Biuro Warszawa

22 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

22 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Warszawska 10

Katowice

Pozycjonowanie stron internetowych
Optymalizacja SEO

Skontaktuj się z nami

Oferta Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron jest obecnie jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zwielokrotnienie wartościowego ruchu w naszej witrynie internetowej. Wysoka widoczność w wyszukiwarce to szansa na dotarcie do ogromnego grona potencjalnych Klientów. Z wyszukiwarki Google korzysta w Polsce aż 92% Internautów! Musisz przyznać, że to imponująca liczba.

Pozycjonowanie to także świetny sposób na budowanie wizerunku firmy
i zaufania do marki. Wysokie pozycje umożliwią Ci zaistnienie w świadomości użytkowników na dłużej!

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron www to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie dzieli się na dwa obszary:

Pozycjonowanie On-Site

inaczej zwane również jako optymalizacja SEO.

Optymalizacja SEO (czyli Search Engine Optimization) to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek. Działania optymalizacji SEO obejmują między innymi analizę i optymalizację: struktury strony, hierarchii nagłówków, metatagów, treści na stronie, kodu strony czy linków wychodzących. W skład działań SEO możemy zaliczyć także strategię budowania contentu wewnątrz strony internetowej (blog, aktualności).

Dlaczego optymalizacja SEO jest ważna w procesie pozycjonowania strony?

W procesie pozycjonowania strony, bardzo ważne jest, by jej treść jak najbardziej odpowiadała na zapytanie, które zostało wpisane do wyszukiwarki. Strona powinna ładować się szybko, być przejrzysta, a użytkownik powinien znaleźć na niej informacje, których szuka. Strony spełniające pewne kryteria wyszukiwarek mają większą szansę na pojawienie się wysoko w wynikach wyszukiwania, dlatego proces optymalizacji SEO jest bardzo ważny.

Ile kosztuje optymalizacja SEO strony internetowej?

Koszt optymalizacji SEO zależny jest od wielu czynników takich jak chociażby rodzaj witryny (np. witryna informacyjna czy sklep internetowy), ilość podstron, mnogość błędów technicznych, czas optymalizacji. Koszty uzgadniane są po przeprowadzeniu audytu technicznego i ustaleniu zakresu działań.

Czym są frazy kluczowe w SEO?

Frazy kluczowe w SEO to zwroty lub słowa, na które pozycjonuje się daną witrynę, są one powiązane z tematyką witryny i odpowiadają jej treści.

Czym są meta tagi strony i dlaczego są ważne w SEO?

Meta Title to tytuł widniejący w górnej części pojedynczego wyniku wyszukiwania, Powinien zawierać frazę kluczową odpowiadającą tematyce witryny, Meta Description jest z kolei opisem, który widnieje poniżej tytułu. To co zobaczymy na stronie wyników wyszukiwania, po wpisaniu zapytania, jest jednym z kluczowych czynników, wpływających na to, czy odwiedzimy daną witrynę, dlatego ważne jest by opis ten zachęcał do kliknięcia w odnośnik.

Pozycjonowanie Off-Site

działania wykonywane poza stroną internetową w tym tzw. link building.

Link Building to proces zdobywania linków do pozycjonowanej witryny. Odnośniki do strony są bardzo ważnym czynnikiem w procesie wartościowania stron przez wyszukiwarkę. Obecnie bardzo ważna jest jakość linków prowadzących do strony.

Czym są linki?

Link to odnośnik, który pozwala przejść użytkownikowi do nowej podstrony lub witryny poprzez kliknięcie w niego. Linki znajdują się niemal na każdej stronie w sieci i zapewniają prosty sposób poruszania się pomiędzy witrynami. Są one też sygnałem dla Google, że dana strona, do której prowadzą jest wartościowym źródłem informacji dla użytkownika.

Dlaczego warto zdobywać linki?

Pomimo wielu zmian algorytmu wyszukiwarki Google linki przychodzące pozostają nadal jednym z najważniejszych czynników określającą jakość strony. Witryny z dużą liczbą wartościowych odnośników przychodzących łatwiej zdobywają wyższe pozycje w Google.

Jakie linki należy zdobywać?

Nie wszystkie linki są sobie równe. Google w ciągu lat wykształciło wiele mechanizmów wykrywających manipulacje linkami przychodzącymi. Dlatego należy zachować ostrożność przy ich zdobywaniu. Należy się skupić na pozyskiwaniu wartościowych odnośników z zaufanych źródeł z myślą o użytkowniku, dla którego mogłyby być pomocne.

Jak zdobywać linki?

Istnieje wiele technik link buildingu, które można wdrożyć z korzyścią dla swojej witryny. Do najpopularniejszych należą wpisy gościnne, content marketing, budowanie relacji ze społecznością związaną z branżą - np. na blogach czy forach, prośby o dodanie odnośników do swojej strony na witrynach partnerskich (np. firm z którymi się współpracuje) czy znajdowanie niepodlinkowanych wzmianek o swojej firmie i prośby o dodanie do nich linku do strony www.

Dlaczego powinieneś pozycjonować swoją stronę internetową już teraz?

 • Dotrzyj do niemalże KAŻDEJ grupy docelowej!

  W dzisiejszych czasach 9/10 Internautów korzysta z wyszukiwarki Google w różnych celach. Szukamy produktów i usług, sprawdzamy opinie, poszukujemy przydatnych informacji na różne tematy.Z wyszukiwarki korzystają zarówno starsi jak i młodsi użytkownicy. Wśród nich są osoby o różnych zainteresowaniach, poglądach, potrzebach. Mają różne intencje. Niektórzy dopiero poszukują informacji o danej usłudze czy produkcie, inni pozostają na etapie rozważania różnych opcji. Jedno jest pewne – gdy wpisują w wyszukiwarce daną frazę, chcą otrzymać trafną odpowiedź na swoje zapytanie. Pozwól im odnaleźć Twoją firmę na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania.

 • Buduj wizerunek swojej marki!

  Pozycjonowanie strony jest świetnym sposobem na zaistnienie w świadomości użytkowników jako firma godna zaufania. Im częściej pojawiamy się wysoko w wynikach zapytania, tym bardziej zapadamy w pamięć jako ekspert w danej dziedzinie – w końcu zasłużyliśmy na czołową pozycję w Google, prawda?

 • Skieruj na swoją stronę wartościowy i konwertujący ruch!

  Kanał organiczny jest jednym z najbardziej wartościowych źródeł ruchu. Jeżeli tematyka naszej strony dobrze odpowiada na zapytanie wpisane do wyszukiwarki, możemy spodziewać się większej ilości dłuższych odwiedzin, charakteryzujących się również niższym współczynnikiem odrzuceń i wyższym współczynnikiem konwersji. Wszystko zależy od tego, jak podejdziemy do procesu optymalizacji strony. Optymalizacja SEO i pozycjonowanie w połączeniu z innymi działaniami marketingowymi może przynieść bardzo zaskakujące efekty!

 • Zostaw swoją konkurencję w tyle!

  Odpowiadaj lepiej na zapytania powiązane z działalnością Twojej marki. Zdobywaj czołowe pozycje przez analizę działań konkurentów i bądź o krok przed nimi. Znajdź konwertujące frazy, których nie znają jeszcze Twoi rywale. Zaskocz swoją konkurencję i zostaw ją za sobą!

 • Postaw na efekty długofalowe!

  Proces pozycjonowania jest czasochłonny i na efekty często musimy poczekać nieco dłużej niż w przypadku pozostałych działań marketingowych. Pozycjonowanie przynosi jednak regularne i stopniowe efekty długofalowe – wysoka widoczność w wyszukiwarce może przynosić nam wartościowy ruch przez długi czas.

 • Jeśli nie jesteś na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, to nie licz na kliknięcia!

  Pierwsza strona wyników wyszukiwania generuje kilkadziesiąt procent kliknięć. Gdy Twoja strona znajduje się na drugiej lub dalszych podstronach wyników wyszukiwania, to szansa, że ktoś na nią przejdzie jest bardzo mała. Wniosek jest prosty – licząc na zdobywanie ruchu organicznego trzeba znaleźć się na pierwszej stronie!

 • To, że teraz Twoja strona zajmuje topowe pozycje nie oznacza, że tak będzie zawsze

  W ciągu roku algorytmy wyszukiwarek przechodzą wiele zmian, których część posiada widoczny i odczuwalny wpływ na wyniki wyszukiwania. Warto jest je monitorować i świadomie reagować, gdy zajdzie taka potrzeba. Tym bardziej, że w tym czasie konkurencja nie będzie próżnować!

 • Lokalne SEO jest niezwykle istotne dla małych i średnich firm

  Szukając restauracji czy usługi w danym mieście najczęściej zaczynamy od sprawdzenia w Google. Pozycjonowanie lokalne skupia się na zdobywaniu widoczności dla strony w określonym mieście czy regionie. Warto zadbać, aby Twój biznes lokalny wyświetlał się jako pierwszy zarówno w mapach Google, jak również w wynikach wyszukiwania, tak aby klienci mogli Cię szybko znaleźć.

Zostaw kontakt, a my pomożemy w rozwoju Twojego biznesu!

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

Jak pozycjonujemy strony internetowe w Green Parrot?

Brief

Cały proces pozycjonowania Twojej strony internetowej rozpoczynamy od briefu. Przygotowany przez nas krótki brief pozwoli nam poznać Twoją markę, Twoje oczekiwania, a także zakres naszej współpracy przy pozycjonowaniu witryny. Wypełnienie formularza nie zajmie więcej niż 10 minut, a z pewnością pozwoli usprawnić dalsze działania.

Brief dotyczący współpracy SEO możesz wypełnić na tej stronie.

Audyt SEO Twojej witryny internetowej

Gdy otrzymamy od Ciebie zgłoszenie / brief, bierzemy się do przygotowania audytu Twojej strony internetowej. Audyt ma na celu przeanalizowanie witryny pod kątem najważniejszych czynników mających wpływ na pozycję witryny.

 • Analiza słów kluczowych
  Przeprowadzimy dokładną analizę słów kluczowych dla Twojej marki. Dobierzemy frazy ściśle powiązane z Twoją działalnością. Zobaczymy na jakie frazy Twoja witryna jest obecnie widoczna w wyszukiwarce. Sprawdzimy popularność danych fraz i ich potencjał.
 • Audyt techniczny
  W audycie skupimy się na ewentualnych błędach technicznych witryny. Zobaczymy między innymi czy strona odpowiednio indeksuje się w wyszukiwarce, czy nie występują duplikaty treści lub strony nie zawierające żadnego contentu. Przeanalizujemy także Twoją witrynę pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google – zobaczymy czy witryna ma odpowiednią strukturę, czy prawidłowo wyświetla się na urządzeniach mobilnych, czy obrazy są odpowiednio zoptymalizowane. Sprawdzimy Twoją witrynę pod wieloma aspektami technicznymi.
 • Analiza linków
  Przeanalizujemy odnośniki prowadzące do Twojej witryny. Sprawdzimy ilość linków, ich profil, a także wiarygodność i autorytet witryn, na których odnośniki te się znajdują.
 • Analiza konkurencji
  W naszym audycie poświęcimy również uwagę na analizę najbliższej konkurencji. Ustalimy frazy kluczowe, na które są pozycjonowane konkurencyjne strony i porównamy witryny w Twojej branży pod względem widoczności i optymalizacji.

Pozycjonowanie stron internetowych – działania

Po wykonaniu audytu i określeniu zakresu działań rozpoczynamy proces pozycjonowania. Różni się on zazwyczaj w zależności od typu witryny i strategii, przygotowanej wcześniej zgodnie z oczekiwanymi efektami.

 • Pozycjonowanie szerokie
  W procesie pozycjonowania stron skupiamy się na zwiększeniu widoczności w wyszukiwarce na frazy, które mają największą szansę, na to by przynieść Ci wartościowy ruch i zwiększyć sprzedaż. Skupiamy się na frazach o tzw. dłuższym ogonie, ponieważ to właśnie takie doprecyzowane frazy posiadają często największy potencjał sprzedażowy. Pozycjonowanie szerokie pozwala też na szybsze osiągnięcie pożądanych efektów niż pozycjonowanie na frazy ogólne.
 • Pozycjonowanie lokalne
  Ma na celu skupienie się na konkretnych regionach czy miastach, a nawet dzielnicach. W przypadku pozycjonowania lokalnego stosujemy bardziej szczegółowe frazy o długim ogonie, zawierające nazwę miejsca np. “fryzjer damski Wrocław”, “kuchnia azjatycka Poznań”. Zajmujemy się też optymalizacją firmowej wizytówki Google, aby jak najlepiej odpowiadała na zapytania użytkowników.
 • Pozycjonowanie sklepów internetowych
  W przypadku sklepów internetowych, największą uwagę poświęcamy frazom wskazującym na konkretne produkty lub typy produktów. Pozycjonowanie sklepów internetowych wymaga także dużej wiedzy technicznej, a my posiadamy cenne doświadczenie w prowadzeniu działań mających na celu pozycjonowanie różnorodnych platform e-commerce. Monitorujemy i analizujemy ruch w Twoim sklepie internetowym i skrupulatnie dążymy do celu, którym jest oczywiście zwiększenie sprzedaży Twoich produktów i zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki!

Optymalizacja SEO stron i sklepów internetowych

Optymalizację SEO przeprowadzamy na dwóch płaszczyznach:

 • Wdrożenie optymalizacji zgodnie z audytem SEO
  Nasi Klienci mogą zdecydować się na jednorazową usługę wdrożenia modyfikacji technicznych, które uwzględniliśmy we wcześniej przygotowanym audycie SEO. Jeżeli dysponujesz zewnętrznym audytem, który nie został przygotowany przez naszą firmę i potrzebujesz wsparcia w jego wdrożeniu – również śmiało zgłoś się do nas! Chętnie Ci pomożemy!
 • Cykliczne działania optymalizacyjne na stronie internetowej
  Możesz też zdecydować się na cykliczne działania optymalizacyjne w Twojej witrynie. Co miesiąc będziemy skupiać się na danych podstronach lub optymalizować Twoje nowe wpisy blogowe na bieżąco.

Content Marketing

Strony zawierające unikalną, wartościową merytorycznie i użyteczną treść, są doceniane przez Google, a co za tym idzie – mają szansę na osiąganie wyższych pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli masz problem ze stworzeniem contentu na swoją stronę internetową – zgłoś się do nas. Stworzymy w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO, wysokiej jakości teksty, doskonale dopasowane do tematyki Twojej strony. Zajmujemy się także tworzeniem cyklicznych wpisów blogowych. Bogaty w treści blog jest bardzo pomocny w zwiększaniu widoczności witryny, dlatego warto zdecydować się na jego prowadzenie jak najszybciej.

Zobacz nasz artykuł o tym jak pisać teksty SEO.

Link building

W procesie link buildingu pozyskujemy wysokiej jakości odnośniki do Twojej witryny. Do każdej strony podchodzimy indywidualnie i opracowujemy dedykowaną strategię. Mamy świadomość, że każda branża jest inna i wymaga odpowiedniego wyboru działań. Naszym celem jest zapewnienie stronie klienta stabilnych i regularnych wzrostów widoczności. W związku z tym staramy się wybierać najbardziej wartościowe źródła pozyskiwania linków dokonując ich analizy poprzez wykorzystanie specjalistycznych narzędzi SEO. Stawiamy też na pełną transparentność działań. Wszystkie zdobyte przez nas odnośniki są raportowane.

Monitoring

Przez cały okres pozycjonowania Twojej witryny internetowej, szczególną uwagę poświęcamy analizie danych. Stale monitorujemy ruch organiczny w Twojej witrynie, widoczność w wynikach wyszukiwania, odnośniki do pozycjonowanej strony oraz działania SEO konkurencji. Wyciągamy wnioski, dywersyfikujemy działania i prowadzimy Cię na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania Google!

Raport

Co miesiąc raportujemy nasze działania, które przeprowadziliśmy w danym okresie. Raport przesyłamy w formie czytelnego, przejrzystego pliku PDF, w którym znajdziesz najważniejsze dane, wykresy i diagramy.

W naszych raportach kładziemy nacisk na objaśnianie zjawisk – tłumaczymy jakiego rodzaju działania prowadziliśmy w ostatnim miesiącu, skąd biorą się konkretne liczby, co ukazuje dany diagram. Wszystko czarno na białym.

Dlaczego to my powinniśmy pozycjonować Twoją stronę?

Wiedza i bogate doświadczenie

Od ponad 10 lat prowadzimy skuteczne i kompleksowe kampanie reklamowe w internecie dla naszych klientów. Obejmują one także działania pozycjonerskie. Na koncie posiadamy wiele zrealizowanych i udanych kampanii SEO dla naszych klientów reprezentujących różne branże. Nasz zespół stale się dokształca, aby pozostać na bieżąco z wszelkimi zmianami w algorytmach wyszukiwarek oraz trendami panującymi w branży.

Efekty

Nasze działania w zakresie pozycjonowania stron przynoszą zamierzone efekty. Kampanie SEO prowadzone przez naszą agencję owocują stopniowym wzrostem widoczności w wyszukiwarce, zwielokrotnieniem ruchu w witrynie i wzrostem określonych konwersji.

Zobacz też: Case study na temat skutecznych kampanii SEO.

Doświadczenie w “trudnych” branżach

Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu “trudniejszych” branży. Z powodzeniem pozycjonujemy tzw. strony typu “YMYL” (skrót od “Your Money or Your Life”), czyli poruszające takie ważne zagadnienia, jak zdrowie czy finanse, a w stosunku do których Google ma szczególne wymagania. Częste zmiany algorytmu wyszukiwarki i wahania widoczności w tych branżach, sprawiają iż pozycjonowanie tego typu stron nie należy do łatwych zadań. My jednak radzimy sobie z tym bardzo dobrze.

Pozycjonowanie także w YouTube i Google Play

Oprócz standardowego pozycjonowania stron internetowych zajmujemy się też pozycjonowaniem w innych serwisach. Jeżeli prowadzisz kanał na YouTube i chcesz, aby Twoje filmy wyświetlały się wyżej w wynikach wyszukiwania, w obrębie samego serwisu jak i Google – świetnie trafiłeś. Zajmujemy się optymalizacją filmów,, a także doradztwem w zakresie dobrych praktyk SEO na YouTube. To nie wszystko! Świadczymy też usługi pozycjonowania w sklepie Google Play. Pomożemy Twojej aplikacji podbić czołowe pozycje w wyszukiwarce!

Wsparcie techniczne

Posiadamy specjalistów z zakresu wielu dziedzin. Jeżeli potrzebujesz wsparcia technicznego w zakresie Twojej strony internetowej, zgłoś się do nas. Pomożemy zweryfikować i naprawić błędy techniczne, które mogą np. wpływać na poprawność wyświetlania się witryny czy na czas jej ładowania, co z kolei ma negatywny wpływ na SEO.

Ile trwa pozycjonowanie strony internetowej?

Przyjął się pogląd, że pozycjonowanie strony jest strategią długoterminową. Warto przy tym jednak dodać, że szybkość w jakim zobaczymy pierwsze efekty prowadzonych działań jest zależna od wielu czynników. W przypadku witryny istniejącej już w sieci od pewnego czasu pierwsze efekty często pojawiają się już po wdrożeniu odpowiedniej optymalizacji strony pod kątem SEO. Natomiast w przypadku nowych witryn trzeba odczekać często kilka miesięcy, aby Google zaczęło traktować ją jako zaufaną stronę i wyświetlać w wynikach wyszukiwania na bardziej wyszukiwane słowa kluczowe.Długość czasu oczekiwania na efekty prowadzonej kampanii SEO jest też zależna od branży i intensywności prowadzonych działań. Trzeba mieć na uwadzę, że w wielu branżach topowe miejsca w wynikach wyszukiwania na konkurencyjne słowa kluczowe są zajmowane przez rozbudowane witryny pozycjonowanie od wielu lat. W związku potrzebne jest więcej czasu, aby objąć wysokie pozycje na najbardziej wyszukiwane frazy kluczowe.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszty pozycjonowania stron internetowych zależne są od wielu czynników. Nie dla każdej witryny cena pozycjonowania będzie taka sama. Proces pozycjonowania w przypadku niektórych witryn (duże sklepy internetowe, portale ogłoszeniowe) jest trudniejszy i dłuższy niż w przypadku innych (proste strony usługowe). Na to ile kosztuje pozycjonowanie ma wpływ także zakres działań przeprowadzanych w obrębie pozycjonowania. Jest on ustalany na początku współpracy, ale może ulec zmianie, jeżeli Klient uzna iż dotychczasowe działania są niewystarczające (istnieje możliwość wyboru np. wyższego pakietu w trakcie trwania współpracy). Cena może dotyczyć osobno działań on-site, off-site, lub obu obszarów łącznie. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualną wyceną – zgłoś się do nas.

