Strony internetowe

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Strony internetowe

  Tworzenie stron internetowych jest procesem, który wymaga wielu przygotowań, opracowania planu działania i zaangażowania wielu specjalistów. Za cel stawiają sobie wykonanie takiego projektu strony www, który będzie przede wszystkim przyjazny dla użytkownika. Przyjazna i funkcjonalna strona internetowa stanowi klucz do budowania strategii marketingowej, a dzięki temu będzie wsparciem w osiąganiu celów biznesowych firmy w sieci. Użyteczna strona www, połączona z pozycjonowaniem, aktywnością w social media czy e-mail marketingiem pozwoli przyciągnąć, a zarazem zaktywizować docelową grupę odbiorców. Jeśli chcesz zostać właścicielem profesjonalnej strony internetowej, która skutecznie zaangażuje nowych klientów, zacznij przygodę w sieci od wyboru odpowiedniego software house’u. W Develtio zajmujemy się tworzeniem funkcjonalnych witryn internetowych, które są dostosowane do Twoich potrzeb i specyfiki branży. W swojej strategii marketingowej uwzględnij również usługi agencji interaktywnej, która zadba o odpowiednią promocję Twojej marki w sieci. Zaufaj Green Parrot i zwiększ swoją widoczność w sieci.

  Czym jest strona internetowa?

  Strona internetowa jest medium, które często zajmuje centralne miejsce w komunikacji biznesowej. To najważniejsza wizytówka firmy, sprawdzana w pierwszej kolejności. Jeśli chcesz efektywnie budować strategię marketingową w Internecie, musisz postawić na przyjazną dla użytkownika stronę internetową. Strona www jest również najważniejszym kanałem pozyskiwania klientów a odpowiednia jej optymalizacja przyczyni się do zwiększenia wolumenu zapytań.

  Tworzenie stron internetowych - na czym polega?

  Cały proces powstawania strony internetowej rozpoczyna się od właściwego zdefiniowania Twoich potrzeb oraz analizy konkurencji a jego końcowym etapem jest uruchomienie strony www na konkretnej domenie. Tworzenie stron internetowych z pewnością można zaliczyć do procesów złożonych. O długości jego trwania i szybkości zakończenia decyduje w ogromnym stopniu zaangażowanie obu stron - przedsiębiorcy i wykonawcy usługi. Strony internetowe powstają z użyciem języków programowania, a do najpopularniejszych z nich należą:

  • HTML,
  • historii witryny w Internecie,
  • JavaScript,
  • Angular,
  • PHP,
  • React.js,
  • Python.

  Innowacyjna i nowoczesna strona internetowa łączy w sobie kilka technologii. Jeśli projekt jest rozbudowany, bogaty w funkcjonalności, stworzenie takiej strony internetowej wymaga odpowiedniego harmonogramu działań.

  Kreator stron www za darmo - czy warto?

  W sieci dostępne są kreatory stron - świetne rozwiązanie dla osób, które nie muszą mieć wiedzy w zakresie tworzenia stron internetowych. Kreatory oferują projektowanie strony za darmo, a do ich użycia nie musisz znać języka HTML czy zasad kodowania. Działanie kreatorów stron internetowych polega na tym, aby wybrać opcję z rozwijanej listy lub przeciągnąć elementy na zasadzie drag&drop. W darmowym kreatorze stron internetowych masz ograniczone możliwości, a każda dodatkowa opcja kosztuje. Z tego typu kreatorów korzystają najczęściej osoby, które dopiero rozpoczynają działalność w Internecie, a ich budżet jest okrojony. Głównym argumentem przeciwko stosowaniu kreatorów za darmo jest to, że strony w nich utworzone wolno się wczytują (ze względu na wspólny dla wszystkich hosting), nie można ich optymalizować pod kątem SEO, a co za tym idzie - trudno się je pozycjonuje. Dodatkowo zawierają reklamy w postaci wyskakujących okienek, które mogą zniechęcać internautów do ich odwiedzenia.

  Profesjonalne tworzenie stron internetowych przez software house krok po kroku

  Aby powstała funkcjonalna i dopasowana do charakteru branży firmowa strona internetowa, wykonawca musi przejść przez kilka etapów. Poniższe elementy stanowią instrukcję, jak tworzyć profesjonalną stronę www.

  Brief

  To nic innego, jak wywiad przeprowadzony po to, aby poznać potrzeby klienta. Ten etap to podstawa, a zarazem początek udanej współpracy. Pytania, a właściwie odpowiedzi na nie, pozwalają określić cel biznesowy firmy oraz strategię, która będzie prowadzić do jego osiągnięcia. Ten etap nie może zostać pominięty w całym procesie tworzenia stron www. Pytania w briefie powinny być dobrze skonstruowane, a odpowiedzi rzetelnie udzielone przez klienta.

