Marketing farmaceutyczny

Wybierz skuteczność w komunikacji

8 lat doświadczenia w realizacji kampanii dla czołowych marek. Dziesiątki produktów cyfrowych zbudowanych w oparciu o zrozumienie istoty biznesu Klientów.

Oferta

jest dopasowana do Twoich potrzeb
1.

Kampanie Digital

Tworzymy kompleksowe strategie na bazie wieloletnich doświadczeń i świadomości specyfiki branży. Planujemy media, tworzymy kreacje, analizujemy i monitorujemy działania. Dostarczamy raport z prowadzonych prac i realizujemy kampanie naszych klientów, dbając o najwyższe standardy obsługi. Zrealizowaliśmy już ponad 150 kampanii nie tylko w Polsce.
2.

Social media i content marketing

Prowadzimy ponad 100 profili w różnych kanałach social media, zrealizowaliśmy już 100 konkursów i aktywacji oraz zakończyliśmy sukcesem 250 kooperacji z influencerami.
3.

Platforma CLM

Posiadamy własną platformę i doświadczenie w realizacji działań skierowanych do lekarzy różnych specjalizacji, farmaceutów oraz pielęgniarek.
4.

Aplikacje, strony www, chatboty

Szukasz rozwiązań i wsparcia w tworzeniu najwyższej jakości technologii? Wykonaliśmy ponad 30 stron www, pracujemy w wielu językach, posiadamy własną platformę chatbot. Nie boimy się najbardziej skomplikowanych zadań. Pracujemy dla klientów których centrale znajdują się w różnych miejscach na świecie.
5.

Foto i video

Posiadamy własny dział foto/video, którego jakość potwierdzają kolejne realizacje dla naszych Klientów. Zobacz nasz showreel

Przykładowi klienci

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Warszawska 10
  40-006 Katowice