Jesteśmy najlepszym partnerem

dla ludzi chcących rozwijać swoje firmy dzięki połączeniu marketingu i technologii.

Greenparrot

Ludzie i ich firmy

Wiemy, że pracujemy nie tylko na rzecz firm, brandów i ich produktów, ale przede wszystkim dla ludzi. W Green Parrot zawsze pamiętamy o celach konkretnych osób i wspieramy je w dążeniu do nich - niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem, managerem, założycielem firmy, czy członkiem zarządu.

Miarą naszego sukcesu jest fakt, że ponad 70% klientów firmy pochodzi z poleceń osób, dla których wcześniej pracowaliśmy.

Marketing i technologia

W Green Parrot od samego początku staraliśmy się szukać nowych rozwiązań, które generują olbrzymią wartość dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że wartość ta powstaje zazwyczaj na przecięciu technologii oraz marketingu i ten właśnie obszar wybraliśmy jako naszą specjalizację.

Innowacje

Nasze kampanie, produkty cyfrowe, strony internetowe i idee kreatywne zawsze wykorzystują to, co w danej chwili najefektywniejsze od strony technologicznej oraz ponadczasową kreatywność. Ten specyficzny mix pozwala spać spokojnie naszym klientom, bo wiedzą, że pracując z nami otrzymują nie tylko wyraźne efekty, ale również stają na froncie innowacji w marketingu i nie prześpią zmian technologicznych. Jest to szczególnie ważne dzisiaj - w świecie w którym cykl innowacji potrafi być skrócony do kilku miesięcy.

Wartości

Rozwój

Wszystko rośnie albo umiera. Dotyczy to firmy, zespołu i naszych klientów. Jeśli nasz klient z nami nie rośnie, powinien nam to powiedzieć lub odejść.

Samodzielność

Każdy odpowiada za siebie i za firmę. Wartość ta ma fundamentalne przełożenie na pozostałe - sam odpowiadasz za realizację wartości, które czytasz. Nikt nie będzie dbał o twój rozwój jeśli sam o niego nie zadbasz, itd.

Zaufanie

Klienci nam ufają. My ufamy sobie. Nie nadużywamy tego zaufania. Życie i praca bez zaufania to strata czasu. Wszystko trwa dwa razy dłużej i jest nieprzyjemne. Łatwo dajemy KREDYT zaufania i pozwalamy działać

Wolność

Każdy ma prawo do własnych, odpowiedzialnych decyzji i ekspresji siebie. Jeśli coś jest w granicach etyki i prawa, to możesz to robić. Liczymy przy tym na rozsądek. To, że nie mamy dresscode-u, nie znaczy, że ludzie chodzą do klientów w majtkach.

Ciekawość

Rozwój bez ciekawości to pustka. Wydaje nam się, że połączenie rozwoju i ciekawości daje w efekcie innowacyjność, poszukiwanie nowych rozwiązań, a jednocześnie zachwyt nad światem i pracą. Wybraliśmy marketing i technologię nie bez powodu - te dziedziny naszym zdaniem sprzyjają ludziom ciekawym świata.

Historia Green Parrot

Historia Green Parrot, to historia ciekawości i otwartości na zmianę. Nasz rozwój był i jest możliwy dzięki ludziom i firmom, które dostrzegają wartość w robieniu rzeczy w nowy sposób i wierzą w innowacje.

Już przeszło 14 lat temu zakładaliśmy pierwsze profile Facebook w Polsce i tworzyliśmy aplikacje na tym portalu społecznościowym. To również agencja Green Parrot była odpowiedzialna za pierwsze kampanie z blogerami. Nasza ekipa jako pierwsza gotowa była także z grami i produktami cyfrowymi kiedy polską premierę miał iPad.

Historia Green Parrot to również historia ludzi i ich relacji. Firma została założona przez Szymona Paroszkiewicza, który studiując psychologię, został zainspirowany przez genialnego wykładowcę i coacha Pawła Fortunę, do zainteresowania się reklamą.

Choć firma przez ostatnie 14 lat sporo urosła i dojrzała, to gen innowacji i ciekawość towarzyszy nam do dzisiaj. I tak na przykład jesteśmy pierwszą w Polsce agencją dostarczającą własnej platformy chatbotowej wyposażonej w sztuczną inteligencję.

Dzisiaj liczymy sobie ponad 80 osób, posiadamy siedziby w Warszawie, Rzeszowie i Katowicach.

Szymon bootstrappował (to bootstrapp – to start a business without external help or working capital) Green Parrot jako agencję social media. W ciągu kilku lat firma urosła i poszerzyła swoje kompetencje do pełnej agencji digitalowej.

W tym momencie pojawia się Jarosław Stolarek – przyjaciel Szymona, który postanowił zainwestować w Green Parrot i wspomóc ją swoim doświadczeniem managerskim zdobytym w międzynarodowych korporacjach.

Kilka lat później do grona wspólników dołączył również Maciej Kopczyński, który jest obecnie szefem Develtio by Green Parrot – naszego software house.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice