05.10.2020

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, czyli połączenie Develtio i GBX Soft

Develtio i GBX

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę  

Biznesowa wyprawa Green Parrot trwa już ponad 10 lat. Tak to bywa w podróży, że po drodze spotyka się czasami osoby, które mają podobne cele i warto, aby dołączyły do wyprawy. W ten oto sposób stworzyliśmy firmę programistyczną Develtio i Finderstand, specjalizujący się w rozwiązaniach chatbot / NLP. Niedawno spotkaliśmy kolejną grupę poszukiwaczy przygód i dlatego możemy obwieścić pewną “sporą” wiadomość, którą w najkrótszej formie ujmiemy tak:

 

Develtio poszerza swoje możliwości developerskie i łączy się z software house GBX Soft. Wzmocniona organizacja pod marką Develtio oferuje rozwiązania z zakresu digital product i web development.

 

GBX Soft

GBX Soft to rzeszowski software house, założony przez Roberta i Piotra. Firma specjalizuje się w produkcji aplikacji webowych i mobilnych. Doświadczenie załogi stanowi istotne wsparcie dla naszego procesu developmentu i dostarczania rozwiązań digital product. 

 

Dlaczego to zrobiliśmy?

Od początku naszą misją było wspieranie ludzi, którzy rozwijają swoje firmy poprzez technologie cyfrowe oraz marketing oparty o innowacje i najświeższe rozwiązania. Połączenie z GBX i poszerzenie stacku technologicznego pozwala nam realizować tę misję na większą skalę, szybciej i na nowe sposoby. 

 

Czego się po nas spodziewać?

Wzmocniona marka Develtio nadal będzie realizowała swoją misję wspierania firm poprzez technologię. Wciąż stanowimy grupę osób, która dzięki szerokim kompetencjom jest w stanie dostarczyć klientom pełnego wsparcia działań w digitalu: od zaprojektowania i zbudowania konkretnego produktu, aż po opracowanie i wdrożenie dedykowanej strategii marketingowej. Teraz będziemy po prostu więksi, silniejsi i szybsi. 

 

Jeśli to czytasz

To znaczy, że jesteś naszym klientem, potencjalnym klientem, czy może przyjaznym obserwatorem życia naszych firm. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości związane z połączeniem Develtio + GBX, to zapraszam Cię do kontaktu: szymon@greenparrot.pl.

Podobne artykuły

Zapisz się na GreenLetter