Facebook Ads
z Green Parrot

pomożemy Ci dotrzeć
do klientów

Greenparrot

Dlaczego warto nam powierzyć prowadzenie kampanii Facebook Ads?

Szukasz agencji social media, która przygotuje dla Ciebie skuteczną reklamę na Facebooku? Dobrze trafiłeś. W świecie cyfrowym czujemy się jak ryba w wodzie, a marketing w mediach społecznościowych to nasza specjalność. Agencja Green Parrot powstała, gdy Web 2.0 dopiero raczkował. Jako pierwsi w Polsce tworzyliśmy strategie i egzekucje komunikacji
w social media. Korzystamy z naszego doświadczenia i nieustannie szukamy nowych rozwiązań, bo innowacja jest w naszym DNA.

Jak zamienić kilka w kilkadziesiąt tysięcy złotych w miesiąc z Facebook Ads?

Wspieraliśmy reklamowo marki:

zwiększając sprzedaż produktu dedykowanego cukrzykom

generując leady dla szpitala ortopedycznego

realizując kampanię edukacyjno-świadomościową dla produktów: Zabak oraz Nutrof

prowadząc kampanię świadomościową do grupy rodziców

prowadząc kampanię rekrutującą architektów do konkursu

zwiększając ilość pobrań katalogu produktów wśród osób, które są w trakcie zagospodarowywania działki budowlanej.

Jak zbudujemy rozpoznawalność Twojej marki za pomocą reklamy na Facebooku?

Pracujemy dla ludzi. Wiemy, że za produktem, marką, firmą stoją konkretne osoby. Każdą współpracę zaczynamy od szczegółowego briefingu – zależy nam na poznaniu potrzeb i oczekiwań naszego klienta.

Określamy, co go wyróżnia i jakie ma mocne strony. Kolejny krok to wspólne ustalenie najważniejszych założeń kampanii na Facebooku. Zastanawiamy się, co chcemy osiągnąć i do jakiej grupy dotrzeć. Te wszystkie informacje wykorzystujemy do stworzenia dedykowanej oferty i strategii.

Nasi specjaliści zadbają o optymalizację kampanii, przygotują dla Ciebie atrakcyjny, wartościowy content i kreację.

Sprawdź, jakie efekty
osiągnęli z nami:

Cele marketingowe, jakie osiągniesz dzięki współpracy z Green Parrot

Powiedz nam, co chcesz osiągnąć dzięki reklamom na Facebooku,
a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią kampanię. FB Ads to świetne narzędzie do zwiększenia świadomości marki, jak i budowania długotrwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Marketing na Facebooku pomoże Ci też zwiększyć ruch na stronie internetowej i wygenerować większą sprzedaż. Nasze działania zawsze planujemy tak, żeby przyniosły Twojej firmie jak największy zwrot z inwestycji.

Lubimy konkrety, dlatego w Green Parrot proponujemy rozwiązania,
które przynoszą wymierne korzyści: zwiększoną sprzedaż,
większą rozpoznawalność, wyższy ROI, więcej klientów.

Reklama Facebook Ads - co warto wiedzieć?

Na czym polega kampania Facebook Ads?

Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie. W połowie 2021 r. korzystało z niego
ponad 2,8 miliarda osób, czyli prawie co trzeci mieszkaniec Ziemi.

Prowadzenie firmowego fanpage’a na Facebooku jest już standardem, ale to za mało,
żeby pozyskać nowych klientów. Jak do nich dotrzeć?

Skuteczna reklama na Facebooku

to gwarancja dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Facebook Ads to płatne treści, które wyświetlają się m.in. w news feedach użytkowników portalu, jak i innych platform social media należących do imperium Facebooka - na Instagramie i Messengerze.

System aukcyjny Facebooka

Facebook proponuje reklamodawcom system aukcyjny - najczęściej wyświetlane są reklamy nadawców, którzy zapłacili za nie najwięcej. Na ilość wyświetleń mają też wpływ inne czynniki, np. to, czy treść jest potencjalnie atrakcyjna dla użytkowników. Dlatego tak ważne jest, żeby reklama była zaprojektowana z myślą o konkretnych grupach odbiorców.

Przemyślana kampania Facebook Ads

Dobrze przemyślana kampania Facebook Ads pomoże Ci trafić do nowych odbiorców i zwiększyć sprzedaż. To nie koniec. Dzięki płatnym reklamom zbudujesz świadomość marki, a zaangażowanie Twoich obecnych i potencjalnych klientów wzrośnie.

Wykorzystaj pełen potencjał reklamowy portalu ze wsparciem naszych specjalistów!

