Chatschool
Agency on Demand

Opracowanie strategii performance

Nasze wyzwanie:

Mentoring biznesowy, wiedza praktyczna i cała masa insightów - zobacz, jak eksperci AoD wsparli platformę językową Chatschool.

Klient:

Chatschool

Chatschool to platforma języka angielskiego online dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, która stawia nacisk na przełamanie bariery językowej. Platforma zrzesza zarówno polskich lektorów, jak i native speakerów, którzy prowadzą zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

wyzwanie:

Pomoc w opracowaniu strategii mediowej, w tym dobór odpowiednich taktyk, kanałów i narzędzi, nacelowanych na pozyskiwanie klientów biznesowych. Holistyczne wsparcie pracy marketingu i pomoc w integracji działań tak, aby tworzyć w pełni działający ekosystem.

Słowem – wskazanie odpowiedniego kierunku działania i wsparcie na drodze do efektywności.

Rozwiązanie:

Praktyczny warsztat z ekspertem

Opracowaliśmy cykl warsztatów z ekspertem, doskonale poruszającym się w świecie digitalu i znającym specyfikę branży szkoleniowej. Po analizie sytuacji wyjściowej oraz oczekiwań klienta przeszliśmy do działania – czyli warsztatów pełnych insightów i wiedzy praktycznej. Na cykl warsztatów składały się trzy spotkania.

Spotkanie główne, podczas którego ekspert AoD pomógł firmie w opracowaniu strategii pozyskiwania leadów oraz wyjaśnił nawigację po panelach reklamowych Google. W odstępie kilku tygodniu odbyły się dwa spotkania ewaluacyjne, na których analizowaliśmy wyniki osiągnięte w kampaniach, przeszliśmy do optymalizacji i opracowaliśmy rekomendacje na przyszłość. Całość odbywała się bezpośrednio na kontach reklamowych klienta.

Timing:

Niemożliwe staje się możliwe w 24h!

24h - dokładnie tyle czasu potrzebowaliśmy, aby zbudować skuteczny zespół projektowy i zaproponować klientowi plan działania. Współpraca ramię w ramię, rzucanie nowego światła na problemy i dostarczanie konkretnych rekomendacji to domena AoD.

Przewagi współpracy w modelu AoD:

Korzystając z formuły Agency on Demand, klient miał możliwość współpracy z ekspertem „na wyłączność” – w wybranym przez siebie czasie i zgodnie z konkretnymi potrzebami swojego biznesu. Wyszukanie mentora o takim wachlarzu kompetencji w tak krótkim czasie - możliwe jest tylko dzięki modelowi AoD.

Opinia klienta

Ekspert spojrzał holistycznie na moje działania marketingowe i wybrał najefektywniejsze kanały dotarcia, przy uwzględnieniu aktualnego budżetu oraz mojej grupy docelowej. Dalsza współpraca opierała się na optymalizacji tego kanału oraz uświadomieniu tego, a co zwracać największą uwagę. Dodatkowo pojawiło się sporo pytań z mojej strony odnośnie marketingu i specjalista był w stanie odpowiedzieć na nie wyczerpująco. Polecam bardzo 🙂

Marcin Nesterowicz

Chatschool

Opinia specjalisty AoD

Agencyon DemandAgencyon Demand

Współpraca w modelu AoD to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Sprawna komunikacja i zaangażowanie Project Managera z pewnością przełożyła się na wysoką efektywność całego projektu. Od strony praktycznej, projekt rozpoczął się od zdiagnozowania problemów dotychczas prowadzonych działań marketingowych. Określiliśmy cele, które są dla klienta najważniejsze. Na tej podstawie przeanalizowałem branżę, zestawiłem z celami i powstały rozwiązania na skuteczniejsze wykorzystanie działań w digitalu. Już po pierwszym spotkaniu klient wyszedł z wiedzą ekspercką, która przełożyła się na sukces działań marketingowych.

Damian

ekspert digital marketingu

Zatrudnij najlepszych specjalistów już dziś
z AoD od Green Parrot:

Skontaktujmy się


    Agency on Demand

    ul. Szturmowa 9/13
    02-678 Warszawa