Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

30 marca 2016

Tarasy Zamkowe wraz z Green Parrot

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z jednym z najnowocześniejszych centrów handlowo-rozrywkowych w Polsce: Tarasami Zamkowymi w Lublinie.

Będziemy odpowiadać za komunikację centrum handlowego na Facebooku i Instagramie. Ponadto do obowiązków 4-osobowego zespołu dedykowanych konsultantów pod kierownictwem Asi Szymaszek będzie należał stały monitoring, komunikacja społecznościowa wydarzeń specjalnych oraz zakup powierzchni reklamowych w mediach elektronicznych.

Tarasy Zamkowe to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Wielkie otwarcie nastąpiło 4 marca 2015 roku.

Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. W ostatnim czasie zostały także laureatem międzynarodowego konkursu The International Property Awards w kategorii Retail Development for Poland oraz – w tym samym konkursie – nagrodę za Project for Europe Region.