WIADOMOŚCI
Z PRZYSZŁOŚCI

SANTANDER BANK POLSKA x GREEN PARROT x SOCJOMANIA

Tak się tworzy innowacje

Biuro Innowacji Cyfrowej z Santander Bank Polska zaprosiło nas do współpracy przy niecodziennym projekcie.

Wspólnie z zespołem Socjomanii opracowaliśmy Playbook, czyli zestaw praktycznych wskazówek i ćwiczeń, które stanowią doskonałe narzędzie kreatywnej pracy z produktami i usługami.

Głównym zadaniem publikacji jest wsparcie biznesu, wykorzystanie trendów w projektowaniu nowych produktów oraz dostarczenie wskazówek do skutecznej pracy zespołowej.

W Playbooku znalazły się instrukcje, jak działać z trendami oraz szereg ćwiczeń – jak lepiej je zrozumieć, spriorytetyzować, pogłębić i wykorzystać biznesowo.

WYJĄTKOWA TREŚĆ
POTRZEBUJE WYJĄTKOWEJ OPRAWY

Zespół Kreacji Green Parrot odpowiada za oprawę wizualną
projektu – od pomysłu, po nadzór nad produkcją
drukowanych egzemplarzy.

Zaprojektowaliśmy wszystkie ilustracje, ikony i dodatkowe elementy grywalizacji. Powstała także angielska wersja językowa.

Zadbaliśmy także o to, aby publikacja została wyprodukowana w nowoczesnym i ekologicznym duchu.

Książka ma formę zeszytu ćwiczeń, z którego można wyjąć potrzebne karty, użyć ich podczas burzy mózgów lub przypiąć w widocznym miejscu nad biurkiem. Papier pochodzi w 100% z recyklingu.

Dzięki zaproponowanym pomysłom można poćwiczyć swoją spostrzegawczość i kreatywność, np. w przerwie od pracy czy warsztatów.


Nasza współpraca z Green Parrot przy tworzeniu playbooka była pełna kreatywnych burz mózgów i przewrotnych pomysłów. Zaproponowana kreacja odbiega od standardowych projektów, dzięki czemu przyciąga uwagę. Całość zaprojektowano i wykonano proekologicznie, co było dla nas niezwykle ważne. Dziękujemy zespołowi Green Parrot za ogromne zaangażowanie oraz efekty, które przerosły nasze oczekiwania i przyniosły duży sukces!

Kinga Lekston,
Innovation Designer,
Santander Bank Polska

EFEKTY? JAK MALOWANE

Wydrukowany Playbook trafił w ręce pracowników banku i już wspiera ich w codziennych działaniach.Szukasz inspiracji i chcesz projektować zgodnie
z obowiązującymi trendami?
Czas na spotkanie z Green Parrot!

Zapytaj nas o propozycje dla Twojej marki

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice