Kreatywny foto / video marketing

Kupujemy wzrokiem. Aby skuteczniej promować i sprzedawać Twoje produkty lub usługi, a także rozwijać firmowe social media i sklep lub stronę internetową, potrzebujesz jakościowych zdjęć i materiałów wideo. Dynamiczny rozwój Instagrama i TikToka w ostatnich latach tylko to potwierdza: znaczenie kreatywnego contentu foto/video rośnie.

Wiemy, jak kreatywnie dbać o kreacje reklamowe i content marketing. Potrafimy przygotować top materiały foto/wideo, które sprawdzą się w offline, digitalu i dużych mediach. Napisz do nas i przetestuj nas:

Kreatywny foto / video marketing

Tworzenie contentu foto/video i animacji od A do Z

Animacje, filmy, fotografie i wiele innych tworzone i prowadzone od wstępnej koncepcji aż do analizy i reagowania na trendy po publikacji. Właśnie po to, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Twojego biznesu.

1
Przeanalizujemy Twój biznes, poznamy Twoje produkty, a następnie opracujemy koncept kreatywny i przygotujemy plan egzekucji. Dopasujemy do Twojego projektu najlepszych fotografów, graphic & motion designerów i filmowców.
2
W świecie kreatywnego foto/video połączymy marketing z technologią. Wykorzystamy najnowszy toolstack, narzędzia i rozwiązania, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. Od dziś ich kreacje będą po prostu zwykłe.
3
Umiemy w foto/video: VR, AR, kreatywne animacje i zdjęcia produktowe, reklamy TV, materiały na firmowy kanał YouTube, video edukacyjne czy rolki, shortsy i TikToki. Mamy zespół specjalistów in-house, jak i sprawdzonych ekspertów, których zatrudniamy w modelu Agency On Demand.

Doskonała kreacja foto/video to podstawa

Jesteśmy pasjonatami, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób kreować rzeczywistość marki w sposób spójny z identyfikacją i dopasowany do Twojej grupy docelowej.

Wybierz kreatywny foto/wideo marketing w Green Parrot, ponieważ dobrze wiemy:

Jak generować więcej leadów dzięki dobrym zdjęciom i video

Doskonale rozumiemy, że materiały wizualne takie jak zdjęcia i video mają kluczowy wpływ na zainteresowanie i zaangażowanie odbiorców – a to przekłada się bezpośrednio na ilość wartościowych leadów. Dlatego dostarczamy naszym klientom kreacje najwyższej jakości.

Jak organizować produktowe sesje zdjęciowe i plany nagraniowe

Jesteśmy w tym dobrzy, o czym przy każdym projekcie przekonują się nasi klienci. Oferujemy działania od A do Z związane z procesem twórczym – począwszy od stworzenia koncepcji i scenariusza, poprzez realizację, aż do efektywnej dystrybucji i skutecznej kampanii mediowej.

Jak tworzyć treści foto/video i animacje pod konkretne kanały social media

Wiemy, że podejście one-size-fits-all tutaj się zupełnie nie sprawdza – i nie chodzi tu tylko o różne formaty. Przygotowujemy kreacje z myślą o konkretnym medium – jego specyfice, użytkownikach itp. Do tego nie poprzestajemy na Facebooku i Instagramie, bo świetnie znamy też TikToka czy Twitcha.

Jak przygotować kreatywne packshoty dla e-commerce z wykorzystaniem możliwości marketing automation

Nie tylko dostarczamy najwyższej jakości packshoty, ale korzystamy w tym procesie z najlepszych rozwiązań marketing automation. Co to oznacza dla Klienta? Skrócenie czasu potrzebnego na wykonanie zlecenia, lepsza kontrola nad całym procesem oraz efekty, które maksymalnie odpowiadają oczekiwaniom.

Jak wybrać najlepsze modelki/modeli i aktorki/aktorów do Twoich materiałów foto/video

Wybór odpowiednich osób, które wezmą udział w kampanii jako modele/ modelki to niełatwe zadanie. Najlepiej, gdy takie osoby współgrają z wizerunkiem marki, a odbiorcy mogą się z nimi identyfikować. W Green Parrot przeprowadzimy dla Ciebie casing i dobierzemy najlepsze aktorki/aktorów do Twojej kampanii.

Jak budować zasięgi, zaangażowanie i konwersję, generowane przez jakościowy content marketing foto/video

Co wyróżnia Green Parrot? Doskonała współpraca Kreacji z Działem Mediowym. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom kreacje, które nie tylko są piękne, ale też osiągają doskonałe wyniki jeśli chodzi o zasięgi, zaangażowanie i konwersję.

Skontaktujmy się

  Magda Baljon
  Head of Creative

  Foto/video z Green Parrot - co potrafimy?

  Automatyzacja marketingu ma wiele odsłon. Od mailingów i SMS’ów przez powiadomienia web push i pop-up, analitykę, remarketing czy chatboty i voiceboty aż po rozbudowane kampanie performance i zautomatyzowane lejki sprzedaży.
  Na szczęście w Green Parrot potrafimy to wszystko ogarnąć.

  1
  Fotografia reklamowa
  Współpracujemy z fotografami reklamowymi, którzy nie tylko robią profesjonalne zdjęcia, ale też doskonale rozumieją specyfikę każdego zlecenia oraz potrzeby i oczekiwania klientów.
  2
  Zdjęcia i wideo do social media
  Przygotowujemy materiały multimedialne do mediów społecznościowych, mając na uwagę specyfikę każdego z nich. Zdjęcie na Facebooka, rolka na Instagrama, video na TikToka - żaden format nie ma przed nami tajemnic.
  3
  Fotografia produktowa - packshoty
  Współpracujemy z fotografami, którzy specjalizują się w fotografii produktowej. Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które najpełniej oddają charakterystykę produktu i eksponują jego zalety.
  4
  Filmy i animacje marketingowe
  Wiemy, jak przygotować filmy i animacje marketingowe, które są spójne z wizerunkiem marki, skuteczni edocierają do grupy docelowej i pomagają realizować konkretne cele biznesowe.
  5
  Filmy na YouTube
  YouTube to druga najpopularniejsza wyszukiwarka po Google i ulubiony brand Gen Z, dlatego warto tam być! Możemy pochwalić się wieloma realizacjami video na YouTube dla klientów, a ich lista wciąż rośnie.
  6
  Rolki: reelsy, tiktoki i shorty
  Nie publikujesz jeszcze rolek na Instagramie i nie ma Cię na TikToku? Pomożemy Ci to zmienić! Znamy się na krótkich, wymagających formach video, które zaczynają dominować w mediach społecznościowych.
  7
  Reklamy telewizyjne i spoty reklamowe
  Oferujemy kompleksowe działania związane z tworzeniem spotów reklamowych. Przygotujemy dla Ciebie koncepcję, scenariusz, dobierzemy aktorów, zadbamy o produkcję i postprodukcję.
  8
  Instrukcje, tutoriale i video szkolenia online
  Wiemy, że warto inwestować w video content taki jak tutoriale i szkolenia. Opracujemy dla Ciebie scenariusz, zrealizujemy nagrania i zadbamy o odpowiednią dystrybucję i promocję.
  9
  Live’y, webinary i wideokonferencje
  Organizacja jakościowej konferencji na żywo wymaga znajomości odpowiednich technologii, sprzętu, jak i zadbania o angażujący program. Napisz do nas, a zorganizujemy dla Ciebie live’a i zadbamy o wszystkie aspekty z tym związane.
  10
  VR/AR
  Kochamy innowacje i codziennie uczymy się nowych technologii. Jeśli chcesz być o krok przed konkurencją - postaw na VR/AR, bo to przyszłość e-commerce. My korzystamy z tych rozwiązań już dziś.

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Dla jakich firm dbamy o kreatywny foto/wideo marketing?
  Dobre zdjęcia, jakościowe materiały wideo i oryginalne animacje to podstawa marketingu offline i online. Od lat dostrzegamy ogromne zapotrzebowanie na automatyzację procesów sprzedażowych i marketingowych w konkretnych branżach. Wyspecjalizowaliśmy się w takich zagadnieniach jak:
  Foto/video marketing dla e-commerce, marketplace’ów i sklepów internetowych

  Rynek e-commerce dynamicznie się rozwija i wciąż pojawiają się na nim nowi aktorzy. Dlatego tak ważne jest, aby wyróżnić się z tłumu. My doskonale znamy specyfikę tej branży, a to pozwala nam dostarczać najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

  Foto/video marketing dla pharma & medical

  Mamy silny zespół dedykowany wyłącznie branży pharma & medical, bo wiemy, jak bardzo jest ona wymagająca. Nasi eksperci nie tylko świetnie znają specyfikę tego rynku i obowiązujące przepisy, ale też wiedzą, jak skutecznie docierać do klientów.

  Foto/video marketing dla B2B

  Dobrze zaprojektowane i współgrające z Tone of Voice marki kreacje foto/video to świetne narzędzie, które pomaga zdobywać nowych klientów w branży B2B. Nasi specjaliści do każdego projektu podchodzą indywidualnie, dlatego efekt maksymalnie odpowiada oczekiwaniom klientów.

  Foto/video marketing dla nowych technologii: software house, start-upy i aplikacje mobilne

  Lubimy być na bieżąco, dlatego nieustannie śledzimy trendy w nowych technologiach. Dzięki temu z klientami z tej branży łatwo znajdujemy wspólny język, który przekłada się na kreacje, które przyciągają wzrok.

  Foto/video marketing w świecie web3, crypto, blockchain i NFT

  Kiedyś jako jedni z pierwszych na rynku zainteresowaliśmy się social media. Dzisiaj jako jedni z niewielu w branży marketingowej w Polsce odkrywamy możliwości web3, NFT i całej technologii blockchain.

  Foto/video marketing w bankowości i finansach

  Wśród naszych klientów znajdziesz największe firmy z obszaru bankowości i finansów. Wiemy, że nawet w tak specyficznej branży warto postawić na kreatywność i innowacje.

  Foto/video marketing w przemyśle i logistyce

  W naszym portfolio nie brakuje projektów dla firm działających w przemyśle i logistyce. Tworzone kreacje powstają na bazie naszego doświadczenia oraz indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

  Skontaktujmy się

   Magda Baljon
   Head of Creative

   Projekt foto/video od A do Z: jak to działa w Green Parrot?

   Briefing

   analizujemy Twój brief i wstępnie szukamy odpowiednich do Twoich potrzeb rozwiązań

   Briefing

   KPI

   określamy cele biznesowe, jakie ma spełnić dla Ciebie kreatywny foto/video content

   KPI

   Zasoby

   ustalamy listę materiałów do przygotowania i specjalistów odpowiedzialnych za realizację całego projektu

   Zasoby

   Praca kreatywna

   generujemy maksymalną ilość pomysłów, koncepcji, scenariuszy i idei kreatywnych do Twojego projektu, aby z nich wybrać te najlepsze, które opracujemy

   Praca kreatywna

   Legal check

   nasz dział prawny sprawdza, czy wszystkie pomysły z literą prawa i RODO

   Legal check

   Prezentacja koncepcji

   przedstawiamy ostateczny content plan

   Prezentacja koncepcji

   Egzekucja

   realizujemy plany filmowe i sesje fotograficzne wraz z postprodukcją, animacjami i efektami specjalnymi

   Egzekucja

   Obserwacje, analizy i raportowanie

   sprawdzamy, co działa, a co jeszcze należy poprawić; weryfikujemy na bieżąco realizację KPI

   Obserwacje, analizy i raportowanie

   Feedback Klienta

   słuchamy Twoich uwag, opinii i obserwacji po publikacji contentu

   Feedback Klienta

   Planowanie kolejnych produkcji

   ustalamy, co przygotujemy w kolejnych etapach współpracy

   Planowanie kolejnych produkcji

   Briefing

   analizujemy Twój brief i wstępnie szukamy odpowiednich do Twoich potrzeb rozwiązań

   KPI

   określamy cele biznesowe, jakie ma spełnić dla Ciebie kreatywny foto/video content

   Zasoby

   ustalamy listę materiałów do przygotowania i specjalistów odpowiedzialnych za realizację całego projektu

   Praca kreatywna

   generujemy maksymalną ilość pomysłów, koncepcji, scenariuszy i idei kreatywnych do Twojego projektu, aby z nich wybrać te najlepsze, które opracujemy

   Legal check

   nasz dział prawny sprawdza, czy wszystkie pomysły z literą prawa i RODO

   Prezentacja koncepcji

   przedstawiamy ostateczny content plan

   Egzekucja

   realizujemy plany filmowe i sesje fotograficzne wraz z postprodukcją, animacjami i efektami specjalnymi

   Obserwacje, analizy i raportowanie

   sprawdzamy, co działa, a co jeszcze należy poprawić; weryfikujemy na bieżąco realizację KPI

   Feedback Klienta

   słuchamy Twoich uwag, opinii i obserwacji po publikacji contentu

   Planowanie kolejnych produkcji

   ustalamy, co przygotujemy w kolejnych etapach współpracy

   Po co Ci dobre zdjęcia i wideo w Twoim marketingu?

