Human Intelligence on Demand

marketing dla e-commerce na zawołanie!
Prowadzenie social media, opisy i zdjęcia nowych produktów, newslettery, pozycjonowanie, marketing automation i analityka. Zadań w e-commerce jest mnóstwo, a czasu i ludzi na pokładzie zawsze za mało. Koniec z tym. Zbudujemy dla Ciebie zespół projektowy “on demand”, który wesprze Cię zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Na projekt, lub na lata!
TOP 10%
BRANŻY marketingowej
W jednym miejscu

Z top-doświadczenia naszych top-specjalistów skorzystali już:

Human Intelligence on Demand to sieć najwybitniejszych specjalistów z dziedziny marketingu, kreacji, strategii, performance, technologii i project managementu, gotowych do włączenia się do Twojego zespołu i rozwiązania Twoich problemów od zaraz.

Human Intelligence on Demand

Buduj mądrze swój e-commercowy dream team

HI to więcej:

wartościowego ruchu na stronie

leadów

konwersji

zwrotu z inwestycji

fanów na Facebooku

subskrybentów

danych i insightów

elastyczności

HI to mniej:

przepalania budżetu

źle stargetowanych kampanii

nieskutecznych źródeł ruchu

odrzuceń

nietrafionych kreacji

opuszczonych koszyków

ryzyka

papierologii

Twój e-commerce powinien skorzystać

Z Human Intelligence on Demand?

15 lat

doświadczenia w świecie marketingu i e-commerce

Human Intelligence on Demand to innowacyjny model współpracy, stworzony przez Green Parrot, dla sklepów internetowych i biznesów, które chcą zwiększać sprzedaż online. Od od 15 lat dostarczamy rozwiązania z pogranicza marketingu i technologii, wspierające polskie i zagraniczne e-commerce’y.

100+

zrealizowanych projektów w formule HI

HI to rozwiązanie sprawdzone w ponad 100 polskich firmach i międzynarodowych korporacjach. Korzystają z niego CEO, dyrektorzy marketingu, brand managerowie, czy specjaliści ds. e-commerce, którzy doceniają elastyczność i szybkie działanie. Z nami ekspresowo uzyskasz dostęp do ogromnej bazy doświadczonych i sprawdzonych specjalistów, dopasowanych do aktualnych potrzeb firmy.

95%

mniej formalności

Jedna faktura zamiast sterty papierów. Model HI to olbrzymie ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje e-commerce bez zbędnych formalności, umów, czy samodzielnego egzekwowania kolejnych zadań marketingowych i kreatywnych. Papiery ogarniamy my, a Ty możesz zająć się naprawdę ważnymi tematami.

100%

Wolności

Human Intelligence on Demand uwolni Cię od tego, czego nie lubisz. Nie musisz sam tworzyć i przeszukiwać bazy freelancerów. Nie musisz sam rekrutować i testować ludzi. Nie musisz też martwić się o procesy administracyjne, czy zapewnienie sprzętu dla nowego pracownika. Wszystkim zajmujemy się my.

top 10%

marketerów

Human Intelligence on Demand to TOP 10% branży marketingowej w jednym miejscu. Działając z nami masz pewność, że czerpiesz z doświadczenia najlepszych ludzi na rynku.

99%

trafności

W 99% przypadków specjalista rekomendowany przez zespół Human Intelligence on Demand jest strzałem w dziesiątkę, a klienci wyrażają chęć wiązania się z nim na kolejne projekty. Specjaliści Human Intelligence on Demand zapoznają się z Twoim asortymentem, strategią biznesową i personami potencjalnych odbiorców, aby jak najszybciej i skutecznie zwiększyć sprzedaż w Twoim e-commerce.

85%

redukcji kosztów zatrudnienia specjalistów do e-commerce

Human Intelligence on Demand to maksymalnie elastyczny, rentowny i dynamiczny sposób pozyskiwania talentów do e-commerce. Z nami możesz w każdej chwili skorzystać z usług eksperta bez konieczności wyciągania go na stałą listę płac - bez żmudnych i kosztownych procesów rekrutacyjnych i przetargowych. Specjalista ds. kampanii online? Copywriter, który poprowadzi Twojego bloga i zadba o opisy produktów? Kreatywny fotograf, który stworzy dobre zdjęcia na podstrony produktowe? Ogarniacz kanałów na YouTube lub podcastu? Mamy ich wszystkich do Twojej dyspozycji, gotowych by pomóc Ci rozwinąć biznes.

48h

Tyle maksymalnie potrwa proces poszukiwania najlepszego talentu

do Twojego sklepu internetowego w formule Human Intelligence on Demand. Czy kiedykolwiek w takim czasie udało Ci się zatrudnić specjalistę na etat, uzyskać spersonalizowaną ofertę i wycenę od agencji? Lub samodzielnie wyszukać podwykonawcę, który od razu zrozumiał Twoje potrzeby?

>75%

specjalistów na wyłączność

Większość specjalistów w formule HI możesz zaangażować wyłącznie dla Twojego e-biznesu. Na życzenie mogą Oni również pracować stacjonarnie z Twojego biura.

All-in

Jesteśmy przekonani, że HI stanowi najlepszą alternatywę dla zatrudnienia własnego działu marketingu czy freelancerów i dla modeli hybrydowych. Unikalny model HI daje naszym ekspertom więcej czasu na zintegrowanie się z Twoim zespołem i zrozumienie Twojego e-commerce.

Skontaktujmy się

  Natalia Wasyluk

  Head of Creative & Human Intelligence on Demand

  Jak działa Human Intelligence on Demand

  Krok po kroku

  1
  1

  Opisz nam swój projekt w dogodnym dla Ciebie kanale

  Niezależnie od tego, czy skontaktujesz się z nami mailowo, czy przez WhatsApp, Messenger, czy Twitter - odpowiemy w ciągu 24h.

  2
  2

  Łączymy Cię z najlepszym specjalistą

  Dostarczamy Ci short listę rekomendowanych specjalistów, którzy mają doświadczenie i kompetencje w świecie e-commerce. Wybierzesz tych, z którymi chcesz porozmawiać przed zaangażowaniem ich do Twojego projektu. Ostateczna decyzja należy do Ciebie.

  3
  3

  Działamy!

  Wspólnie opracowujemy workflow i timing projektu. Jeśli chcesz, wybrany specjalista może także pracować z Twojego biura.

  W formule Human Intelligence on Demand

  zamówisz dla Twojego e-commerce m.in.:

  Z nami możesz skorzystać z doświadczenia top ekspertów na każdym etapie rozwoju e-commerce - od zakładania biznesu, przez wprowadzenie pierwszych produktów, rozwój social media, performance marketing, automatyzację, SEO, aż po optymalizację konwersji i rozbudowę witryny. Pomożemy Ci w organizacji całości działań marketingowych, lub jeśli wolisz - w mniejszym wybranym zakresie.

  Wpisy na bloga firmowego w e-commerce

  Dobrze napisane blog posty potrafią wygenerować naprawdę dużo konwersji. Nasz team copywriterów w HI opracuje dla Ciebie top content, który zwiększy widoczność Twojego sklepu online.

  Strony WWW i aplikacje mobilne

  Potrzebujesz odświeżenia layoutu strony internetowej lub stworzenia aplikacji mobilnej? Masz team programistów, ale brakuje Wam wsparcia w designie? Zamów layout w formule HI i uzyskaj dostęp do dziesiątek doświadczonych projektantów.

  E-booki

  Przepis na jakościowe lead magnety? Plan treści, copy, oprawa graficzna, landing page i kampania, a do tego contentowy team z Human Intelligence on Demand.

  Chatboty

  AI w służbie Twojego e-commerce. Usprawnienie komunikacji, domykanie sprzedaży, automatyzacja procesów transakcyjnych - tego potrzebuje twój nowoczesny sklep online. Powierz to ludziom, którzy znają się na AI, jak nikt inny.

  Kampanie z influencerami

  Ponad połowa konsumentów kupuje produkty, które polecają internetowi twórcy. Jednak tylko autentyczni i zweryfikowani influencerzy “dowożą efekty”. My wiemy, jak ich znaleźć i dopasować do Twojej branży.

  SEO

  Chcesz poprawić widoczność Twojego e-commerce w Google? Zgłoś się do HI.

  Performance marketing

  Strategia, konfiguracja konta, optymalizacja i analityka - niezależnie od kanału nasi specjaliści przygotują i poprowadzą dla Ciebie naprawdę skuteczne kampanie reklamowe.

  Marketing automation

  Chcesz uprościć procesy marketingowe, realizować efektywne kampanie, wysyłać spersonalizowane e-maile, sms-y, pop-upy? Idealnie się składa. Mamy w HI speców od marketing automation, którzy zautomatyzują Twoje działania.

  Zbudowanie działu marketingu dla e-commerce

  Zrekrutujemy Twój własny dział marketingu, opracujemy niezbędne procesy, narzędzia i szkolenia, ułożymy strategię, a następnie będziemy monitorować ich pracę.

  Nie znalazłeś usługi, której szukasz?

  Opisz nam swoje potrzeby a my skontaktujemy się z Tobą
  i wspólnie ustalimy, jakie jeszcze rozwiązanie możemy dostarczyć Twojej firmie.

  W formule Human Intelligence on Demand

  skorzystasz z doświadczenia m.in.:

  E-commerce Specialist

  Specjalista od sprzedaży internetowej, który poukłada wszystkie procesy w Twojej firmie, ułoży strategię, a także zadba o egzekucję zadań i wzrost przychodów. To on zaprojektuje perfekcyjne lejki sprzedażowe, dzięki którym konwersja w Twoim e-commerce będzie rosnąć w oczach.

  Brand Manager

  Lider marketingu w e-commerce, który poprowadzi wszystkie tematy od A do Z. To dzięki niemu komunikacja Twojej marki będzie spójna w każdym punkcie styku z klientami. Człowiek, który łączy kropki i panuje nad pełnym obrazem.

  Copywriter

  Twórca treści, który zadba o inspirujące blog posty, zachęcające do zakupu opisy produktów, pro-sprzedażowe newslettery i wartościowe lead magnety. To ten człowiek, który potrafi opowiedzieć o funkcjach Twojego produktu w taki sposób, że sam natychmiast zapragniesz go mieć.

  Senior Graphic Designer

  Król lub królowa layoutów, która zaprojektuje wszystko – od sociali przez strony WWW aż po aplikacje mobilne. Tworzy magię – z Twoich opowieści stworzy najpiękniejsze i najskuteczniejsze digitalowe obrazy.

  Motion Designer

  Powierz nam produkcję bumperów, explainerów, animacji produktowych, video 2d i 3d. Przekonaj się, że potrafimy wycisnąć maksimum jakości z każdego projektu. Ty rób swoje, a animacje zostaw ekspertom HI!

  SEO/SXO Specialist

  Ekspert od pozycjonowania stron, stawiający na poprawianie doświadczeń użytkowników i puszczanie oka do algorytmów Google. Jak nikt inny godzi interesy surowych zasad wpływających na pozycjonowanie Twojej strony i doświadczeń użytkowników korzystających z Twojego sklepu.

  Performance Marketing / SEM / PPC Specialist

  Człowiek, który wie, jak mnożyć leady i zwiększać zasięgi Twojej marki, dzięki paid media. Zna wszystkie ekosystemy reklamowe, w jakich tylko może pojawić się Twoja marka. Reklama Twoich produktów na Quorze, Ceneo, czy Pintereście? Dla tego człowieka nic nie jest niemożliwe.

  Influencer Marketing Specialist

  Marzysz o dotarciu ze swoim produktem do społeczności, które budują wokół siebie influencerzy? Influencer Marketing Specialist dobierze takich partnerów, których odbiorcy idealnie zrozumieją Twój produkt i staną się naturalnymi ambasadorami marki.

  Marketing Automation Expert

  E-commerce i automatyzacja marketingu muszą iść ze sobą w parze. Wszystkie powtarzalne czynności i działania zaprogramuje dla Ciebie ekspert HI. Zaoszczędzony na automatyzacjach czas będziesz mógł zainwestować w rozwój swoich produktów.

  E-mail Marketing Specialist

  Myślałeś, że e-mailing nie działa? Nic bardziej mylnego. Ze specjalistami HI zrealizujesz skuteczny email marketing, który pomoże Ci zwiększysz liczbę klientów. Przejdź do realizacji - z najlepszymi ludźmi na rynku.

  Kreatywny fotograf produktowy

  Zdjęcia sprzedają, a eksperci HI doskonale to wiedzą. Nasi ludzie potrafią tak zaprezentować produkty, aby zwiększyć sprzedaż. Sesje produktowe, kontekstowe, lifestyle’owe - z nami zrobisz je szybko, sprawnie i bezproblemowo.

  Nie jesteś pewien, kogo szukasz?

  Opisz nam swoje potrzeby a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy,
  jaki specjalista najlepiej odpowie na potrzeby Twojej firmy.

  Kiedy warto skorzystać

  Z formuły Human Intelligence on Demand?

  Kiedy chcesz efektów, a nie masz czasu i zasobów na egzekucję

  Nowe premiery produktów nadchodzą, sprzedaż spada, zaangażowanie w mediach społecznościowych stoi w miejscu, a Ty musisz zrealizować konkretne sprzedażowe KPI i nie masz ludzi ani zasobów na przypilnowanie wszystkiego? Zajmiemy się tym w Twoim imieniu. Zapewnimy Ci marketingowy dream team do zadań specjalnych w e-commerce.

  Kiedy chcesz przetestować potencjalnego pracownika

  Wciąż masz wątpliwości, czy warto zatrudnić wybranego kandydata full-time? Przetestuj go przez miesiąc lub dwa w formule HI i przekonaj się, jaką wartość dla Twojego biznesu generuje.

  Kiedy Twój e-commerce potrzebuje nowych perspektyw

  Czasem spojrzenie “z zewnątrz” na marketing sklepu internetowego, Wasze social media lub kampanie performance może być bezcennym źródłem insightów. Dokładnie taką perspektywę mają eksperci Human Intelligence on Demand.

  Kiedy tasklista i sprzedaż w Twoim sklepie internetowym jest zmienna

  W jednym miesiącu wprowadzasz setki nowych produktów, a w kolejnym chcesz zadbać o sociale i bloga? Dziś potrzebujesz wsparcia w kampaniach Facebook Ads, aby dopalić sprzedaż, a w kolejnym miesiącu musisz zoptymalizować stronę WWW, aby wytrzymała duży ruch? Z HI takie rotacje są możliwe. W każdej chwili możesz skorzystać z doświadczenia dokładnie tego specjalisty, którego potrzebujesz. Tu nie ma długoterminowych umów i okresów wypowiedzenia. Działamy tu i teraz, na żądanie.

  Human Intelligence on Demand w liczbach

  0

   %

  redukcji kosztów zatrudnienia

  0

   h

  średni czas na znalezienie idealnego kandydata

  0

   %

  trafności w doborze marketerów

  0

   lat

  doświadczenia w marketingu i technologii

  Zatrudnij najlepszych marketerów już dziś
  z HI od Green Parrot:

  Skontaktujmy się


   Human Intelligence on Demand

   ul. Szturmowa 9/13
   02-678 Warszawa