Vertical Video Marketing

Nasza innowacyjność w podejściu do vertical video marketingu może Cię zaskoczyć. Obalamy mity, że prowadzenie TikToka jest tylko dla młodych, Instagram nie sprzedaje a YouTube to królestwo klipów muzycznych. Krótkie formy wideo szturmem podbijają social media a ich potencjał w promocji marek jest nieograniczony. Twój biznes w tiktokach, rolkach i shortsach? Tak, tylko z Green Parrot!

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie rodzi się nowy trend. Idziemy ramię w ramię z ewoluującymi rozwiązaniami digital marketingu i ewangelizujemy niezdecydowanych. Poznaj nasze patenty na skuteczny vertical video marketing. Napisz do nas:

Vertical Video Marketing

Vertical video content marketing:

Prowadzenie TikToka, produkcja Instagram Reels i rozwój kanału na YouTube dzięki YouTube Shorts

1
Zanim powstanie pierwszy tiktok, rolka czy short, stworzymy koncept vertical video marketingu, perfekcyjnie zestrojony z Twoim biznesem. Swój projekt powierzasz najlepiej wykwalifikowanym graphic & motion designerom, filmowcom, social media marketerom i specjalistom reklamy performance.
2
Realizacje wideo będą naładowane świeżymi efektami i zawsze zgodne z aktualnymi trendami. Zostawisz konkurencję w tyle, dzięki wysokiej jakości produkcjom, pełnym ekscytujących i angażujących treści.
3
Wyróżnisz się spójnością przekazu mimo różnej specyfiki TikToka, Instagrama i YouTube’a. Wykorzystamy ich potencjał do maksimum poprzez trafny dobór trendów.

Zamów vertical video marketing w Green Parrot, ponieważ dobrze wiemy:

Jak generować sprzedaż na TikToku, w rolkach na Instagramie i w shortach na YouTube

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsze 2-4 sekundy filmu są decydujące dla dalszego zaangażowania odbiorcy. Dlatego nasze produkcje są maksymalnie wciągające i zaplanowane z troską o najdrobniejszy szczegół. Wszystko po to, aby wycisnąć z vertical video marketing 100% możliwości na zwiększenie sprzedaży Twoich produktów.

Jak tworzyć scenariusze na TikToka: krótkich, wertykalnych wideo, aby zapadały w pamięć i zwiększały ilość leadów

Krótkie wideo daje ograniczone możliwości lokowania contentu. Dla nas to jednak kolejna możliwość wykazania, że umiejętne połączenie działań topowych specjalistów z najnowszymi technologiami przy wykorzystaniu wiedzy o najgorętszych trendach może zaowocować filmami, które chce się odtwarzać na okrągło.

Jak wykorzystać TikToka i vertical video marketing w B2B i lead generation

TikTok to obecnie najszybciej rozwijająca się platforma społecznościowa. Doskonale wiemy, jak to wykorzystać w marketingu B2B i procesach generowania leadów. Krótkie formy wideo to często zadziwiająco skuteczny sposób na viral, służący zwiększeniu świadomości marki czy przekierowaniu ruchu wprost do Twojej witryny.

Jak skonfigurować reklamy na TikToku - kampanie TikTok Ads

Precyzyjne targetowanie reklam, dobór odpowiednich celów, określenie właściwego budżetu i opracowanie mocno wciągających kreacji to składniki sukcesu performance marketing z TikTok Ads. Powierzając nam prowadzenie TikToka, zyskujesz pewność wydajnego i rozważnego gospodarowania swoimi pieniędzmi.

Jak stworzyć strategię na vertical video marketing i zbudować od zera firmowy profil na TikToku

Koncentracja na innowacji technologicznej i marketingowej to dewiza naszych specjalistów od budowania strategii komunikacji. Nie umknie nam żaden trend w digital marketingu, a pojawiające się nowe kanały i rozwiązania w obrębie social mediów nie mają przed nami tajemnic.

Jak wykorzystać synergię trzech kanałów: TikToka, Instagram Reels i YouTube Shorts

Krótkie materiały wideo okazały się być na tyle przyciągającą formą contentu, że po opcję ich publikacji zaraz po TikToku sięgnęły dwa pozostałe giganty społecznościowe, czyli Meta i YouTube. Pokażemy Ci, że tiktoki, rolki i shorty mimo różnic mogą razem efektywnie pracować na Twoje wyniki i trafiać do właściwych odbiorców w tych trzech kanałach social media.

Skontaktujmy się

  Vertical video marketing z Green Parrot - co potrafimy?

  Nowa jakość viralowych materiałów wideo na TikToku, precyzyjnie wyreżyserowane klipy na Instagramie, a może krótkie shorty na YouTube, gdzie na co dzień oglądamy filmy trwające więcej niż kwadrans? To szereg możliwości promocji Twojej firmy. Wykorzystaj przewagę vertical video marketingu nad innymi formami komunikacji. Sprawdź, w czym jesteśmy najlepsi i dowiedz się, w jaki sposób to ogarniamy.

  1
  Realizacja vertical video od A do Z
  Nigdy nie zaczynamy gdzieś pośrodku, każdy projekt traktujemy całościowo. Podstawą vertical video marketingu w naszym wydaniu jest dobry research i opracowanie strategii, sercem realizacja materiałów wideo, a celem sukces brandu.
  2
  Prowadzenie profili na TikToku, Instagramie i YouTube
  Prowadzenie TikToka, Instagrama i kanału na YouTubie rozpoczniemy od audytu istniejących kont lub założenia nowych. Twoje profile w social mediach trafią w ręce fachowców, którzy zatroszczą się o wartościowe i skuteczne treści.
  3
  Pisanie scenariuszy tiktoków i ułożenie content planu
  Dokładnie zaplanujemy zawartość tiktoków, rolek i shortów. O scenariusze nasycone emocjonującymi treściami zadbają najlepsi specjaliści content marketingu i scenarzyści. Opracujemy też odpowiednią kolejność publikacji poszczególnych materiałów.
  4
  Reklama na TikToku, Instagramie i YouTube
  Krótkie formy wideo idealnie nadają się na materiał reklamowy. Każdy z kanałów daje nam szerokie możliwości działań performance. Skupimy się na osiąganiu konwersji, których ilość i wartość przełoży się na konkretne wyniki w Twoim biznesie.
  5
  Harmonogram i plan publikacji rolek: reelsów, tiktoków i shortów
  Czas publikacji komunikatu w digital marketingu nigdy nie jest bez znaczenia. Dopilnujemy, aby harmonogram emisji materiałów zakładał najbardziej optymalne pory dla osiągnięcia maksymalnych zasięgów i zaangażowania odbiorców.
  6
  TikTok, Reels i Shorts w employer brandingu
  Chcesz zbudować wizerunek firmy jako pracodawcy, do którego kandydaci zgłaszają się nawet wtedy, gdy nie prowadzisz rekrutacji? To właśnie vertical video marketing pozwala na odczarowanie stereotypu szefa jako nieprzystępnego biurokraty.
  7
  Influencer marketing: kampanie na TikToku, Instagramie i YouTube
  Kampanie z udziałem wpływowych idoli i wyrazistych osobowości wspomagane płatnymi reklamami rozgościły się na dobre szczególnie w tych socialach, które stoją formatami wideo. TokToki, rolki i shortsy to niezwykle dogodna przestrzeń dla influencer marketingu.
  8
  Analityka danych z TikToka, Reelsów i Shorts
  Specjaliści analityki na bieżąco dostarczają wyczerpujące raporty pełne konkretnych danych liczbowych i cennych wniosków. W oparciu o uzyskane informacje jesteśmy w stanie jeszcze skuteczniej trafiać z komunikatami do Twoich klientów.

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Dla kogo dbamy o vertical video marketing i prowadzenie TikToka?
  Nasze portfolio nieustannie wzbogaca się o nowe firmy, gotowe włączyć do swoich strategii działania z obszaru vertical video marketingu. Sprawdź, kto do tej pory trafił pod nasze skrzydła i co dokładnie robimy dla poszczególnych marek.
  Prowadzenie TikToka dla e-commerce, marketplace’ów i sklepów internetowych

  Krótkie formy wideo świetnie sprawdzają się jako sposób prezentacji oferty i realizacji kampanii
  produktowych. TikTok, Meta i YouTube oferują szeroki wachlarz opcji reklamowych, a my wiemy, jak je wykorzystać,
  żeby zwiększyć sprzedaż online.

  Marketing automation dla pharma & medical

  Marketing dla branży medycznej i farmaceutycznej to jedna z ulubionych specjalizacji Green Parrot. Nasze doświadczenie w tym polu zaowocowało stworzeniem dedykowanego działu specjalistów, którzy świetnie znają rynek pharma & medical, są biegli w aktualnych przepisach i wiedzą, jak skutecznie sprzedawać.

  Vertical video marketing B2B

  Rozumiemy specyfikę relacji sprzedażowych business to business i wiemy, w jaki sposób zaprojektować krótkie komunikaty wideo, aby odzwierciedlały claim Twojej marki i spełniały założone cele biznesowe.