  Wybór domeny i hostingu

  Domena to nic innego jak nazwa strony w sieci, która może określać kraj, region lub cel stworzenia strony. Hosting, z kolei, to przestrzeń z określoną powierzchnią dyskową i szybkością łącza, gdzie będą przechowywane wszystkie pliki strony oraz bazy danych.

  Projektowanie strony

  Projektowanie strony opiera się na stworzeniu makiety i przedstawieniu koncepcji jej działania. Prezentuje wszystkie elementy, które mają znaleźć się na stronie oraz ich rozmieszczenie (menu, formularz kontaktowy, slidery). Projekt strony jest wskazówką zarówno dla grafika, jak i dla programisty.

  Grafiki na potrzeby projektu

  Oprawa graficzna strony www często decyduje o jej odbiorze. Zgodnie z nowoczesnymi trendami projektowanie stron powinno być minimalistyczne, ale jednocześnie funkcjonalne.

  Dostosowanie metody kodowania

  Wybór języka programowania i strategia działania w tym zakresie zależy od developera i założeń projektowych.

  Wdrożenie CMS

  System zarządzania treścią (CMS) wyposażony jest w panel administracyjny, dzięki któremu możesz samodzielnie i bezpłatnie modyfikować treści na stronie, bez znajomości zasad programowania. W ramach CMS dobrą praktyką jest podpięcie obsługi frontendu pod CMS tak aby administrator mógł edytować treści i zdjęcia zgodnie ze zmianami strategii marketingowej i optymalizacją strony. Kluczowe dla optymalizacji kosztów obsługi projektu w kolejnych miesiącach po jego wdrożeniu jest łatwa edycja z CMS tak aby nie angażować programisty do drobnych zmian na stronie.

  Testy działania stron www

  Strona lub sklep internetowy powinny być odpowiednio zweryfikowane, ponieważ ewentualne błędy w witrynie mogą zniechęcić użytkowników już na samym początku ich działania. Testowanie strony odbywa się pod różnymi przeglądarkami i systemami operacyjnymi tak aby mieć pewność że będą poprawnie wyświetlać się na urządzeniach użytkowników korzystających ze strony czy sklepu.

  Zostaw kontakt, a my
  pomożemy w rozwoju
  Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Strony www - najważniejsza jest strategia

   Jeśli chcesz stworzyć własną markę, warto zacząć od szczegółowego przemyślenia sposobu komunikacji i wartości, które ma sobą reprezentować – wystarczy po prostu mieć wizję. Strona internetowa jest elementem wizerunku każdej firmy i dzięki niej masz możliwość przedstawienia stylu oraz charakteru marki. Początkowym etapem powinno być rozpoznanie konkurencji i zapotrzebowania rynku na konkretny produkt lub usługę. Jeśli Twoja firma istnieje na rynku jakiś czas, stworzenie strony internetowej może być najlepszą inwestycją w jej promocję oraz kanałem do przekazywania informacji klientom.

   Funkcjonalność stron internetowych

   Funkcjonalność każdej strony internetowej musi być określona jeszcze zanim rozpocznie się jej projektowanie. Uzależniona jest ona w głównej mierze od celu biznesowego, jaki zamierzasz osiągnąć. Dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stronami internetowymi konkurencji oraz innymi witrynami, które posiadają pożądane przez Ciebie funkcjonalności. Nie można w tym wypadku zapominać również o efekcie wizualnym stron internetowych, ponieważ to on bardzo często decyduje o tym, czy witryna wzbudza zainteresowanie internauty.

   User experience w tworzeniu stron internetowych

   Pod pojęciem User Experience (UX) kryje się ogół wrażeń, których doświadcza użytkownik korzystający z określonego produktu. Zasady UX stosuje się podczas tworzenia urządzeń elektronicznych, serwisów internetowych i oprogramowania. Projektowanie witryn w zakresie UX ma na celu stworzenie atrakcyjnej i funkcjonalnej dla użytkownika strony internetowej. Aby to osiągnąć, strony internetowe muszą powstawać zgodnie ze strategią zorientowaną na użytkownika. Ważną kwestią UX jest opracowanie takiej ścieżki użytkownika w procesie jego konwersji aby zawsze wiedział co dalej ma zrobić i w prosty sposób odnalazł to po co wszedł na daną stronę.

   Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

   Ceny tworzenia stron internetowych są bardzo zróżnicowane i uzależnione od zapotrzebowania klienta. Aby sprawdzić, ile kosztuje stworzenie strony www, najlepiej wybrać profesjonalny software house, a następnie zwrócić się z prośbą o wycenę usługi . Na koszty stworzenia strony wpływają:

   • typ strony www,
   • poziom rozbudowania,
   • liczba szablonów podstron do zaprojektowania i wdrożenia,
   • funkcjonalności,
   • oszacowany czas prac programistycznych,
   • wybrany system CMS,
   • integracje z zewnętrznymi systemami np. CRM, mailingowym itp.
   • liczba wersji językowych.

   W jakim celu powstają strony internetowe?

   Strony internetowe są oczywiście wykorzystywane w prowadzeniu działalności gospodarczej. Mają kluczowe znaczenie dla wizerunku firmy. Odpowiednio zaprojektowana i wdrożona strona internetowa, przyjazny interfejs, a także jej bezawaryjne działanie są w stanie zapewnić Twojej marce wzrost rozpoznawalności, prestiżu oraz lepsze wyniki finansowe.

   Korzyści z posiadania strony internetowej

   W obecnych czasach firmowe strony internetowe są najprostszą drogą dotarcia do grupy docelowej. Brak witryny bardzo często zniechęca zainteresowanych użytkowników do skorzystania z usług lub zakupu produktów. Inwestycja w stronę internetową skutkuje:

   • budową profesjonalnego wizerunku firmy - stwórz odpowiednie treści i przemyślaną strukturę witryny, które będą stanowić wsparcie Twojego sukcesu biznesowego,
   • nowoczesnymi metodami komunikacji z klientami - prezentacja na rynku od jak najlepszej strony, budowa zasięgu organicznego,
   • uniezależnieniem od sprzedaży stacjonarnej,
   • nowymi kanałami sprzedażowymi,
   • możliwością analizy potrzeb i zachowań klientów.

   Tworzenie stron internetowych - zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

   Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i średnich firm, jak i dużych korporacji. Służymy pomocą w rozwoju biznesu i pozyskiwaniu nowych klientów. W Develtio realizujemy:

   Firmowe strony www

   Obecnie strona internetowa to tak naprawdę „must have” każdego biznesu. Jest elementem wizerunku firmy, a przede wszystkim jej oferty. Witryna firmowa pozwala również użytkownikowi Internetu znaleźć wszystkie niezbędne informacje o Twojej działalności.

   Strony - wizytówki

   Strony-wizytówki, jaka sama nazwa wskazuje, zawierają podstawowe informacje o firmie lub osobie. Aktualnie tego typu strony internetowe są coraz rzadziej spotykane i zastępowane przez bardziej rozbudowane firmowe strony internetowe.

   Blogi firmowe

   Blog stanowił kiedyś jedynie swego rodzaju „pamiętnik” w Internecie. Jednak dzisiaj blog firmowy to kopalnia wiedzy dla klienta, która wspiera proces pozycjonowania strony.

   Landing Page

   Landing page, inaczej strona docelowa, to specyficzny rodzaj strony www, który ma na celu przyciągnięcie uwagi odwiedzających, prezentacji najważniejszych informacji i zachęcenie do podjęcia działania. Landing page bardzo często służy do zbierania zapisów, przedstawienia nowego produktu czy usługi lub zaoferowania zniżki. Nie chodzi w tym wypadku tylko o sprzedaż produktu, ale bardziej o przekazanie konkretnego komunikatu internautom. Jednym z istotnych elementów landing page’a jest przycisk CTA (call-to-action), który nakierowuje użytkownika na wykonanie określonej czynności.

   Platformy e-commerce

   Platformy e-commerce to oprogramowania umożliwiające administrowanie sklepem internetowym. Dzięki nim możesz zarządzać sprzedażą, produktami, kontaktować się z klientem, zarządzać danymi, prowadzić blog czy zintegrować sklep z zewnętrznymi narzędziami. Platformy sprzedażowe różnią się pomiędzy sobą przeznaczeniem oraz funkcjonalnością.

   Tworzenie stron internetowych - zobacz, jak działamy

   Budujemy strony internetowe, które wzmocnią pozycję Twojej firmy na rynku i pomogą pozyskać nowych klientów. Dobra strona internetowa wymaga, aby jej tworzeniem zajęli się doświadczeni profesjonaliści. Jak pracujemy w Develtio?

   1. poznajemy Twoje potrzeby - przeprowadzona rozmowa wstępna pozwala nam poznać Twoje oczekiwania i uzyskać informacje niezbędne do stworzenia idealnej strony internetowej dla Twojej firmy,
   2. jeśli posiadasz już stronę, analizujemy dane Google Analytics, mapy ciepła, scroll mapy, Google Search Console tak aby przygotować optymalnie dużo informacji do etapu projektowania
   3. ustalamy zasady współpracy - kolejnym krokiem jest sformalizowanie współpracy, a także wytyczenie jasnych i precyzyjnych zasad,
   4. projektujemy szablon strony - tworzymy projekt graficzny Twojej przyszłej witryny, który odpowiada najnowszym trendom i jest dopasowany do rodzaju Twojej działalności,
   5. analizujemy projekt graficzny strony - szczegółowe omówienie projektu każdej podstrony to doskonały moment na zgłaszanie wszelkich poprawek na stronie przed kodowaniem,
   6. testy i optymalizacja stron www - przygotowujemy dla Ciebie wersję testową strony po to, abyś mógł ją sprawdzić i zgłosić ewentualne uwagi,
   7. uruchomienie witryny - kiedy strona www jest już w pełni gotowa i działa bez zastrzeżeń, umieszczamy ją na wskazanym przez Ciebie serwerze.

   Tworzenie stron www - co nas wyróżnia?

   Oczywiście to, że tworzymy profesjonalną, unikalną i nowoczesną stronę internetową. Dzięki współpracy z nami zyskujesz gwarancję, że otrzymasz stronę www, która będzie sprawnie działać i dobrze się pozycjonować w Google. W projektowaniu stron internetowych najważniejsze jest dla nas dążenie do osiągnięcia konkretnych celów biznesowych i wizerunkowych klienta. Każda, tworzona przez nas strona www, powstaje przy udziale doświadczonych programistów, co pozwala dostarczyć ją w najwyższej jakości oraz w krótkim czasie. Służymy wsparciem technicznym i marketingowym, jeśli chcesz zbudować swoją markę od 0. Pomożemy też zwiększyć produktywność rozpoczętych już projektów. Dynamiczne wdrożenia oraz działanie pod presją czasu nie stanowią dla nas problemu. Sprawdzamy się także w długofalowych i skomplikowanych procesach. Oprócz tego zapewniamy:

   • wysoki poziom tworzonych stron internetowych,
   • elastyczność w podejściu do klienta,
   • specjalistyczne programy i narzędzia,

   Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

   Odpowiedź jest prosta – w Develtio do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Doświadczenie specjalistów naszej agencji i skuteczność rozwiązań sprawiają, że jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalną i zoptymalizowaną pod SEO (przyjazną dla wyszukiwarki Google) stronę internetową, która charakteryzuje się nowoczesną szatą graficzną, intuicyjną nawigacją i atrakcyjnym wizualnie układem. Projektowanie stron internetowych odbywa się na podstawie wypracowanych przez lata standardów.

   Responsywność stron internetowych

   Witryny naszego autorstwa wyświetlają się prawidłowo i dopasowują do szerokości ekranu urządzenia mobilnego, bez względu na to, czy jest to smartfon czy tablet. Tworzymy strony internetowe, z których użytkownik będzie czerpał najlepsze doświadczenia. Wdrażane przez nas rozwiązania są rezultatem wieloletniej praktyki i testów, którym poddawana jest każda strona internetowa.

   Doświadczenie

   Dzięki zdobytemu doświadczeniu stworzyliśmy własne metody działania oraz zaplecze programistyczne dla budowy stron internetowych. Wiemy, jak projektować stronę, spełniającą oczekiwania klienta i znajdujemy rozwiązanie dla każdego napotkanego na drodze wyzwania.

   Wsparcie na każdym etapie działania

   Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zawsze wtedy, kiedy tego od nas oczekują. Wdrożenie projektu nie oznacza końca współpracy, ponieważ później także udzielamy wsparcia technicznego. Wynika to z faktu, że czujemy się odpowiedzialni za nasze działania.

   Optymalizacja SEO stron www

   Tworzenie stron www wymaga od nas działania zgodnie z zasadami SEO tak, aby kod, struktura oraz treści na stronie internetowej ułatwiały pozycjonowanie i były przyjazne dla robotów Google.

   System zarządzania treścią CMS

   Strony internetowe, projektowane przez nas, wyposażone są w CMS (Content Management System), który umożliwia wprowadzanie i edycję treści, dodawanie nowych podstron i multimediów. System zarządzania treścią na stronie to znane i najczęściej wybierane narzędzie, dzięki któremu właściciel administruje stronę www. Stosowany przez nas system zarządzania treścią wyróżnia się intuicyjnością oraz prostotą obsługi, ale również jest w pełni zintegrowany z mediami społecznościowymi, płatnościami online oraz innymi narzędziami analitycznymi i marketingowymi.

    

   Zobacz, jaką stronę internetową możemy dla Ciebie wykonać. Oprócz tworzenia witryn oferujemy również ich optymalizację i pozycjonowanie w Google.

   Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

    Skontaktujmy się

    Warszawa

    ul. Szturmowa 9/13
    02-678 Warszawa

    Katowice

    ul. Jesionowa 22 / 3.5
    40-006 Katowice