Precyzyjne targetowanie reklam na Facebooku

Na pewno zdarzyło Ci się, że podczas przeglądania Facebooka wyświetliła się reklama, która idealnie odpowiadała temu, co Cię interesuje. Facebook zbiera dane o użytkownikach i dzięki temu daje ogromne możliwości w obszarze targetowania reklam. Warto w nie zainwestować, jeśli zależy Ci na dotarciu do precyzyjnie określonej grupy odbiorców.

Dzięki reklamom na Facebooku możesz
między innymi trafiać do użytkowników, którzy:

 • są zainteresowani konkretnymi produktami lub usługami
 • spędzili na Twojej stronie określony czas,
 • byli na Twojej stronie więcej niż raz w określonym przedziale czasowym
 • obejrzeli fragment Twojego video
 • są behawioralnie podobni do Twoich klientów
 • kliknęli w konkretne materiał reklamowy, np. newsletter czy pojedyncza kreacja
  i wiele wiele innych!

Kampania na Facebooku -
ile to kosztuje

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i w ten sposób ustalamy też budżet. Wiemy, że nie ma jednej sprawdzonej formuły dla wszystkich, dlatego nasze działania dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Co istotne, reklamy na Facebooku wyróżniają się bardzo dużą elastycznością budżetową, dlatego mogą z nich korzystać zarówno małe, jak i duże firmy. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich celach biznesowych i oczekiwaniach, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Pozyskiwanie leadów na Facebooku

Jednym z największych błędów podczas pozyskiwania leadów jest tworzenie skomplikowanych formularzy na landing page’u, których wypełnienie zajmuje zbyt dużo czasu.

Jeśli nie chcesz wystawiać cierpliwości potencjalnych klientów na próbę, postaw na kampanię Lead Ads, zarządzaną przez doświadczonych ekspertów Green Parrot.

Jakie zalety ma to rozwiązanie? Po pierwsze, fejsbukowicze nie opuszczają platformy, nie obawiają się więc dziwnych przekierowań. Po drugie nie wymaga ono budowy dedykowanego landing page’a - wszystko odbywa się w ekosystemie Facebooka.
Największą zaletą Lead Ads jest jednak możliwość wypełnienia formularza w dosłownie kilka sekund. Wystarczy jedno kliknięcie, a informacje są zaciągane z konta fejsbukowicza. To też dobra wiadomość dla Ciebie, bo masz pewność, że wprowadzone dane użytkownika są poprawne.

Jak widzisz, kampanie Lead Ads to efektywne rozwiązanie, które może przynieść dużo wartościowych leadów.

 
Jeśli chcesz skorzystać z pomocy specjalistów, daj nam znać. Stworzyliśmy już wiele kampanii Lead Ads, które przyniosły naszym klientom tysiące nowych leadów, między innymi dla branż: e-commerce, farmacja, beauty, fmcg, technologie i wiele wiele innych.

Kampania e-commerce na Facebooku –
od czego zacząć?

Prowadzisz sklep online i chcesz dotrzeć do nowych klientów?
Reklamy na Facebooku dla sklepu internetowego pomogą Ci osiągnąć ten cel. Kampania reklamowa dla e-commerce będzie skuteczna, jeśli wdrożysz ją w odpowiedni sposób, przy wsparciu doświadczonych specjalistów.

Zacznij od Piksela Facebooka. To krótki kod HTML, który umieszcza się na stronie internetowej. Piksel zbiera informacje o osobach odwiedzających Twój sklep. Dzięki temu wiesz, kim są Twoi klienci i jakie akcje podejmują na stronie.
Piksel na podstawie zebranych danych tworzy listy odbiorców, które są wykorzystywane podczas tworzenia reklam na Facebooku. Korzystanie z tego narzędzia sprawia, że skuteczność reklamy na Facebooku dla sklepu internetowego będzie bardzo wysoka.

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż online, ale samodzielne tworzenie kampanii e-commerce na Facebooku
to nie Twoja bajka – zaufaj ekspertom Green Parrot.

Co może zmienić złotówka w Twojej firmie dzięki Facebook Ads?

Mateusz Buczkowski,

marketing manager w Green Parrot

W Green Parrot doskonale wiemy, jak trafić do Twoich potencjalnych klientów

… i jaki format reklamy dobrać,
dlatego możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele biznesowe.

Porozmawiajmy o zwiększeniu Twojej sprzedaży za pomocą Facebook Ads

Grzegorz Górecki – Head Of Business Development. Od ponad 15 lat zajmuje się zarządzaniem sprzedażą i marketingiem 360°. Od 5 lat pod szyldem Green Parrot. Współpracował m.in. z takimi brandami jak BGŻ BNP Paribas, ING, Mary Kay, Yves Rocher, C&A, Opel, Hitachi, Olympus, Bayer, Leroy Merlin, Johnnie Walker, Onet, Cinema City, Telepizza i Provident.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice