Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

Sklepy internetowe

Umów się na spotkanie

Znamy się na e‑commerce

Agencja Green Parrot od wielu lat zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Jedną z naszych specjalności jest tworzenie sklepów internetowych, które wyróżniają się atrakcyjnym designem, funkcjonalnością i responsywnością.

Sklep internetowy szyjemy na miarę

Nasz zespół dobrze wie, na czym polega skuteczne tworzenie strony internetowej. Dział graficzny tworzy dedykowane makiety i layouty, programiści dbają o interfejs i wszystkie potrzebne funkcje. Zdajemy sobie sprawę, że nowoczesny sklep internetowy powinien posiadać przyjazną wersję mobilną, bo to z niej korzysta w tej chwili najwięcej klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu projektowanie sklepów internetowych to inspirująca przyjemność. 😊

My projektujemy, Ty sprzedajesz

Strona www, na której umieścimy Twój sklep internetowy to bardzo istotna wizytówka Twojego biznesu. Bez względu na to, co sprzedajesz, Twoi klienci docenią atrakcyjną i wygodną formę, w jakiej zaprezentujesz swoje produkty. Ważne jest, jak przejrzysta jest Twoja oferta, ile produktów prezentujesz i jak skomplikowany jest proces zakupu. Zadbaj o swoich klientów i zbuduj z nami nowoczesny sklep, którego wygląd i funkcje pozytywnie wpłyną na realną sprzedaż.

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

Oferta

W realizowanych projektach z zakresu WWW zawsze stawiamy na realizowanie konkretnych celów biznesowych i wizerunkowych Klienta.
Strony wizerunkowe  i produktowe

Strony wizerunkowe i produktowe

Landing page na potrzeby kampanii reklamowych

Landing page na potrzeby kampanii reklamowych

Blogi firmowe

Blogi firmowe

Aplikacje Facebook

Aplikacje Facebook

Sklepy internetowe i inne rozwiązania eCommerce

Sklepy internetowe i inne rozwiązania eCommerce

Skontaktuj się z nami