Pozycjonowanie
Łódź

Skontaktuj się z nami

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Pozycjonowanie

  Badania zachowań konsumenckich wskazują, że aż 78% użytkowników Internetu, poszukujących informacji o lokalnych usługach i produktach, dokonało w następstwie ich zakupu.

  Łódź jest ważnym ośrodkiem biznesowym. Ze względu na swoje położenie i dobrą komunikację z innymi regionami całej Polski, miasto Łódź stało się centrum przedsiębiorczości państwa. Firmy, działające na terenie Łodzi, muszą sięgać po nowoczesne formy promocji, w tym po ważny komponent marketingu internetowego – pozycjonowanie stron internetowych. Nawet funkcjonalne tworzenie stron bez odpowiednich działań marketingowych nie przyniesie widocznych efektów. Strona internetowa, która nie służy zdobywaniu klientów, po prostu nie zarabia. Rozwiązaniem tego problemu jest skuteczne pozycjonowanie w mieście Łódź, które wpływa na widoczność strony, pomaga zwiększyć sprzedaż, ale również zapewnia przewagę nad konkurencją.

  Pozycjonowanie stron internetowych

  Pozycjonowanie stron internetowych to szereg działań, które mają na celu podniesienie popularności witryny, a dzięki temu widoczność strony w Internecie zwiększy się. Dodatkowo wzrasta liczba odwiedzin pozycjonowanej strony internetowej, a to prowadzi do napływu klientów. Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje również promocję konkretnej usługi, produktu i budowanie wizerunku Państwa firmy w sieci. Pozycjonowane strony internetowe zyskują prestiż i docierają do potencjalnych klientów poprzez pojawienie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie pozwala rozwijać biznes nowo powstałym firmom, ale również podnieść rangę i zdobyć nowe rynki firmom już istniejącym. Proces pozycjonowania powinien być przeprowadzany przez specjalistów SEO, których wieloletnie doświadczenie sprawia, że są w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Wraz z pozycjonowaniem stron dobrze jest przeprowadzić kampanię reklamową Google Ads, która pozwoli na dotarcie do grupy docelowej odbiorców.

  Efekty pozycjonowania stron internetowych

  Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Łódź przynosi pożądane rezultaty, a mianowicie dostarcza informacji o ofercie odbiorcom, którzy rzeczywiście wykazują nią zainteresowanie. Tradycyjne formy reklamy najczęściej docierają do przypadkowych osób. Działania pozycjonujące skutkują dodatkowymi korzyściami w postaci wizytówki marki. Wartościowe treści na stronie sprawiają, że Państwa firma będzie postrzegana jako ekspert i lider w branży. Strony internetowe, które znajdują się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, kojarzą się klientom z jakością, profesjonalizmem i renomą, dlatego też warto zadbać o dobrą strategię pozycjonowania swojej witryny. Nie ma możliwości precyzyjnego określenia, kiedy pierwsze rezultaty pozycjonowania będą widoczne. Może to nastąpić po kilku dniach, a czasami po kilku miesiącach. Do najważniejszych skutków pozycjonowania należy zaliczyć:

  • strona jest ciągle uaktualniana,
  • napływ klientów od konkurencji,
  • wzrost ceny domeny na rynku,
  • Twoja strona www zyskuje zainteresowanie - maile, telefony oraz odwiedziny bezpośrednie,
  • kilkunastokrotne zwiększenie liczby odwiedzających stronę internetową,
  • doskonały stosunek efektów do ceny w porównaniu z innymi formami reklamy,
  • podniesienie prestiżu pozycjonowanej firmy dzięki wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google i lepszej widoczności strony.

  Zostaw kontakt, a my pomożemy w rozwoju Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Pozycjonowanie Łódź - jak działamy?

   Audyt SEO

   Zanim rozpoczniemy właściwe pozycjonowanie strony, przeprowadzamy kompleksowy audyt SEO Twojej witryny. Pozwala on dokładnie ocenić, jakie zmiany są niezbędne do wprowadzenia na stronę oraz przygotować zalecenia optymalizacyjne. Oprócz optymalizacji SEO zajmujemy się również przygotowaniem wizytówki Google Moja Firma, co umożliwia potencjalnym klientom odnalezienie Twoich usług i produktów.

   Optymalizacja techniczna

   To kolejny krok w ramach usług pozycjonowania, który pozwala wdrożyć zmiany, wynikające z przeprowadzonego audytu SEO. Optymalizacja techniczna pomaga usprawnić indeksowanie strony, przyspieszyć jej ładowanie, pozbyć się duplikacji treści oraz zwiększyć funkcjonalność serwisu za pomocą zmiany kodu strony internetowej. Optymalizację techniczną przeprowadza się tylko raz, dlatego niezwykle istotne jest, aby wykonał ją wykwalifikowany specjalista SEO.

   Działania on-site

   Chodzi tutaj o zmiany, które odbywają się w obrębie witryny. Ich podstawą jest przede wszystkim dobór odpowiednich treści w oparciu o profilowanie lingwistyczne fraz kluczowych. Dzięki merytorycznym i wartościowym tekstom na stronie wzrasta wiarygodność witryny, nie tylko dla algorytmów Google, ale również dla użytkowników, którzy odwiedzają Twoją stronę internetową.

   Działania off-site

   To wszystkie modyfikacje, które mają miejsce poza witryną internetową. Optymalizacja off-site stanowi w głównej mierze budowę wysokojakościowych profilów linkowych (link building). Wbrew pozorom to proces skomplikowany, wymagający od pozycjonera posiadania odpowiedniej wiedzy. Nieprawidłowe działania off-site mogą doprowadzić do zablokowania strony www w wynikach wyszukiwania i nałożenia kary od Google.

   Optymalizacja konwersji strony www

   Zwiększony ruch na stronie nie jest wystarczający, niezbędne jest przeprowadzenie także optymalizacji konwersji. Pracownicy naszej agencji SEO są w stanie wdrożyć rozwiązania, których celem będą ułatwienia dla klienta przy dokonywaniu zakupów i możliwość poruszania się po stronie bez żadnych przeszkód.

   Analiza i monitoring

   Nasze działania opieramy na danych, statystykach i wykresach, ponieważ to one dowodzą skuteczności naszej pracy. Korzystamy także z zaawansowanych narzędzi analitycznych, które pomagają nam tworzyć raporty z przeprowadzonych czynności i wysyłać je systematycznie do naszych klientów.

   Dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie strony?

   Marketing internetowy, a dokładniej rzecz ujmując SEO (Search Engine Optimization), wyniesie Twoją firmę na szczyt wyników wyszukiwania Google. Dzięki temu osoba, poszukująca konkretnej usługi lub produktu, bez problemów trafi na Twoja stronę. To rozwiązanie, które pozwala zwiększyć sprzedaż i pozyskać grono nowych klientów. Ponadto Twoja strona internetowa stanie się przyjazna dla algorytmów Google i będzie precyzyjną odpowiedzią na zapytania użytkowników Internetu.

   Darmowa wycena przed rozpoczęciem współpracy

   Przed rozpoczęciem współpracy wykonywana jest bezpłatna wycena działań SEO dla Twojej firmy, a dodatkowo wskażemy proponowany zakres przeprowadzonych prac. To Ty decydujesz, jaki plan będzie dla Ciebie optymalny i efektywny, a przede wszystkim - czy przyniesie zwrot poniesionych na pozycjonowaną stronę wydatków.

   Pozycjonowanie stron Łódź - współpraca z agencją SEO

   Bez względu na to, jakiej usługi SEO potrzebujesz, nasza agencja SEO jest w stanie zapewnić zwiększenie sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów. Pozycjonowanie stron www w Łodzi niesie ze sobą szereg korzyści, pod warunkiem, że będzie przeprowadzone przez ekspertów. Tylko wtedy koszt poniesiony na tę formę marketingu internetowego zwróci się z nawiązką w postaci zysków z nowych klientów. Dodatkowo gwarantujemy:

   • bezpieczne linkowanie – stosujemy tylko i wyłącznie bezpieczne metody SEO, a link building jest realizowany w oparciu o wartościowe serwisy internetowe,
   • doświadczenie – wiele lat w branży, spędzonych na bezpiecznym i skutecznym pozycjonowaniu stron,
   • raportowanie prac – przedstawiamy klientom wykaz przeprowadzanych działań, a nasza praca jest przejrzysta,
   • jasną i przyjazną dla klienta umowę – zapewniamy bezpieczeństwo i efektywność długotrwałych działań.

