Twoje pierwsze skojarzenia z pracą
w agencji reklamowej?

Chaos w projektach. ASAP-y. Wyśrubowane deadline’y. Niejasne briefy. Masa nadgodzin.

To NIE JEST styl i klimat Green Parrot.

Unikamy WSZYSTKIEGO, co charakteryzuje stereotypowe agentury. Pracujemy przede wszystkim z ludźmi, a nie z markami. Naszym klientom pomagamy rozwijać nie tylko ich biznesy, ale też ich samych.

Kreatywność łączymy z innowacją. Widzimy wartość w robieniu rzeczy w nowy sposób. Nie przesypiamy trendów – zawsze staramy się wykorzystać to, co w danej chwili jest najefektywniejsze od strony technologicznej i reklamowej.

Green Parrot to miejsce, gdzie warto się rozwijać

Green Parrot to agencja reklamowa z solidnym zapleczem technologicznym.
Tworzymy ponad 90-osobowy zespół wyrazistych, empatycznych i kreatywnych jednostek,
które lubią i potrafią ze sobą współpracować.

Nasza grupa to:

Green Parrot - agencja reklamowa, Develtio - software house oraz Finderstand - firma rozwijająca chatboty dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i interfejsów konwersacyjnych.

Dlaczego za chwilę wyślesz CV właśnie do nas?

Pracując z nami, masz:

realną przestrzeń do rozwoju, szkolenia i knowledge sharing w MarTechowym środowisku, łączącym w jednym miejscu agencję digital, software house i chatbotowy start-up – to Ty decydujesz, w jakiej specjalizacji chcesz się rozwijać

3 drogi do wyboru: pracę stacjonarną (w biurach w Warszawie, Katowicach lub Rzeszowie), hybrydową lub w 100% zdalną – to Ty ustalasz, w jakiej formie działasz najefektywniej

elastyczne godziny pracy - to Ty dbasz o to, by „dowozić” projekty na czas

jedne z najlepszych widełek finansowych w branży

indywidualne lekcje języka angielskiego

kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną

Czego nie zapewniamy?

nadmiernej kontroli – od początku współpracy otrzymasz od nas pakiet zaufania. To Ty odpowiadasz za powierzone Ci projekty

nudnego dress code’u i sztywnych korpo-reguł

monotonii - chcemy jako pierwsi odkrywać nowe trendy, narzędzia i możliwości. Jeśli coś ciekawego dzieje się na świecie - dzieje się też w Green Parrot.

nie ma owocowych czwartków. Są za to światopoglądowe środy i inspirujące rozmowy z inspirującymi ludźmi.

Zatrudniamy tylko prawdziwych pasjonatów marketingu i nowych technologii. Jeśli spontanicznie i dla przyjemności nie zgłębiasz swojej wiedzy w tym zakresie, prosimy – NIE APLIKUJ.

Jakie wartości wyznaje drużyna Green Parrot?

Rozwój

Wszystko rośnie albo umiera. Dotyczy to firmy, zespołu i naszych klientów. Jeśli nasz klient z nami nie rośnie, powinien nam to powiedzieć lub odejść.

Samodzielność

Każdy odpowiada za siebie i za firmę. Wartość ta ma fundamentalne przełożenie na pozostałe - sam odpowiadasz za realizację wartości, które czytasz. Nikt nie będzie dbał o twój rozwój, jeśli sam o niego nie zadbasz.

Zaufanie

Klienci nam ufają. My ufamy sobie. Nie nadużywamy tego. Życie i praca bez zaufania to strata czasu. Wszystko trwa wtedy dłużej i jest nieprzyjemne. Łatwo dajemy KREDYT zaufania i pozwalamy działać.

Wolność

Każdy ma prawo do własnych, odpowiedzialnych decyzji i ekspresji. Jeśli coś jest w granicach etyki i prawa, to możesz to robić. Liczymy przy tym na rozsądek. To, że nie mamy dresscode-u, nie znaczy, że ludzie chodzą do klientów w majtkach.

Ciekawość

Rozwój bez ciekawości to pustka. Jesteśmy pewni, że połączenie rozwoju i ciekawości daje innowacyjność, poszukiwanie nowych rozwiązań, a jednocześnie zachwyt nad światem i pracą. Wybraliśmy marketing i technologię nie bez powodu - te dziedziny, naszym zdaniem, sprzyjają ludziom ciekawym świata.

Proces rekrutacji w Green Parrot

Cenimy swój i Twój czas. Dlatego proces od aplikacji do zatrudnienia jest uproszczony do maksimum.

REKRUTACJA TRWA U NAS MAKSYMALNIE 2 TYGODNIE,
A ŚREDNIO - 10 DNI

1

wysłanie zgłoszenia

2

zadanie rekrutacyjne

3

rozmowa

4

witaj na pokładzie!

PS Nawet jeśli stwierdzimy, że do siebie nie pasujemy, otrzymasz od nas feedback.

Zobacz, kogo szukamy - oferty pracy w Green Parrot

Nie ma tu nic dla Ciebie?

I tak daj nam znać, że chcesz z nami pracować:

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice