Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

30 maja 2018

Współpraca z Thea: kampania Nutrof Total

We współpracy z branżą farmaceutyczną czujemy się jak ryba w wodzie! Do grona naszych klientów dołączyła firma Thea – ekspert w dziedzinie produktów okulistycznych.

Jedną z marek, dla której przygotowaliśmy strategię oraz przeprowadziliśmy różnorodne działania promocyjne jest Nutrof Total. Zawarte w suplemencie diety witaminy i mikroelementy wspomagają wzrok.

W ramach zaplanowanych przez nas działań, uruchomiliśmy kampanię świadomościową w oraz kampanię trafficową w internecie. Ważnym punktem kompleksowej strategii produktowej było współtworzenie przez nas spotu radiowego. Promocja w stacjach grupy RMF ruszyła w połowie lutego. Przygotowaliśmy również animację https://www.youtube.com/watch?v=bXOycev5qMY oraz przeformatowania banerów statycznych i animowanych. Byliśmy także odpowiedzialni za tworzenie kreacji dla marki Nutrof Total na Facebook’a.

Nutrof Total to pierwszy produkt z portfolio Thea, który mieliśmy przyjemność obsługiwać. Już wkrótce będzie można zobaczyć efekty naszych kolejnych działań realizowanych dla kolejnego produktu Thea.

Za projekt odpowiada Mariola Popielarz (Head of of Multichannel Department), Grzegorz Górecki (Head of Client Service) oraz Lidia Krasowska (Account Manager).