   Nasza oferta - pozycjonowanie Łódź

   Skuteczność pozycjonowania stron internetowych w Łodzi sprawiła, że w ostatnich latach stało się ono niezwykle popularną i łatwo dostępną usługą. Istotną kwestią jest powierzenie tego zadania profesjonalistom. Nasza agencja SEO specjalizuje się w proponowaniu kontrahentom najwyższej jakości rozwiązań. Za cel postawiliśmy sobie skoncentrowanie się na potrzebach klienta. Jesteśmy w stanie sprostać jego oczekiwaniom, dlatego też ustalamy realne cele, wynikające z pozycjonowania strony, a następnie aktywnie do nich dążymy. Oferujemy w mieście Łódź pozycjonowanie Twojej strony internetowej, w którym stawiamy w głównej mierze na precyzyjny dobór fraz i słów kluczowych. Odpowiednio dobrane frazy, najbardziej efektywne dla branży, to podstawa przynoszącej korzyści usługi pozycjonowania stron www. Wpisując te frazy w wyszukiwarkę można otrzymać dobre wyniki w TOP 10. Nasze wieloletnie doświadczenie i setki wypozycjonowanych stron www pozwoliły nam opracować optymalną strategię pozycjonowania. Wychodzimy z założenia, że najlepsze efekty osiągane są poprzez łączenie kilku działań jednocześnie. To sprawia, że rezultaty pozycjonowania są stabilne i pozwalają utrzymać przewagę na tle konkurencji. Elementy naszego działania opisane są poniżej.

   Pozycjonowanie lokalne

   Prowadzenie biznesu na rynku lokalnym to przede wszystkim bezpośredni kontakt z klientem. Działalność na terenie danego miasta zmusza firmę do konkurencji nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami, ale również tymi ogólnopolskimi. Istotą usługi pozycjonowania lokalnego strony lub sklepu internetowego jest dobór słów kluczowych w połączeniu z lokalizacją, przykładowo „pozycjonowanie stron internetowych Łódź”. W Łodzi pozycjonowanie lokalne jest o wiele bardziej efektywne, niż pozycjonowanie na słowa kluczowe ogólne, ponieważ im bardziej nieprecyzyjne frazy i słowa kluczowe, tym większa konkurencja. Decydując się na pozycjonowanie lokalne na terenie miasta Łódź, z uwagi na przystępny cennik, oszczędzasz przede wszystkim pieniądze, które mogą zostać spożytkowane na inne obszary działalności.

   Pozycjonowanie Łódź w Google Moja Firma

   Postrzeganie wizytówki firmy w wyszukiwarce Google uzależnione jest od wielu czynników, ale najważniejsze z nich to:

   • trafność,
   • odległość,
   • rozpoznawalność.

   Trafność jest w stanie określić, w jakim stopniu treści zawarte w wizytówce firmy są zbieżne z zapytaniem użytkownika Internetu w mieście Łódź. Odległość charakteryzuje dystans pomiędzy osobą wyszukującą a siedzibą firmy. W przypadku odległości możemy mieć do czynienia z dwoma sytuacjami – pierwsza z nich ma miejsce wtedy, kiedy użytkownik w wyszukiwanej frazie podaje lokalizację, czyli np. „dentysta Łódź”, druga sytuacja występuje gdy osoba wyszukująca wpisuje słowo kluczowe „dentysta”, a lokalizacja ustalana jest przez Google. Rozpoznawalność, z kolei, mówi o popularności firmy w mieście Łódź, która odnosi się zarówno do rzeczywistości, jak i do przestrzeni w Internecie. Według Google rozpoznawalność obejmuje całokształt firmy, czyli informacje o niej w katalogach, na stronach internetowych, opinie w Internecie i w Social Media. Dlatego też tak istotne, wraz z tradycyjnym pozycjonowaniem stron internetowych, jest pozycjonowanie wizytówki firmy w wyszukiwarce Google.

   Lokalne pozycjonowanie stron Łódź - korzyści

   Dobrze zaplanowane i prawidłowo przeprowadzone w mieście Łódź pozycjonowanie lokalne przynosi szereg korzyści dla firmy. Przede wszystkim rezultaty odczuwalne są znacznie szybciej niż przy pozycjonowaniu globalnym na terenie całej Polski. Dodatkowe wyniki osiąga się w połączeniu pozycjonowania lokalnego w mieście Łódź z Google Ads i kampanią w Social Media. Do najważniejszych pozytywnych skutków pozycjonowania lokalnego zaliczyć można:

   • dotarcie do odbiorców realnie zainteresowanych Twoimi usługami,
   • budowę wizerunku firmy, która jest silnie związana z danym regionem,
   • wzrost świadomości marki wśród lokalnych odbiorców,
   • efekt kampanii zauważalny już po kilku tygodniach,
   • idealny dobór słów kluczowych i mniejszą konkurencyjność fraz,
   • niższe koszty kampanii.

   Pozycjonowanie stron internetowych Łódź - cennik?

   Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne stron? Jego cena uzależniona jest od zakresu przeprowadzanych działań oraz konkurencyjności branży. Sytuacja firm, działających w dużych i szybko rozwijających się miastach, jakim jest Łódź, wydaje się być skomplikowana, ponieważ konkurencja jest ogromna. W Łodzi istnieje wiele firm, działających w takiej samej bądź podobnej branży. Lokalne pozycjonowanie stron Łódź jest niewątpliwie tańszą opcją i pozwala zaistnieć nawet małym przedsiębiorstwom. Cennik pozycjonowania lokalnego nie jest możliwy do jednoznacznego określenia, ponieważ najczęściej usługi SEO są dopasowane do konkretnej firmy i uszyte na miarę jej potrzeb.

   Pozycjonowanie Łódź - sklepy internetowe

   W obecnych czasach sprzedaż przeniosła się w większości do Internetu, a świadomość konsumencka rozpoczyna się właśnie w sieci. Sklepy internetowe, które znajdują się na wysokiej pozycji na liście wyników wyszukiwania, odnotowują o wiele większe zyski, niż te, których widoczność w wyszukiwarce Google jest słaba. Pozycjonowanie sklepów internetowych w Łodzi może przebiegać na dwa sposoby – tradycyjny oraz szeroki. Pozycjonowanie tradycyjne obejmuje dobór jednego lub dwóch słów kluczowych, a to oznacza, że konkurencyjność na dane słowa kluczowe będzie ogromna i wzrosną koszty pozycjonowania. Pozycjonowanie szerokie, inaczej long tail, opiera się na frazach kluczowych, składających się z więcej, niż dwóch wyrazów. Cennik takiego pozycjonowania jest o wiele bardziej korzystny, z uwagi na mniejszą konkurencyjność fraz i większą szansę dotarcia do grupy docelowej odbiorców. Pozycjonowanie long tail sprawdzi się idealnie w przypadku sklepu internetowego z Łodzi, którego oferta jest rozbudowana i który posiada dużą ilość treści na stronie internetowej.

   Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie strony www w Łodzi specjalistom SEO?

   Do oferowanych przez nas usług podchodzimy rzetelnie, jesteśmy w stanie ściśle współpracować z klientem. Prace w obrębie strony trwają przez cały czas obowiązywania umowy. Służymy merytorycznym wsparciem i proponujemy optymalne rozwiązania dla pozycjonowanych przez nas witryn. Każde działanie konsultujemy z klientem i na bieżąco wymieniamy się spostrzeżeniami. Najważniejszą zaletą współpracy z nami jest brak ukrytych kosztów, ponieważ informujemy o nich jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zlecenia. Nie wprowadzamy żadnych dodatkowych opłat i proponujemy jasne zasady rozliczeń. Nasza oferta obejmuje:

   • analizę słów kluczowych – dobieramy frazy precyzyjnie opisujące działalność klienta i najczęściej wpisywane przez użytkowników Internetu,
   • audyt SEO – Twoja strona www jest kompleksowo analizowana, wskazujemy słabe strony i obszary, które wymagają optymalizacji,
   • fachowe doradztwo i wsparcie – oferujemy pomoc na każdym etapie usług pozycjonowania,
   • ciągły monitoring efektów – reagujemy na bieżąco na zmiany, dotyczące Twojej strony internetowej.

   Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i prosimy o kontakt. Bezpłatna wycena zostanie przygotowana dla Ciebie.
   Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

   Zostaw kontakt, a my pomożemy w rozwoju Twojego biznesu!

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

    Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

     Skontaktujmy się

     Warszawa

     ul. Szturmowa 9/13
     02-678 Warszawa

     Katowice

     ul. Jesionowa 22 / 3.5
     40-006 Katowice