Trendy,
które rządzą w 2021

Green Parrot x Santander Bank Polska

 

Background

Dopiero zakończyliśmy jeden wspólny projekt… a na horyzoncie już pojawił się kolejny.

Tym razem Biuro Innowacji Cyfrowej z Santander Bank Polska zaprosiło nas do współpracy przy opracowaniu trendów na 2021 rok w obszarach marketingu, zmian społecznych i środowiskowych.

Publikacja ma wspierać liderów innowacji w projektowaniu nowych produktów i usług w oparciu o kluczowe czynniki zmian oraz możliwości, jakie daje technologia.

Nasze wyzwanie

Zadanie z pozoru mogłoby wydawać się trudne. Jednak koncentracja na innowacji i pierwszeństwo w zauważaniu szans rozwoju to nasze DNA. Mimo pandemii udało nam się trafnie wskazać kierunki, które kształtowały rzeczywistość biznesowo-marketingową w 2020 roku. Czy nasze rekomendacje sprzed kilku miesięcy sprawdziły się także w Twoim biznesie? Oceń, czytając ten wpis blogowy.

W oparciu o wnikliwe obserwacje rynku, analizy zachowań konsumentów oraz inicjatywy podejmowane przez światowe brandy, stworzyliśmy digitalowe trendy na 2021 rok.

Poniżej sneak peek naszego projektu:

 

Referencje

Przewidywanie przyszłości to duże wyzwanie, dlatego do tego projektu zaprosiliśmy agencję, z którą łączy nas wspólne poczucie trendów i innowacji. Razem wypracowaliśmy niepowtarzalny materiał, który swoim contentem, ale również designem zainteresował i odpowiedział na oczekiwania wewnątrz organizacji.

Kinga Lekston
Senior Innovation Designer
Santander Bank Polska

 

 1. https://info.trendwatching.com/21-trends-for-2021
  https://www.nespresso.com/lu/en/velosophy
 2. https://www.neon.life/
  https://antyweb.pl/samsung-neon-co-to-takiego-cyfrowi-ludzie-sztuczna-inteligencja/
 3. https://www.revolut.com/pl-PL/podrozne-ubezpieczenie-medyczne

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice