Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

Chatboty Kraków

Umów się na spotkanie

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji w Polsce i Krakowie, która specjalizuje się w tworzeniu chatbotów. Wirtualny doradca w ciągu ostatnich dwóch lat staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w wielu branżach. Pozwala na kontakt z klientem 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Bardzo często zastępuje przy tym inne formy komunikacji - telefon, maila czy kontakt osobisty. pomaga zdobyć klientowi natychmiastową odpowiedź na nurtujące go pytanie. Nie musi on czekać, aż ktoś odbierze telefon lub odpisze na maila. Chatbot potrafi w skuteczny sposób zoptymalizować wiele procesów, a co za tym pozwala na oszczędność czasu twoich pracowników.

Dwuletnie doświadczenie w tworzeni chatbotów

Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu chatbotów poparte wieloma udanymi realizacjami. Nasze chatboty z powodzeniem wspomagają obecnie działy marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy HR. Oferujemy kompleksową usługę i doradzamy klientom, jak skuteczniej mogą zautomatyzować procesy komunikacji z konsumentem oraz zwiększyć szybkość oraz jakość usługi. W naszym portfolio znajdują się chatboty dla banków, firm kosmetycznych czy z branży gastronomicznej.

W naszych chatbotach stosujemy technologię przetwarzania języka naturalnego ( Natural Language Processing - NLP), dzięki czemu są one w stanie zrozumieć intencję pytającego i udzielić mu trafnej i satysfakcjonującej go odpowiedzi. Tworzone przez nas chatboty są tak trenowane, aby w jak największym stopniu poprawić rozumienie przez nie konkretnych problemów. Mają w pełni sprawnie rekomendować najlepsze rozwiązania, dobierać oferty czy udzielać porad. Jeśli szukasz firmy zajmującej się tworzeniem chatbotów w Krakowie - koniecznie zgłoś się do nas!

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

Oferta

W realizowanych projektach z zakresu WWW zawsze stawiamy na realizowanie konkretnych celów biznesowych i wizerunkowych Klienta.
Strony wizerunkowe  i produktowe

Strony wizerunkowe i produktowe

Landing page na potrzeby kampanii reklamowych

Landing page na potrzeby kampanii reklamowych

Blogi firmowe

Blogi firmowe

Aplikacje Facebook

Aplikacje Facebook

Sklepy internetowe i inne rozwiązania eCommerce

Sklepy internetowe i inne rozwiązania eCommerce

Skontaktuj się z nami