy!

Dzięki nam zwrócisz uwagę klienta, zainteresujesz go tematyka kosmetyczną, zachęcisz do zaangażowania i zakupów.

Marka kosmetyczna potrzebuje skutecznych działań online. Gdzie toczą się dyskusje o kosmetykach? Głównie na Instagramie i Facebooku. 90% użytkowników szuka produktów i marek w mediach społecznościowych. Pozwól się odnaleźć!

FACEBOOK

Tutaj nie może być nudno! Facebook teraz to przede wszystkim nowoczesne formy postów i angażująca dyskusja. Tworzymy ankiety, video, GIFy i posty dedykowane urządzeniom mobilnym.

Na pierwszym planie produkt i działanie

Przedstawiamy kosmetyk i jego właściwości, bawimy się formą i z zaangażowaniem opowiadamy o jego skuteczności. Tworzymy grupy dyskusyjne, gdzie klientki mogą zadać pytanie, wyrazić opinię i np. wirtualnie spotkać się ekspertem marki. To jeszcze nie koniec! Facebook zapowiada kolejne możliwości dla grup dyskusyjnych.

Co potrafi Chatbot?

 • generuje leady
 • wysyła powiadomienia
 • udostępnia kody rabatowe
 • zbiera opinie
 • potwierdza nowoczesność marki

CHATBOT

Na Messengerze jest już ponad 11 milionów Twoich potencjalnych klientów! Wprowadź swoją markę do ich rozmowy. Chatbot to program, który rozmawia z użytkownikami, opowiada na ich pytania i np. zbiera zgłoszenia konkursowe.

Chatbot może być np. konsultantem kosmetycznym, skrzynką na zgłoszenia konkursowe, elementem kampanii.

Jakiego chatbota potrzebuje Twoja marka?

Zobacz naszą realizację

INSTAGRAM

Tutaj liczą się atrakcyjne i autentyczne zdjęcia – zrobimy je dla Ciebie! Stworzymy dedykowany hashtag i wykorzystamy wszystkie możliwości profilu. Zmotywujemy klientów do tworzenia treści, zainspirujemy i… przekierujemy do Twojego sklepu. Według Influencerów to najlepszy kanał do współpracy z markami. Na Instagramie znajdziemy głównie młodzież i dorosłych do 35 roku życia.

Codziennie pojawia się tu 4,2 miliarda serduszek. Część tej puli może być Twoja! ♥

Spójrz, jak wykorzystujemy możliwości InstaStories! Rozmawiamy z Twoim klientem, tworzymy ankiety, oznaczamy produkty, kierujemy na stronę i nagrywamy spontaniczne video na żywo.

VIDEO

Video to klucz do prowadzenia efektywnej strategii marketingowej! Oto kilka faktów:

 • Na Facebooku oglądanych jest dziennie 100 milionów godzin filmów!
 • Załączenie video na landing page może podnieść poziom konwersji aż o 80%!
 • 1200% – o tyle więcej udostępnień zdobywa video niż treści tekstowe czy obrazkowe!

Co możesz zrobić z Green Parrot?

Tutorial

Tworzymy video pokazujące działanie i zasady aplikacji produktu. Na pewno nie raz natknęliście się na takie materiały w sieci i... zatrzymaliście wzrok (i uwagę) na dłużej.

LIVE - Kamera! Akcja!

Badania dowodzą, że użytkownicy oglądają materiały live o trzy razy dłużej niż zwykłe filmy. Chętnie zorganizujemy angażujący streaming, na przykład z ekspertem marki.

Video z udziałem Influencerów

Pora na silną rekomendację liderów opinii. Zobacz, jakie video stworzyliśmy między innymi dla marek Yves Rocher czy C-Thru.

Animacja/GIF

Pamiętaj, że Facebook rozpoznaje GIFy jak formaty video! To one osiągają o wiele lepsze efekty reklamowe.

Materiały lifestylowe

Oferujemy konsumentom zaproszenie do konkretnego świata marki i zapoznania się z ich filozofią.
Każdy z wyprodukowanych przez nas materiałów video możemy w mgnieniu oka skrócić, podzielić na krótsze części i wykorzystać tam, gdzie są Twoi klienci np. w reklamie na YouTube.

INFLUENCERZY

Znamy ich dobrze i to dzięki nim nasze działania osiągają jeszcze większą moc! Znajdziemy specjalistę w dziedzinie, która jest najbardziej interesująca dla Twojej marki. Przekierujemy jego publiczność do Twojego sklepu . Aktywność Influencera to przede wszystkim zwiększenie świadomości i nieocenione zaufanie podparte osobowością. Wspólnie tworzymy wartościowy content: posty, video, live i cykle angażujących treści w social media. Prowadzimy działania, które sprawiają, że wybrany twórca staje się prawdziwym przyjacielem i ambasadorem marki.

SKUTECZNA KAMPANIA REKLAMOWA

Wszystkie działania wspieramy odpowiednią reklamą! Kierujemy kampanię reklamową np. do osób, które właśnie teraz są w drogerii i mają okazję kupić Twój produkt. Te treści wyświetlamy tylko na urządzeniach mobilnych.

Podobny mechanizm stosujemy w kampanii, która podpowie, gdzie jest Twój najbliższy sklep i jak do niego dojechać. Dla większego zaangażowania na tym etapie proponujemy użytkownikowi kod rabatowy.

Launch produktu wspieramy wykorzystaniem rozbudowanej kanwy na Facebooku. Pełnoekranowa reklama pozwala opowiedzieć o historii i właściwościach kosmetyku, pokazać, gdzie jest dostępny i zaproponować próbkę lub kod zniżkowy na pierwsze zakupy. Tutaj przykuwamy uwagę użytkownika aż na 45 sekund! W tym czasie klient wykonuje kilka interakcji z naszą reklamą i Twoim produktem.

Kampanię wspieramy też na Messengerze i kierujemy ruch na chatbota marki. Jego możliwości już znasz. Dostosujemy je do Twoich potrzeb.

Porozmawiajmy o sukcesie Twojej marki!

Zapytaj nas o propozycje dla Twojej marki

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice