Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

14 lipca 2016

Ruszamy z #talk

Ruszamy z nowym projektem na YouTube. Gośćmi naszego programu pod nazwą „#talk” będą liderzy biznesu, specjaliści ds. marketingu i komunikacji oraz bohaterowie najbardziej aktualnych i istotnych branżowych wydarzeń.

Tematem rozmów będą trendy w marketingu, technologii i biznesie. Pierwszym gościem programu był Kacper Winiarczyk General Manager w Uber Polska.

#talk jest prowadzony przez Szymona Paroszkiewicza, Creative Directora w Green Parrot oraz Krzysztofa Bulskiego, związanego do niedawna z magazynem Brief.

Tworząc #talk chcemy pokazać, iż agencja interaktywna i kreatywna może być także źródłem wartościowych informacji, inspiracji oraz bardzo ważnym głosem w branżowych dyskusjach.

Szymon Paroszkiewicz.

Odcinki programu będą pojawiały się co tydzień na profilach społecznościowych agencji Green Parrot oraz na specjalnym kanale #talk na YouTube.

#talk to rozbudowany format, którego naszym zdaniem brakowało wśród branżowych propozycji. W naszych rozmowach chcemy łączyć to co dziś najciekawsze czyli komunikację, biznes i technologie.

Krzysztof Bulski.

Także zapraszamy do oglądania, szerowania, lajkowania, subowania i oczywiście do dyskusji.