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

Skontaktuj się z nami

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

Ustawienia prywatności

Dostostuj ustawienia

Ta strona będzie:

 • Zapamiętaj ustawienie uprawnień do plików cookie
 • Zezwalaj na pliki cookie sesji
 • Zbieraj informacje, które wprowadzasz do formularza kontaktowego, biuletynu i innych formularzy na wszystkich stronach
 • Śledź, co wkładasz do koszyka
 • Uwierzytelnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto użytkownika
 • Zapamiętaj wybraną wersję językową
 • Zapamiętaj ustawienia mediów społecznościowych
 • Zapamiętaj wybrany region i kraj

Ta strona nie będzie:

 • Zapamiętaj swoje dane logowania
 • Śledź odwiedzane strony i podejmowane interakcje
 • Śledź swoją lokalizację i region w oparciu o Twój numer IP
 • Śledź czas spędzony na każdej stronie
 • Zwiększ jakość danych funkcji statystycznych
 • Dostosuj informacje i reklamy do swoich zainteresowań na podstawie np. treść, którą odwiedziłeś wcześniej. (Obecnie nie używamy plików cookie służących do kierowania lub kierowania
 • Gromadzenie informacji umożliwiających identyfikację osoby, takich jak imię i nazwisko oraz lokalizacja

Ta strona będzie:

 • Zapamiętaj ustawienie uprawnień do plików cookie
 • Zezwalaj na pliki cookie sesji
 • Zbieraj informacje, które wprowadzasz do formularza kontaktowego, biuletynu i innych formularzy na wszystkich stronach
 • Śledź, co wkładasz do koszyka
 • Uwierzytelnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto użytkownika
 • Zapamiętaj wybraną wersję językową
 • Zapamiętaj ustawienia mediów społecznościowych
 • Zapamiętaj wybrany region i kraj
 • Śledź odwiedzane strony i podejmowane interakcje
 • Śledź swoją lokalizację i region w oparciu o Twój numer IP
 • Śledź czas spędzony na każdej stronie
 • Zwiększ jakość danych funkcji statystycznych

Ta strona nie będzie:

 • Zapamiętaj swoje dane logowania
 • Wykorzystuj informacje do dostosowanej reklamy ze stronami trzecimi
 • Pozwala łączyć się z serwisami społecznościowymi
 • Zidentyfikuj urządzenie, z którego korzystasz
 • Zbierz dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz lokalizację

Ta strona będzie:

 • Zapamiętaj ustawienie uprawnień do plików cookie
 • Zezwalaj na pliki cookie sesji
 • Zbieraj informacje, które wprowadzasz do formularza kontaktowego, biuletynu i innych formularzy na wszystkich stronach
 • Śledź, co wkładasz do koszyka
 • Uwierzytelnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto użytkownika
 • Zapamiętaj wybraną wersję językową
 • Zapamiętaj ustawienia mediów społecznościowych
 • Zapamiętaj wybrany region i kraj
 • Śledź odwiedzane strony i podejmowane interakcje
 • Śledź swoją lokalizację i region w oparciu o Twój numer IP
 • Śledź czas spędzony na każdej stronie
 • Zwiększ jakość danych funkcji statystycznych
 • Wykorzystuj informacje do dostosowanej reklamy ze stronami trzecimi
 • Pozwala łączyć się z serwisami społecznościowymi
 • Zidentyfikuj urządzenie, z którego korzystasz
 • Zbierz dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz lokalizację

Ta strona nie będzie:

 • Zapamiętaj swoje dane logowania
Zapisz
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia.
Polityka Prywatności