   Content foto/video stworzony przez Green Parrot pomoże Ci:

   Wygenerować więcej leadów
   Sprzedawać więcej produktów
   Zwiększyć zaangażowanie Twoich fanów i zbudować społeczność wokół Twojej marki
   „Wejść” z Twoją marką na nowe kanały komunikacji i social media
   Prezentować Twoje produkty jak nigdy wcześniej
   Dzielić się wiedzą w zupełnie nowej formie

   Zobacz nasze realizacje w video marketingu:

   Reklama web dla McDonald's

   Spot Pracownia Piwa dla Jameson Irish Whiskey

   Film korporacyjny dla Schindler Polska

   Film wizerunkowy do Internetu dla Secret Lashes

   Billboard sponsorski do TV dla
   Sarantis Polska/C-Thru

   Relacja z eventu 25 godzina dla Jameson Irish Whiskey

   Content reklamowy na wszystkie europejskie rynki dla Holmes Place

   Content reklamowy na wszystkie europejskie rynki dla Holmes Place

   Content reklamowy na wszystkie europejskie rynki dla Holmes Place

   Content z influencerami dla Yves Rocher Polska

   Content z influencerami dla Yves Rocher Polska

   Content z influencerami dla BNP Paribas

   Animacja explainer dla Oshare

   Kampania produktowa dla Thea Polska

   Kampania produktowa dla Thea Polska

   Skontaktujmy się

    Magda Baljon
    Head of Creative

    Kreatywny foto/video marketing
    w Green Parrot w liczbach:

    + 1000

    kampanii z wykorzystaniem materiałów foto/video produkowanych przez Green Parrot

    + 97%

    klientów ocenia nasze kreacje pozytywnie lub bardzo pozytywnie

    83%

    Klientów zamawia u nas kolejne usługi i kampanie po realizacji pierwszych wspólnych działań

    14 lat

    tworzymy foto/video content dla polskich firm i międzynarodowych korporacji

    Dowiedz się, w jaki sposób NIE pracujemy

    Pobierz e-booka o tym, jak NIE tworzyć treści do social media:
    Twój adres e-mail:

    Najpopularniejsze pytania o foto/video marketing

    Chcesz w swoim marketingu wykorzystać kreacje foto/video, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw częstych pytań i odpowiedzi na temat foto/video marketingu.

    Video marketing to jeden z integralnych elementów marketingowej strategii firmy. Promocja przy pomocy treści video staje się coraz bardziej popularna m.in dlatego, że format ten jest chętniej wybierany przez odbiorców w porównaniu ze statycznymi kreacjami i zaczyna dominować w mediach społecznościowych.

    Wyobraź sobie, że w sklepie internetowym za podobną cenę masz do wyboru dwa produkty. Pierwszy z nich jest na zdjęciu dobrze oświetlony, dokładnie widać szczegóły i kolory. Drugie zdjęcie jest niskiej jakości, niedoświetlone, przez co produkt jest słabo widoczny i wydaje się mniej atrakcyjny. Większość konsumentów wybierze pierwszą opcję, dlatego profesjonalne zdjęcia produktów są tak ważne.

    Efektem udanej sesji produktowej są profesjonalne zdjęcia do sklepu online. Od czego zacząć? Zorganizuj sprzęt fotograficzny (aparat,, obiektyw, lampy, namiot bezcieniowy itp.), wybierz odpowiednie miejsce, przygotuj produkt, zadbaj o odpowiednie oświetlenie, a po sesji nie zapomnij o postprodukcji.

    Profesjonalne materiały fotograficzne to często najprostszy i najlepszy sposób na zaprezentowanie produktów firmy. Warto też jednak inwestować w treści video, bo są one bardziej angażujące, a do tego konsumenci – szczególnie młodsze pokolenia – preferują je w porównaniu z innymi formatami.

    Firmy, które chcą zainwestować w foto/video marketing powinny zastanowić się, jaki cel chcą przez to osiągnąć. Może być to zwiększenie świadomości marki, zdobycie nowych klientów czy zwiększenie konwersji.

    Foto/video marketing sprawdza się praktycznie w każdej branży. To idealny sposób na zaprezentowanie produktu czy usługi w atrakcyjny i angażujący sposób. Materiały foto/video można wykorzystać w wielu miejscach, m.in. na stronie www i w mediach społecznościowych.

     Skontaktujmy się

     Warszawa

     ul. Szturmowa 9/13
     02-678 Warszawa

     Katowice

     ul. Jesionowa 22 / 3.5
     40-006 Katowice