Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

17 czerwca 2016

Green Parrot dla Zielonego…..Niedźwiedzia

Nasze kulinarne portfolio powiększyło się o kolejną renomowaną markę. Rozpoczęliśmy współpracę ze znaną warszawską restauracją Kafe Zielony Niedźwiedź.

Do zadań agencji Green Parrot będzie należało prowadzenie komunikacji, obsługa klienta oraz kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Oprócz tego będziemy odpowiedzialni za opracowanie kreacji graficznej kampanii. Za działania dla tej wyjątkowej restauracji odpowiada account manager Weronika Zawistowska.

Kafe Zielony Niedźwiedź specjalizuje się we współczesnej kuchni polskiej. Wojciech Deres – szef kuchni Zielonego Niedźwiedzia – jest utalentowany, młody, skromny i pracowity. Z zamiłowania wędkarz, dlatego nie boi się ryb w restauracji, również tych mniej popularnych i trudniejszych w obróbce. Specjalista od tradycyjnych polskich produktów zachwyca gości nowoczesną prezentacją dań.

Kafe Zielony Niedźwiedź to także delikatesy. Na miejscu, przez telefon lub przez internet można zamówić najwyższej jakości produkty spożywcze. Zielony Niedźwiedź to miejsce ważne z biznesowego punktu widzenia, ponieważ mieści się tam klub Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Zapraszamy: facebook.com/niedzwiedzzielony