Software Development

Najlepsi specjaliści są na wyciągnięcie ręki Aplikacje internetowe, MVP, a może potrzebujesz pomocy w rozwoju istniejącego oprogramowania w Twojej firmie? Możemy pomóc. Możesz szybko rozpocząć pracę z nami nad nowym projektem i przestać martwić się o jakość, zarządzanie zadaniami i budżet.

Zostań Klientem!

Najlepsi specjaliści

 • Web development / mobile

  React React native PHP Symfony Node JS Python Django
 • Digital product design

  Product Managers UX design Graphic Design
 • NPL / AI

  Tensor Flow Rasa DialogFlow

Co robimy

Możemy Ci pomóc w większości Twoich potrzeb związanych z oprogramowaniem

Development

Stwórz swoją aplikację szybko i zachowaj wysoką jakość. Potrzebujesz szybkiego MVP lub wersji finalnej aplikacji? Sprawdź, jak możesz to zrobić z nami.

Integracje

Potrzebujesz zintegrować różne aplikacje z systemami wewnętrznymi lub zewnętrznymi? Nie ma problemu. Zrobimy to.

Machine
learning / NLP

Posiadasz dane? Mamy ekspertów w dziedzinie uczenia maszynowego i przetwarzania języka naturalnego. Twórz modele, twórz prognozy, automatyzuj rozmowy.

Websites /
Martech

Wypróbuj nas, jeśli jesteś zmęczony pracą z agencjami reklamowymi. Podczas pracy nad KPI opracujemy witrynę internetową, eCommerce, system rekomendacji.

Karty projektów

Od stron internetowych poprzez chatboty aż po złożone aplikacje.

Chatbot

Messenger Chatbot

Wdrożyliśmy Chatbota dla linii produktów anty-smogowych Yves Rocher, która zapewniała konsumentom aktualne dane dotyczące jakości powietrza dla ich lokalizacji.

Skills
 • Product Managers
 • Python Django
 • Tensor Flow
 • UX Design
 • Graphic Design
Web app

System zarządzania przepływem pracy

Analiza kosztów i system zarządzania przepływem pracy związany z oprogramowaniem księgowym i pakietem do zarządzania projektami, który agreguje wszystkie dane finansowe projektów prowadzonych przez firmę w wielu podmiotach gospodarczych.

Skills
 • Product managers
 • PHP Symphony
 • UX Design
iOS Application

Closed Loop
Marketing System

Stworzyliśmy platformę Closed Loop Marketing dla agencji marketingowej WeCreo, z której korzystają przedstawiciele handlowi w firmach farmaceutycznych takich jak Thea czy Boehringer Ingelheim.

Skills
 • Product Managers
 • CRM

Digital product / app development

Z Develtio możesz zbudować cyfrowy produkt, o którym Twoja firma tak długo myśli. Stworzymy DreamTeam do Twojego projektu: product ownera, projektanta i programistów UX / UI. Przeprowadzą Cię oni przez cały proces od idei i prototypowania do projektowania interfejsu użytkownika i rozwoju. Otrzymasz roboczą aplikację w ciągu kilku tygodni z pełną dokumentacją i backlogiem pomysłów na przyszły rozwój.

Integracje

Pomagamy firmom zintegrować ich aplikację z innymi aplikacjami i systemami stron trzecich. Jeśli budujesz swoją własną aplikację lub system i potrzebujesz wparcia developerów, możesz nam zaufać.

Machine learning / projekty NLP

Współpracujemy z ekspertami w uczeniu maszynowym. Mamy ogromne doświadczenie w projektach uczenia maszynowego. Jeśli myślisz o projekcie związanym z uczeniem maszynowtm, chatbotami, systemami rozpoznawania obrazu (OCR) możemy stworzyć dla Ciebie zespół profesjonalistów, który wykona projekt najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami

Arkadiusz Zdziebko
PROJECT ANALYST

EVERGREEN GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Internacjonalizacja oferty firmy EVERGREEN GROUP na rynkach eksportowych w wyniku realizacji programu promocji branży IT/ICT. Projekt firmy ma na celu promocję oferty wnioskodawcy na rynkach perspektywicznych. Bezpośrednim celem projektu jest zwiększenie sprzedaży produktów eksportowych oferowanych przez firmę EVERGREEN GROUP, w wyniku realizacji programu promocji branży IT na przestrzeni następnych czterech lat. Dofinansowanie projektu z UE: 294 880.00 zł