  TikTok a nowe technologie: software house, start-upy i aplikacje mobilne

  Śledzenie rozwoju nowych technologii to nasza codzienność. Uwielbiamy testować najświeższe rozwiązania, badać pojawiające się trendy i być na bieżąco ze zmieniającym się potrzebami klientów z branży software house’ów.

  Wertykalne wideo w świecie web3, crypto, blockchain i NFT

  Jako jedna z niewielu agencji kreatywnych w Polsce możemy śmiało przyznać, że przez lata udało nam się oswoić kryptosferę i rządzące nią prawa na tyle skutecznie, by stać się ekspertami od cententu dla działających w tej branży firm.

  Prowadzenie TikToka dla bankowości i finansów

  Kreatywne wideo nasycone ekspercką wiedzą ma na celu m.in. skrócenie dystansu między przeciętnym użytkownikiem a bankowcem operującym niezrozumiałym językiem. Prowadzenie TikToka dla banków i instytucji finansowych to dla nas prawdziwie pasjonujące wyzwanie.

  TikTok, Reels i Shorts w przemyśle i logistyce

  Branża przemysłowa i transportowa obfitują w procesy i zadania, o których ostateczny odbiorca czasem nawet nie ma pojęcia. Vertical wideo to doskonała droga do zwiększenia świadomości marki, generowania leadów czy prowadzenia employer brandingu.

  Skontaktujmy się

   Rolki, tiktoki i shorty od A do Z: jak to działa w Green Parrot?

   Briefing

   Zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami i wytypujemy wstępne rozwiązania, które mogą stać się odpowiedzią na potrzeby Twojej marki

   Briefing

   KPI

   wyznaczymy cele biznesowe do zrealizowania za pomocą vertical video marketing

   KPI

   Zasoby

   określimy, jakie materiały będą potrzebne do przeprowadzenia kampanii i jakim specjalistom powierzymy poszczególne role w projekcie

   Zasoby

   Praca kreatywna

   opracujemy obszerną listę pomysłów, wizji, sugestii, idei i scenariuszy, z których wybierzemy najlepsze i włączymy do strategii vertical video marketing

   Praca kreatywna

   Legal check

   nasi prawnicy zweryfikują wszystkie opracowane koncepcje pod kątem zgodności z przepisami, w szczególności z prawem autorskim i RODO

   Legal check

   Prezentacja koncepcji

   przedstawimy ostateczny kształt content planu

   Prezentacja koncepcji

   Egzekucja

   poprowadzimy realizację projektu, obejmującą tworzenie kreacji i promocję powstałych tiktoków, rolek i shortów

   Egzekucja

   Obserwacje, analizy i raportowanie

   na bieżąco będziemy weryfikować nasze działania zarówno od strony technicznej i wizualnej, jak i pod kątem realizacji KPI

   Obserwacje, analizy i raportowanie

   Feedback Klienta

   Twoje opinie, wątpliwości i sugestie będą na każdym etapie istotnym czynnikiem modyfikowania działań

   Feedback Klienta

   Planowanie kolejnych realizacji

   naszkicujemy zarys następnych etapów współpracy w zakresie vertical video marketing

   Planowanie kolejnych realizacji

   Briefing

   Zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami i wytypujemy wstępne rozwiązania, które mogą stać się odpowiedzią na potrzeby Twojej marki

   KPI

   wyznaczymy cele biznesowe do zrealizowania za pomocą vertical video marketing

   Zasoby

   określimy, jakie materiały będą potrzebne do przeprowadzenia kampanii i jakim specjalistom powierzymy poszczególne role w projekcie

   Praca kreatywna

   opracujemy obszerną listę pomysłów, wizji, sugestii, idei i scenariuszy, z których wybierzemy najlepsze i włączymy do strategii vertical video marketing

   Legal check

   nasi prawnicy zweryfikują wszystkie opracowane koncepcje pod kątem zgodności z przepisami, w szczególności z prawem autorskim i RODO

   Prezentacja koncepcji

   przedstawimy ostateczny kształt content planu

   Egzekucja

   poprowadzimy realizację projektu, obejmującą tworzenie kreacji i promocję powstałych tiktoków, rolek i shortów

   Obserwacje, analizy i raportowanie

   na bieżąco będziemy weryfikować nasze działania zarówno od strony technicznej i wizualnej, jak i pod kątem realizacji KPI

   Feedback Klienta

   Twoje opinie, wątpliwości i sugestie będą na każdym etapie istotnym czynnikiem modyfikowania działań

   Planowanie kolejnych realizacji

   naszkicujemy zarys następnych etapów współpracy w zakresie vertical video marketing

   Po co Ci vertical video marketing?
   Obecność Twojej firmy na TikToku, publikowanie rolek i udostępnianie shortów zapewni Ci:

   Przewagę nad konkurencją, która dopiero zastanawia się nad wykorzystaniem vertical video w swoich kampaniach
   Gigantyczne viralowe zasięgi przy minimalnym budżecie reklamowym
   Szansę trafienia do prawie 8 mln odbiorców TikToka, 10 mln użytkowników Instagrama i 25 mln korzystających z YouTube w Polsce
   Najskuteczniejszy kanał dotarcia do odbiorców z Gen Z
   Dodatkową przestrzeń do wdrożenia skutecznego influencer marketingu
   Pole do budowania wizerunku marki jako eksperta

   Co nam się udało w social mediach?

   Skontaktujmy się

    Vertical video marketing w Green Parrot w liczbach:

    + 1000

    zrealizowanych kampanii dla klientów z segmentów B2B i B2C

    16%

    bardziej wydajne wykorzystanie budżetu klienta w porównaniu do działań prowadzonych poza Green Parrot

    83%

    Klientów decyduje się na dalszą współpracę z nami po pierwszej wspólnej kampanii

    14 lat

    specjalizujemy się w social mediach

    Dowiedz się w jaki sposób
    NIE pracujemy

    Pobierz e-booka o tym, jak NIE tworzyć treści do social media:

     Najpopularniejsze pytania o TikToka, Instagram Reels i YouTube Shorts

     Vertical Video Marketing to szansa na nowy kanał komunikacji z Twoimi odbiorcami. Jak wygląda prowadzenie TikToka od kuchni? Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

     TikTok to aplikacja mobilna, służąca do publikacji krótkich filmów o charakterze rozrywkowym, ale też edukacyjnym czy wizerunkowym. Maksymalnie 3-minutowe wideo w formacie pionowym najlepiej nadaje się do odtwarzania na smartfonach, skąd m.in. popularność platformy wśród młodych ludzi.

     Trendy są kluczowym elementem funkcjonowania platformy, wokół którego skupiają się jej użytkownicy. Tworzenie trendów np. przez influencerów oraz nagrywanie ich własnych interpretacji przez pozostałych użytkowników stanowi istotny mechanizm budowania zasięgów. Trendem mogą być np. taniec do określonego podkładu muzycznego, nałożony filtr czy wyzwanie oznaczone odpowiednim hashtagiem.

     Tak, jeśli chcesz być o krok przed konkurencją, stać się marką wyznaczającą kierunki rozwoju brandów i wykorzystać potencjał materiałów wideo, które już niedługo będą stanowiły ponad 80% ruchu w Sieci. Prowadzenie TikToka to także sposób na budowanie zaangażowania odbiorców i przenoszenia go na inne kanały w social mediach czy stronę www.

     TikTok opiera się przede wszystkim na trendach. Kluczem do zdobywania popularności jest korzystanie z wszelkich możliwych funkcji platformy. Śledź na bieżąco trendy, bierz udział w challenge’ach i twórz totalnie angażujące treści, przykuwające uwagę od pierwszej sekundy. Pamiętaj przy tym o wysokiej jakości filmów i używaniu hashtagów.

     Po pobraniu aplikacji i założeniu konta możesz stać się najpierw biernym użytkownikiem. Obserwuj, co robią inni i zainspiruj się. Następnie przeanalizuj, jakie cele w swoim biznesie możesz osiągnąć dzięki vertical video. Być może prowadzenie TikToka okaże się dla Twojej marki strzałem w dziesiątkę i zdominuje inne metody generowania leadów, prezentowania produktów czy działań w ramach employer brandingu.

     Vertical video marketing jest sposobem docierania do użytkowników smartfonów, czyli w praktyce niemal każdego z nas. Nie ma więc znaczenia, czy Twoim klientem jest firma, czy indywidualny użytkownik. Z kolei treści prezentowane w tiktokach, rolkach i shortach mogą mieć charakter rozrywkowy, edukacyjny, instruktażowy a nawet wizerunkowy. Prowadzenie TikToka to szansa zarówno dla e-commerce’ów, personal brandów, firm handlowych z sektora B2B, przedsiębiorstw usługowych, jak i producentów.

     Poczytaj o content marketingu na naszym blogu:

      Skontaktujmy się

      Warszawa

      ul. Szturmowa 9/13
      02-678 Warszawa

      Katowice

      ul. Jesionowa 22 / 3.5
      40-006 Katowice