Strony WWW

Proces produkcji strony internetowej W Develtio sprawdza się zarówno w dynamicznych wdrożeniach, kiedy czas jest kluczowym czynnikiem, jak i w przemyślanych, długofalowych procesach, w wyniku których tworzone są całe portale informacyjne mające służyć firmom przez lata.

Zostań Klientem!

Dokładana analiza potrzeb i brief

Przed przystąpieniem do projektowania przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb Klienta. Musimy jasno określić cele, jakie realizuje dana strona internetowa, procesy, przez które chcemy przeprowadzić użytkownika i czynniki sukcesu danego wdrożenia.

Projektowanie funkcjonalnych WWW

Na podstawie pozyskanych informacji opracowujemy makiety funkcjonalne witryny, które pozwalają na refleksję nad jej sposobem działania, architekturą informacji oraz kluczowymi funkcjami.

Projektowanie graficzne

Po opracowaniu niezbędnych wytycznych funkcjonalnych i zbudowaniu makiety przystępujemy do projektowania witryny. Na tym etapie nasi designerzy opracowują grafiki, które nie tylko zachwycą końcowego użytkownika, ale przede wszystkim zrealizują cele postawione danej witrynie przez naszego Klienta.

Wdrożenie

Technologie, z których zamierzamy skorzystać w trakcie wdrożenia, ustalane są już na etapie analizy potrzeb Klienta. Zawsze bardzo dbamy o to, aby klient był na bieżąco informowany o postępie projektu i miał dostęp do kolejnych elementów dowożonych przez naszych developerów. To co na pewno wyróżnia Develtio na etapie wdrożenia, to klarowność kodu programistycznego oraz spełnianie najwyższych standardów w zakresie optymalizacji SEO (pozycjonowanie) i szybkości działania danej witryny.

Etap post-wdrożeniowy

Proces pracy nad stroną internetową wcale nie musi kończyć się w momencie oddania projektu w ręce zadowolonego Klienta. Dla firm, w których strona internetowa jest istotnym elementem obsługi klienta i/lub pozyskiwania sprzedaży, świadczymy dodatkowe usługi w zakresie bieżącej optymalizacji treści, dopasowywania i zmian w ramach strony na podstawie raportów oraz map cieplnych (mapy przedstawiające, jakie elementy witryny budzą u użytkownika szczególną ciekawość), a także danych z Google Analytics i innych.

Service Level Agreement - wsparcie klienta nawet 24h/dobę

W razie potrzeby świadczymy bardzo zaawansowane usługi wsparcia klienta w ramach jego strony internetowej - włącznie z 24-godzinną gotowością do wprowadzania zmian, monitorowania wydajności i rozwiązywania ewentualnych problemów.

Technologie z jakich korzystamy w naszych projektach WWW, to:

 • HTML/CSS
 • JavaScript
 • PHP / Laravel
 • REACT
 • Wordpress

Typy projektów realizowanych w Develtio:

 • Korporacyjne strony internetowe
 • Landing Page
 • Micro-site dla kampanii reklamowych
 • Strony i serwisy konkursowe
 • Strony dla promocji i akcji konsumenckich

User Experience Design (UX)

Doświadczenie użytkownika na Twojej stronie internetowej, to jego doświadczenie z Twoją firmą. Właśnie dlatego w projektowaniu witryn stawiamy nie tylko na estetykę i dopasowanie do potrzeb biznesu, dla którego pracujemy, ale przede wszystkim bierzemy pod uwagę użytkownika końcowego. To właśnie on będzie posługiwał się stroną, aby:

 • uzyskać niezbędne informacje
 • sprawdzić, czy oferta odpowiada jego potrzebom
 • znaleźć interesujący go produkt lub usługę
 • skontaktować się z Twoją firmą

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie User Experience i User Interface zdobywanego w pracy dla największych firm takich jak Orange, Yves Rocher, czy BGŻ BNP Paribas dokładnie wiemy, jak projektować mając na uwadze klienta i jego wygodę.

Nasze wdrożenia są testowane już od etapu makietowania, aż po testy post-wdrożeniowe.

Monitorujemy zachowanie użytkowników na stronie (np. technologia heat maps) i rekomendujemy naszym Klientom rozwiązania, które podnoszą konwersje.

Skontaktuj się z nami

Arkadiusz Zdziebko
PROJECT ANALYST

EVERGREEN GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Internacjonalizacja oferty firmy EVERGREEN GROUP na rynkach eksportowych w wyniku realizacji programu promocji branży IT/ICT. Projekt firmy ma na celu promocję oferty wnioskodawcy na rynkach perspektywicznych. Bezpośrednim celem projektu jest zwiększenie sprzedaży produktów eksportowych oferowanych przez firmę EVERGREEN GROUP, w wyniku realizacji programu promocji branży IT na przestrzeni następnych czterech lat. Dofinansowanie projektu z UE: 294 880.00 zł