05.12.2023

Onet Ads dla początkujących

onet ads

Chcesz reklamować się przy pomocy Onet Ads? 

Pomożemy Ci w tym! Napisz do nas już dziś.

  kontakt-Grzegorz-Gorecki

  FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  Czytaj więcej

  1. Czym jest Onet Ads i do kogo jest skierowana ta platforma?

  To nowa platforma reklamowa umożliwiająca tworzenie i zarządzanie kampaniami wideo na platformie Onet. Jest skierowana do firm i marketerów w Polsce, którzy chcą wykorzystać reklamę wideo do dotarcia do szerokiej publiczności.

  2. Jakie są główne zalety korzystania z Onet Ads?

  Główne zalety to szeroki zasięg wśród polskich użytkowników internetu, jakościowe powierzchnie reklamowe, intuicyjny panel reklamowy, precyzyjne targetowanie oraz brak dodatkowych kosztów pośredników technologicznych.

  3. Jakie są możliwości personalizacji i targetowania w Onet Ads?

  Platforma oferuje różnorodne opcje personalizacji, w tym dostosowanie formatów wideo i targetowanie według kryteriów demograficznych i behawioralnych, co pozwala reklamodawcom na skuteczne dotarcie do specyficznych grup docelowych.

  4. Jaki jest minimalny budżet potrzebny do rozpoczęcia kampanii na Onet Ads?

  Minimalny budżet na rozpoczęcie kampanii na platformie wynosi 5000 PLN, co czyni platformę dostępną zarówno dla dużych firm, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

  5. Dla jakich typów firm i przedsiębiorców Onet Ads jest szczególnie korzystna?

  Onet Ads jest idealna dla różnych typów użytkowników, w tym dużych korporacji międzynarodowych, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), start-upów oraz firm działających w branży e-commerce i sklepów internetowych, oferując im skuteczne narzędzia do promowania produktów i usług online.

  Podobne artykuły

  Zapisz się na GreenLetter