Pozycjonowanie
Warszawa

Skontaktuj się z nami

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Pozycjonowanie

  Około 75% użytkowników Internetu pozyskuje informacje z wyszukiwarek, a 92% z nich uważa je za całkowicie obiektywne.

  Ponad 1,7 miliona mieszkańców miasta Warszawa to ogromny rynek konsumentów, który może zostać zagospodarowany zarówno przez znane światowe marki, jak i przez lokalne firmy usługowe. Gigantyczna ilość potencjalnych klientów, rodzimych i zagranicznych, otwiera przed firmami ogrom możliwości oraz daje szansę dotarcia ze swoją ofertą do tysięcy odbiorców. Dlatego też nawet niewielka inwestycja w pozycjonowanie strony internetowej w Warszawie bez wątpienia przyniesie widoczne korzyści.

  Pozycjonowanie stron internetowych

  Pozycjonowanie stron to obecnie niezbędny zabieg i jeden z najważniejszych elementów, wchodzących w skład działań marketingu internetowego. Zwiększa widoczność w Google oraz usprawnia ruch w witrynie. Uzyskiwanie wysokich pozycji podstron na liście wyników daje możliwość dotarcia do potencjalnych klientów. Na początkowym etapie pozycjonowanie stron może wydawać się procesem niezwykle pracochłonnym, jednak jest on warty przeprowadzenia, z uwagi na to, że przynosi długotrwałe efekty w przyszłości. Pozycjonowanie stron opiera się w głównej mierze na ciągłym i bieżącym monitorowaniu efektów zmian, wprowadzanych na stronie internetowej.

  W jaki sposób strona pozycjonuje się w wyszukiwarce?

  Wpisanie przez użytkownika w wyszukiwarce Google słowa kluczowego skutkuje otrzymaniem wyników wyszukiwania w postaci listy stron internetowych. Kolejność wyników określana jest przy pomocy zaawansowanych algorytmów konkretnej wyszukiwarki, które są na bieżąco aktualizowane. Algorytmy mają na celu analizowanie i jednoczesne przeliczanie czynników rankingowych danej witryny, których konsekwencją jest poprawa widoczności strony w sieci. Niestety szczegółowa metoda ich działania jest objęta tajemnicą. Ważne czynniki, wpływające na skuteczne pozycjonowanie stron www, to np.:

  • słowa kluczowe w witrynie,
  • odpowiednie URL i tytuły stron,
  • szybkość ładowania,
  • ilość mediów w witrynie,
  • responsywność strony internetowej,
  • unikatowa i atrakcyjna treść na stronie,
  • ilość oraz jakość linków zwrotnych do witryny,
  • ilość synonimów słów kluczowych na stronie,
  • certyfikat SSL (szczególnie w przypadku sklepów internetowych).

  Optymalizacja SEO

  SEO, czyli Search Engine Optimization, jest nieodzownym etapem prac nad pozycjonowaniem stron w sieci. Najprościej rzecz ujmując, optymalizacja SEO polega na podjęciu specjalistycznych działań, które umożliwią dopasowanie strony www do wytycznych algorytmów Google. Dzięki temu strona może być prawidłowo indeksowana przez wyszukiwarkę.

  Pozycjonowanie stron internetowych on-site

  Prace on-site ukierunkowane są na użytkownika i wyszukiwarkę. Pozycjonowanie stron on-site to szereg działań, podejmowanych w celu optymalizacji treści na stronie internetowej pod SEO i dokonywanych w jej obrębie. Ich podstawą jest usprawnienie wymagań technicznych strony, takich jak chociażby przyspieszenie jej ładowania. Zakres pozycjonowania on-site obejmuje m.in. wzbogacenie treści na stronie o słowa kluczowe, optymalizację nagłówków i meta tagów, czy w przypadku pozycjonowania lokalnego dodanie lokalizacji w zakładce "o firmie", podanie danych teleadresowych, a także dodanie firmy do Map Google.

  Pozycjonowanie stron internetowych off-site

  Działania zewnętrzne, poza obrębem witryny, czyli off-site, to nic innego jak pozyskiwanie linków, kierujących na daną stronę internetową, dodanie profilu działalności do katalogu firm, pozyskanie pozytywnych opinii od klientów na stronie firmowej Google oraz w serwisach społecznościowych, a także dodawanie wartościowych treści na lokalnych i branżowych forach internetowych. Najważniejsze działania off-site opisane zostały poniżej.

  Link building

  Pod pojęciem link building kryje się pozyskiwanie odnośników do witryny, które przybierają różnorodną formę. Linki mogą być umieszczane na blogach (jako wpisy gościnne lub sponsorowane), forach internetowych (w treści postów i w stopkach), jako banery internetowe, logotypy w ramach współpracy, w katalogach czy w serwisach ogłoszeniowych. Nie wszystkie z odnośników, które uda się pozyskać, będą tak samo skuteczne. Obecnie liczy się jakość, a nie ilość. Najlepszym rozwiązaniem jest skupienie się na linkach, pochodzących z domen wysokiej jakości, ponieważ to one podnoszą pozycję w wyszukiwarce Google, a dodatkowo zwiększają rozpoznawalność marki.

  Content marketing

  Tworzenie merytorycznych, atrakcyjnych oraz dobrze zoptymalizowanych pod SEO tekstów to niezwykle skuteczny sposób na pozyskiwanie wartościowych odnośników. Unikalne i interesujące treści z pewnością zostaną zauważone przez użytkowników Internetu, a co za tym idzie – będą chętnie przez nich rozpowszechniane. Tego typu content ma przyciągać uwagę, dostarczać wiedzy lub rozrywki, a także obfitować w przydatne rozwiązania.

  Social Media

  To najprężniej rozwijający się kanał marketingu. Linki z popularnych portali społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, czy Twitter, to nic innego jak sygnały społecznościowe. Posty, które są systematycznie publikowane w Social Media nie tylko poprawiają wizerunek firmy, ale oddziałują również na decyzje zakupowe użytkowników. Właściwe kampanie w portalach społecznościowych, w przygotowaniu których pomagają nasi specjaliści od marketingu, zadbają o pozycję Twojej marki w sieci.

  Kampania Google Ads

  Kampania Google Ads to doskonałe rozwiązanie marketingowe dla Twojej firmy, ponieważ daje możliwość promowania produktów, usług i lokalnych biznesów. Google Ads pomagają zwiększyć świadomość marki wśród internautów i dotrzeć precyzyjniej do docelowej grupy klientów. Google Ads to system reklamowy, który opiera się na wyświetlaniu linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google, banerów oraz reklam tekstowych na stronach, współpracujących z Google. Kampania rozliczana jest poprzez CPC ("Cost Per Click") oraz CPM ("Cost Per Mille"). Do rodzajów reklam Gogle Ads zalicza się:

  • remarketing (reklamę śledzącą),
  • zakupy Google,
  • reklamę graficzną (Display),
  • reklamę w usłudze Gmail (poczta e mail),
  • reklamę w Youtube.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych

  Posiadanie sklepu internetowego i przeniesienie biznesu do sieci stanowi szansę na dotarcie ze swoją ofertą do klientów lokalnych, ale również do tych na terenie całej Polski. Warto w strategii marketingowej sklepu internetowego uwzględnić budżet na jego pozycjonowanie. Jest ono o tyle istotne, że większość odbiorców sięga chętniej po produkty i usługi firm, które działają na rynku lokalnym, blisko miejsca ich zamieszkania.

  Zostaw kontakt, a my pomożemy w rozwoju Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Pozycjonowanie stron Warszawa - jak działamy?

   Analiza fraz kluczowych

   Sprawdzamy potencjał słów kluczowych i wybieramy te, które najlepiej charakteryzują działalność i są w stanie zwiększyć pozycję witryny w wynikach wyszukiwania Google.

   Przeprowadzenie audytu SEO

   Analizujemy Twoją stronę internetową pod kątem błędów technicznych, badamy jej strukturę oraz weryfikujemy responsywność strony, czyli jej dopasowanie do urządzeń mobilnych.

   Optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek

   Dostosowujemy kod, wskazujemy i eliminujemy ewentualne błędy, przyspieszamy ładowanie strony i usprawniamy nawigację (np. w kwestii menu pozycjonowanie ma na celu jego zmianę na bardziej przyjazne i intuicyjne).

   Weryfikacja treści

   Wskazujemy, które treści na stronie powinny zostać rozbudowane i zalecamy stworzenie angażujących tekstów na podstrony, które będą odpowiadać wymogom, określonym przez wyszukiwarki.

   Monitorowanie i tworzenie raportów

   Wyznaczamy cele

   Wyznaczenie realnych i możliwych do osiągnięcia celów jest podstawą efektywnej współpracy. Co więcej, cel musi być określony w czasie, aby klient miał szansę kontrolowania postępu w działaniach na każdym etapie procesu pozycjonowania witryny.

   Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu stron?

   Jeśli chcesz zaistnieć w sieci, skuteczne pozycjonowanie strony internetowej to umożliwi. Zbudujesz pozycję swojej firmy, poprawisz jej rozpoznawalność, stając się liderem w swojej branży, a to wszystko dzięki SEO. Pozycjonowanie strony pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Ponadto pozycjonowanie witryny wpłynie w pozytywny sposób na wiarygodność działań Twojej firmy oraz pozwoli dotrzeć do konkretnej grupy klientów lokalnych i na terenie całej Polski. Wysokie pozycje na liście są zarezerwowane jedynie dla stron, które są na bieżąco optymalizowane, a także posiadają odpowiednie treści i linki.

   Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania stron?

   Z uwagi na fakt, że pozycjonowanie stron internetowych to proces długofalowy i powiązany z podjętymi działaniami SEO, czasami na efekty trzeba poczekać do zmian w algorytmie wyszukiwarki Google. Najczęściej jednak zadowalające rezultaty widoczne są po dwóch lub trzech miesiącach od momentu rozpoczęcia pozycjonowania witryny.

   Pozycjonowanie lokalne w Warszawie i w całej Polsce

   Obecnie pozycjonowanie lokalne zyskuje na popularności, ponieważ algorytm Google dopasowuje wyniki wyszukiwania domyślnie do lokalizacji użytkownika. Pozycjonowanie lokalne obejmuje szereg działań, które pozwolą wypromować Twoją stronę internetową w taki sposób, aby znalazła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania dla zapytań lokalnych. Pozycjonowanie lokalne to proces podobny do standardowego pozycjonowania, ale uzależniony jest od specyfiki branży. Bazuje on na geolokalizacji użytkownika Internetu i na wynikach wyszukiwania, które wyświetlają się w jego wyszukiwarce. Istotną rolę w pozycjonowaniu lokalnym odgrywają pytania geolokalizacyjne, czyli takie, które zawierają w sobie nazwę miasta (np. salon fryzjerski Warszawa). Lokalne pozycjonowanie powinno być poprzedzone rozeznaniem na rynku i ustaleniem fraz kluczowych. Kolejnym krokiem jest określenie strategii linków lokalnych i zamieszczenie ich na regionalnych stronach, forach i katalogach firm dla danego miasta. W ramach usługi zakładamy profil Google Moja Firma, dodajemy firmę do Mapy Google oraz konfigurujemy wizytówkę firmową.

   Korzyści, jakie niesie ze sobą pozycjonowanie lokalne w Warszawie

   Lokalne pozycjonowanie to jedna z najlepszych metod dotarcia do potencjalnych klientów z Warszawy, obecnych w sieci. Wielu użytkowników Internetu wyszukuje firmy lokalne przy pomocy wyszukiwarki, by potem dokonać zakupu lub skorzystać z konkretnych usług. Pozycjonowanie lokalne w Warszawie zapewnia:

   • wzrost ruchu na stronie internetowej,
   • możliwość pozyskania nowych klientów z całej Polski i w Warszawie,
   • wyróżnienie na tle konkurencji na terenie Warszawy,
   • wzmocnienie pozycji marki na rynku,
   • długofalowy efekt.

   Pozycjonowanie na terenie miasta Warszawa i w okolicach - potencjał, który trzeba wykorzystać

   Warto zwrócić uwagę na fakt, że Google rozpoznaje granice miast, ale od dłuższego czasu rozbija też duże miejscowości na mniejsze obszary. Dzięki temu odpowiedzi na lokalne zapytania użytkowników sieci mogą być jeszcze bardziej precyzyjne. Taka sama sytuacja ma miejsce na terenie miasta Warszawa, co przejawia się tym, że użytkownik z Białołęki (dzielnicy Warszawy) nie otrzyma wyników wyszukiwania z Pragi (o ile nie wskaże takiej lokalizacji). Podczas pozycjonowania lokalnego w Warszawie nie można zapominać również o okolicznych miejscowościach, typu Pruszków czy Piaseczno, ponieważ dzięki temu liczba odbiorców znacznie się zwiększy.

   Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa - dla kogo?

   Każda strona internetowa może zostać zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania, bez względu na to, czy jest to strona wizytówka, blog czy sklep internetowy. Pozycjonowanie stron na terenie miasta Warszawa powoduje, że firma jest promowana w całym mieście, ale również w okolicznych miejscowościach. Dzięki koncentracji w regionie, większość firm jest w stanie dotrzeć do określonej grupy klientów. Taka sytuacja pozwala po pierwsze zwiększyć efektywność działań, a jednocześnie zminimalizować wydatki na promocję.

   Warszawa pozycjonowanie stron - jak zrobić to skutecznie?

   Przeprowadzenie procesu pozycjonowania strony wymaga posiadania fachowej wiedzy i jest czasochłonne. Dlatego też najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom z naszej agencji SEO, którzy zajmą się kompleksowo poprawą jakości oraz podniesieniem widoczności strony w wyszukiwarce Google. Optymalizacja strony internetowej musi być przeprowadzana ciągle, co uwarunkowane jest nieustannie zmieniającym się rynkiem.

   Bezpłatna wycena - sprawdź, ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

   Wpływ na cenę pozycjonowania witryn firm z Warszawy ma wiele czynników i jej koszty muszą być rozpatrywane wieloaspektowo. Pierwszym z nich jest audyt SEO, dzięki któremu specjalista SEO będzie mógł uzyskać pełny obraz aktualnego stanu witryny, a następnie wdrożyć odpowiednie działania. Ze względu na to, że każda strona internetowa rządzi się swoimi prawami, koszt pozycjonowania stron w mieście Warszawa również powinien być ustalany indywidualnie (wyślij zapytanie do nas). Budżet, który musi zostać przeznaczony na pozycjonowanie strony, będzie uzależniony od aktualizacji treści, link buildingu oraz kosztu specjalistycznych narzędzi SEO, monitorujących aktualny stan strony internetowej. Bezpośredni wpływ na cenę pozycjonowania witryn internetowych przez Green Parrot Sp. z o.o. w Warszawie mają:

   • konkurencyjność fraz kluczowych,
   • budowa i wiek witryny,
   • liczba i rodzaj linków kierujących do strony,
   • zawartość strony,
   • parametry domeny.

   Pozycjonowanie Warszawa – dlaczego warto zaufać naszej agencji SEO?

   Agencja SEO Green Parrot dotychczas zrealizowała wiele kampanii pozycjonujących w mieście Warszawa, co umożliwiło nam zdobycie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do kontrahenta. Dobieramy proces pozycjonowania strony pod budżet klienta, a nasze umowy są jasno sprecyzowane. Optymalizujemy strony firm z Warszawy z troską o wszystkie standardy bezpieczeństwa. Nasza agencja SEO oferuje usługi, które są całkowicie dopasowane do Twojej sytuacji, potrzeb oraz możliwości. Działania ukierunkowujemy na osiąganie efektów i maksymalizację zysków. Budujemy z klientami przyjazne relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Chętnie służymy wiedzą i doradztwem. W procesie pozycjonowania stron www naszych klientów w Warszawie agencja SEO SEM Green Parrot Sp. z o.o. trzyma się ściśle obowiązujących zasad etyki internetowej. Jeśli interesują Cię nasze usługi pozycjonowania, wyślij zapytanie, a bezpłatna wycena będzie przygotowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wysłana pocztą e mail.

   Zostaw kontakt, a my pomożemy w rozwoju Twojego biznesu!

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

    Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

     Skontaktujmy się

     Warszawa

     ul. Szturmowa 9/13
     02-678 Warszawa

     Katowice

     ul. Jesionowa 22 / 3.5
     40-006 Katowice