Boty / conversational commerce

Boty/ conversational ecommerce

Wyobraź sobie, że twój biznes znajduje się w najważniejszym miejscu w telefonie konsumenta – na liście kontaktów komunikatora Facebook Messenger. Jesteśmy pierwszą polską agencją dostarczającą marketingu opartego o Messengery i sztuczną inteligencję. Z nami możesz stworzyć chatbota, który będzie mógł poinformować klientów o twojej ofercie, przesyłać im kody rabatowe i informacje o nowych promocjach, czy produktach.
1.
Integracja eCommerce z Messengerem śledzenie przesyłki, możliwość upsellingu, cross sellingu
2.
Możliwość złożenia zamówienia, czy dokonania zakupu bezpośrednio w ko munikatorze
3.
Przesyłanie newsów, promocji i rabatów bezpośrednio do komunikatora konkretnego użytkownika
4.
Zbieranie danych i preferencji na podstawie interakcji w Facebook Messenger
5.
Możliwość obsługiwania pytań klientów, rozwiązywania problemów, pomoc użytkownikom
6.
Prowadzenie konkursów i działań promocyjnych na masową skalę bezpośrednio w komunikatorze
Komunikatory swoją popularnością przewyższyły social media
Ludzie spędzają więcej czasu na samych komunikatorach niż w pozostałych aplikacjach społecznościowych. Komunikatory są platformami przyszłości i boty są odpowiedzią na ten trend. Peter Rojas

Komunikacja

Angażuj klientów poprzez Messengera. Umożliwiamy firmom prowadzenie wsparcia klienta, obsługę post-sale oraz składanie zamówień bezpośrednio w Facebook Messenger

Publikuj

Pozwól użytkownikom subskrybować publikowane przez ciebie treści bezpośrednio w komunikatorze. Nasze narzędzie zapewnia nieograniczone zasięgi organiczne, możliwość dzielenia się linkami i sprawne planowanie publikacji.

Automatyzuj

Chatboty pozwalają na automatyzację powtarzany części Twojej komunikacji z konsumentem. To co do tej pory automatycznie powtarzali twoi konsultanci możesz teraz zastąpić inteligentnym botem, który rozwiąże 70% powtarzających się problemów i zapytań.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Warszawska 10
  40-006 Katowice