Human Intelligence on Demand

buduj zespoły projektowe on demand!
Pracuj z najlepszymi nad tym, co ważne dla Ciebie i Twoich klientów. Czerp z doświadczenia top ekspertów i uzupełnij zespół projektowy o skille, których potrzebujesz. Niezależnie od fazy projektu, połączymy Cię z najlepszymi specjalistami z zakresu marketingu, kreacji, rozwoju biznesu, którzy pomogą Ci odnieść sukces.
TOP 10%
BRANŻY marketingowej
W jednym miejscu

Z top-doświadczenia naszych top-specjalistów skorzystali już:

Human Intelligence on Demand to sieć najwybitniejszych specjalistów, gotowych do włączenia się do Twojego zespołu i rozwiązania Twoich problemów od zaraz. U nas znajdziesz dokładnie te kompetencje, których potrzebujesz.
Na żądanie. W czasie krótszym, niż 48 godzin.

Z nami zorganizujesz swój dream team:

bez żmudnych poszukiwań

bez rejestrowania się na kolejnej platformie

bez przepalania budżetu

bez ryzyka.

Human Intelligence on Demand

Efektywne skalowanie zwinnych zespołów

Wykorzystaj doświadczenie top ekspertów i najlepsze praktyki w zakresie dostarczania usług marketingowych. W Human Intelligence on Demand pomożemy Twojemu zespołowi pracować szybciej, skupiać się na rozwiązaniach, zwiększać elastyczność i dostosowywać się do potrzeb Twoich klientów. Wesprzemy Cię niezależnie od tego, czy poszukujesz specjalistów do konkretnego zlecenia, czy jesteś liderem, szukającym efektywnych sposobów na rozszerzenie wachlarza usług w swojej organizacji.

Pracujemy obok Ciebie

Specjaliści Human Intelligence on Demand dostosują się do wymagań projektu, metodologii i trybu pracy Twojego zespołu. Możesz dołączyć nas do swojego komunikatora i systemu do zarządzania zadaniami.

Dostarczymy insighty

W Human Intelligence on Demand nie żyjemy w „iluzji wiedzy”. Nasi eksperci pomogą Ci spojrzeć na dane zagadnienie z innej perspektywy i odkryć prawdziwe insighty, niezbędne by twój projekt odniósł sukces.

Top Project Management

Project Manager odpowiada za wszelkie kwestie formalne, komunikację oraz dobór odpowiedniego specjalisty do Twoich potrzeb. Możesz mieć pewność, że Twój projekt skoncentruje się na dostarczaniu wartościowych i terminowych wyników w ramach założonego budżetu.

Rozliczenie tylko za wykonaną pracę

Nie pompujemy sztucznie budżetu. Rozliczamy się za faktycznie przepracowany czas, w modelu „time and material”, bez doliczania kosztów asekuracyjnych. Pracując w tym modelu masz pełną kontrolę nad budżetem i jesteś na bieżąco informowany o postępach prac.

Dlaczego Twój software house powinien wybrać

Human Intelligence on Demand?

15

lat doświadczenia w świecie marketingu i IT

Human Intelligence on Demand to innowacyjny model współpracy dla software house’ów i firm z branży IT, sygnowany marką Green Parrot - jednej z największych niezależnych agencji reklamowych w Polsce, która od 15 lat dostarcza rozwiązania z pogranicza marketingu i technologii. Przetestowaliśmy go z sukcesami w naszym software house, Develtio, i wdrażamy go w kolejnych firmach technologicznych.

100+

zrealizowanych projektów
w formule HI

Human Intelligence on Demand to sprawdzone rozwiązanie dla branży IT. Codziennie wspieramy Project Managerów w poszukiwaniu najlepszych specjalistów. Human Intelligence on Demand zbuduje dla Ciebie precyzyjne rozwiązanie, dopasowane do aktualnego stadium projektu.

95%

mniej formalności

Jedna faktura zamiast sterty papierów. Bierzemy to na siebie. Model HI to ułatwienie dla liderów i CEO software house, którzy nie mają czasu martwić się kolejnymi umowami, prawami autorskimi czy egzekwowaniem kolejnych zadań marketingowych i kreatywnych. Wszystkim zajmujemy się my.

100%

Wolności

Human Intelligence on Demand uwolni Cię od tego, czego nie lubisz. Nie musisz sam tworzyć i przeszukiwać bazy freelanderów. Nie musisz sam rekrutować i testować ludzi. Nie musisz też martwić się o procesy administracyjne, czy zapewnienie sprzętu dla nowego pracownika. Wszystkim zajmujemy się my.

top 10%

marketerów

Działając w HI masz dostęp do zweryfikowanej bazy specjalistów. Wszyscy kandydaci przechodzą dokładną weryfikację i testy umiejętności pod okiem mentorów. Chcemy mieć pewność, że oferujemy Ci najlepsze kompetencje i dokładnie takich partnerów, jakich potrzebują Twoje projekty.

99%

trafności

W 99% przypadków specjalista rekomendowany przez zespół Human Intelligence on Demand jest strzałem w dziesiątkę, a klienci wyrażają chęć wiązania się z nim na kolejne projekty.

85%

redukcji kosztów zatrudnienia specjalistów do software house

Human Intelligence on Demand to maksymalnie elastyczny, rentowny i dynamiczny sposób pozyskiwania talentów do software house. Z nami możesz w każdej chwili skorzystać z usług eksperta bez konieczności wyciągania go na stałą listę płac - bez żmudnych i kosztownych procesów rekrutacyjnych. Copywriter lub UX designer, którzy pomogą Ci w projektach dla Twoich klientów? Marketer, który zajmie się generowaniem leadów dla Twojej firmy? Ogarniacz firmowego kanału YouTube lub podcastu? Mamy ich wszystkich do Twojej dyspozycji w bazie HI.

48h

Tyle maksymalnie potrwa proces poszukiwania najlepszego talentu

do Twojego software house czy projektu IT. Czy kiedykolwiek w takim czasie udało Ci się zatrudnić specjalistę na etat? Uzyskać spersonalizowaną ofertę i wycenę od agencji? Lub samodzielnie wyszukać podwykonawcę, który od razu zrozumiał Twoje potrzeby?

>70%

specjalistów na wyłączność

Większość specjalistów w formule HI możesz zaangażować wyłącznie dla Twoich projektów. Na życzenie mogą Oni również pracować stacjonarnie z Twojego biura.

Skontaktujmy się

  Natalia Wasyluk

  Head of Creative & Human Intelligence on Demand

  Jak działa Human Intelligence on Demand

  Krok po kroku

  1
  1

  Opisz nam swój projekt w dogodnym dla Ciebie kanale

  Niezależnie od tego, czy skontaktujesz się z nami mailowo, czy przez WhatsApp, Messenger, czy Twitter - odpowiemy w ciągu 24h.

  2
  2

  Łączymy Cię z najlepszym specjalistą

  Dostarczamy Ci short listę rekomendowanych specjalistów, którzy mają doświadczenie i kompetencje, ściśle związane z Twoją branżą i Twoimi potrzebami. Jednak to do Ciebie należy ostateczny wybór. Każdy z kandydatów jest gotowy na spotkanie robocze, zanim podejmiesz decyzję.

  3
  3

  Działamy!

  Wspólnie opracowujemy workflow i timing projektu. Jeśli chcesz, wybrany specjalista może także pracować z Twojego biura.

  Co zamówisz dla Twojego software house

  W formule Human Intelligence on Demand?

  W Human Intelligence on Demand oferujemy pełen zakres usług budujących wartość
  biznesową dla Ciebie i Twoich klientów

  Możesz skorzystać z doświadczenia naszych ekspertów na każdym etapie projektu - od formułowania strategii digitalowego produktu, poprzez prototypowanie, kreację, testowanie, launch i performance.
  Bez względu na to, czy budujesz zespół projektowy od zera, czy szukasz wsparcia przy istniejącym, czy chcesz robić marketing software house, czy działać na projektach klienckich - dostarczymy Ci bardzo konkretnego specjalistę, którego brakuje w Twoich zasobach.

  UX writing

  Treści do aplikacji mobilnych, opisy na strony internetowe, content, wspierający ścieżkę konwersji w e-commerce - to wszystko zrobią dla Ciebie specjaliści HI.

  Animacje produktowe

  Przygotowujemy animacje osadzone zarówno w przestrzeni 2D oraz 3D. Ekipa HI przejmie dowodzenie nad całym procesem - od scenariusza, po kolaudację.

  Layout strony WWW
  lub aplikacji mobilnej

  Masz team programistów, ale brakuje Wam wsparcia w designie? Zamów layout w formule HI i uzyskaj dostęp do dziesiątek doświadczonych projektantów.

  Prototypowanie

  Badamy, prototypujemy i projektujemy interfejsy użytkownika. Twórz z nami użyteczne produkty cyfrowe.

  Testing

  Miej pewność, że Twoje produkty są intuicyjne i wolne od bugów!

  Explainer video

  Wykorzystaj przewagę filmu i zatrzymaj uwagę użytkowników. Ekipa HI opracuje dla Ciebie video explainery od A do Z.

  Branding

  Oprawa graficzna Twojego software house lub dowolnego produktu lub usługi, którą przygotowujecie zasługuje na najlepszych specjalistów z HI.

  E-booki

  Przepis na jakościowe lead magnety? Plan treści, copy, oprawa graficzna, landing page i kampania, a do tego contentowy team z Human Intelligence on Demand.

  Strony WWW i aplikacje mobilne

  Szewc bez butów? Masz za dużo projektów klienckich i nie masz czasu na stronę WWW dla software house? A może Twoi klienci potrzebują stron WWW lub aplikacji? Załatwimy Ci ludzi, którzy się tym zajmą.

  Chatboty

  AI w służbie Twojego software house. Dostępny od ręki w HI.

  SEO

  Chcesz poprawić widoczność oferty software house w Google? Zgłoś się do HI.

  Performance marketing

  Kampanie na Facebooku, LinkedIn, w Google czy dowolnym innym płatnym medium nie będą już dla Ciebie czarną magią z ekspertem HI.

  Marketing automation

  Chcesz uprościć procesy marketingowe w Twojej firmie lub w projektach Twoich Klientów? Idealnie się składa. Mamy w HI speców od marketing automation, którzy zautomatyzują Twoje działania.

  Zbudowanie działu marketingu dla software house

  Zrekrutujemy Twój własny dział marketingu, zapewnimy im niezbędne procesy, narzędzia i szkolenia, ułożymy strategię, a następnie będziemy monitorować ich pracę.

  Nie znalazłeś usługi, której szukasz?

  Opisz nam swoje potrzeby a my skontaktujemy się z Tobą
  i wspólnie ustalimy, jakie jeszcze rozwiązanie możemy dostarczyć Twojej firmie.

  W formule Human Intelligence on Demand

  skorzystasz z doświadczenia m.in.:

  Marketing Manager

  Lider marketingu w software house, który poprowadzi wszystkie tematy od A do Z. Opracowuje plan i strategię działań, których wdrożenie koordynuje z lotu ptaka, a następnie raportuje w taki sposób, że wszystko wydaje się zupełnie oczywiste.

  Copywriter

  Twórca treści, który zadba o bloga firmowego, treści na stronie WWW i copy do Twoich projektów komercyjnych. Potrzebujesz chwytliwego hasła, tekstów reklam precyzyjnie dopasowanych do Twoich grup odbiorców, a może nowej nazwy produktu? W takim razie potrzebujesz właśnie copywritera!

  UX Designer

  Projektant doświadczeń użytkowników. To on dokładnie przeanalizuje potrzeby użytkowników Twoich produktów digitalowych, a następnie przełoży je na intuicyjny interfejs, po którym aż miło się poruszać – to osoba, która tworzy perfekcyjne architektury stron internetowych i aplikacji mobilnych i webowych. Uwaga: niesamowicie trudny do znalezienia na rynku.

  UI Designer

  Mistrz esteta, który zadba o wizualną część projektu. Bo przecież naszym celem są funkcjonalne i… piękne rozwiązania. Kiedy UX designer przygotuje funkcjonalny interfejs, wkracza ekspert z zakresu User Interface, aby zadbać o odpowiednią kolorystykę, wygląd buttonów i wydobycie na pierwszy plan wszystkiego tego, co ważne.

  Performance marketing / SEM / PPC specialist

  Człowiek, który wie, jak mnożyć leady i zwiększać zasięgi Twojej marki, dzięki paid media. To osoba, która wytłumaczy Ci dlaczego warto zainwestować w programmatic i jaką sieć reklamową wybrać, aby osiągać założone cele. Na koniec omówi z Tobą wszystkie wyniki i wyjaśni dlaczego warto postawić na poszczególne formaty reklamowe.

  IT Rekruter

  Researcher, który odnajdzie top programistów i designerów do Twojego software house. Wiemy, że pozyskanie odpowiedni specjalistów to wyzwanie, ale my mamy na to swoje sposoby i konkretne dowody, które potwierdzają skuteczność. Dodaj do tego znajomość zasad z zakresu employer brandingu, a Twój zespół już za chwilę będzie witał nowe osoby w swoich szeregach.

  SEO/SXO Specialist

  Ekspert od pozycjonowania stron, który sprawnie puszcza oko do algorytmów Google. Szukasz sposobu, żeby pogodzić twarde wymagania algorytmu Google i potrzeby wynikające z doświadczeń użytkowników? Dzięki SEO i SXO specjalistom dokonasz audytu Twojej strony i wdrożysz niezbędne optymalizacje.

  Senior Graphic Designer

  Król lub królowa layoutów, która zaprojektuje wszystko – od sociali, przez mailingi, key visuale i wszystko to, co może stać się obrazkiem w Internecie. Potrzebujesz wyjątkowych kreacji digitalowych, które nie przypominają kolejnego szablonu? Szukasz osoby, która przełoży Twoje myśli i wyobrażenia na wizualne dzieła sztuki? Dobrze trafiłeś!

  Motion Designer

  Człowiek, który wprowadzi użytkownika do świata animacji. Jeśli szukasz kogoś, kto wprawi w ruch Twoje obrazy i zatrzyma uwagę użytkownika, to znaczy, że szukasz Motion Designera.

  Nie jesteś pewien, kogo szukasz?

  Opisz nam swoje potrzeby a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy,
  jaki specjalista najlepiej odpowie na potrzeby Twojej firmy.

  Kiedy warto skorzystać

  Z formuły Human Intelligence on Demand?

  Kiedy chcesz efektów, a nie masz czasu i zasobów na egzekucję

  UX designerzy i copywriterzy potrzebni „na wczoraj”, a Ty nie masz na pokładzie odpowiednich zasobów? Chcesz mieć top sociale lub bloga i nikt w Twoim zespole nie wie, kogo zrekrutować do takich zadań? Zajmiemy się tym w Waszym imieniu.

  Kiedy chcesz przetestować potencjalnego pracownika

  Wciąż masz wątpliwości, czy warto zatrudnić wybranego kandydata full-time? Przetestuj go przez miesiąc lub dwa w formule HI.

  Kiedy Twój biznes potrzebuje nowych perspektyw

  Czasem spojrzenie „z zewnątrz” na marketing software house, Wasz produkt cyfrowy lub projekty realizowane dla klientów, może być bezcennym źródłem wiedzy. Dokładnie taką perspektywę mają eksperci Human Intelligence on Demand.

  Kiedy leady zamykają się nierównomiernie i nagle toniesz w projektach

  Nagle wpadło Ci mnóstwo tematów, new business zamknął kilka transakcji, a Ty nie masz zasobów, by „dowieźć” wszystko na czas? Odezwij się do nas i pozyskaj specjalistów w danej dziedzinie z Human Intelligence on Demand.

  Human Intelligence on Demand w liczbach

  0

   %

  redukcji kosztów zatrudnienia

  0

   h

  średni czas na znalezienie idealnego kandydata

  0

   %

  trafności w doborze marketerów

  0

   lat

  doświadczenia w marketingu i technologii

  Zatrudnij najlepszych marketerów już dziś
  z HI od Green Parrot:

  Skontaktujmy się


   Human Intelligence on Demand

   ul. Szturmowa 9/13
   02-678 Warszawa