Szkolenie stacjonarne

Zostań liderem zmiany AI w Twojej firmie

O szkoleniu

Szkolenie skupia się na dwóch głównych obszarach: zrozumieniu podstaw sztucznej inteligencji oraz jej praktycznym wdrożeniu w środowisku biznesowym.

01

W pierwszej części omówimy co to jest AI, jakie ma mocne i słabe strony, a także jakie niesie ze sobą wyzwania.

02

Druga część będzie skupiona na realiach wdrożenia AI w biznesie na naszym autorskim frameworku, omawiając pułapki i powszechne błędy, a także wskazując najlepsze praktyki.

Cel:

Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą przygotowani do świadomego i efektywnego wykorzystania AI w swoich organizacjach.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

01

Dowiesz się jak pracować z AI, jakich błędów nie popełniać i dlaczego nie należy się tego obawiać.

02

Przetestujesz swój pomysł na wdrożenie sztucznej inteligencji z ekspertem oraz innymi uczestnikami szkolenia.

03

Dołączysz do społeczności AI, która będzie działała jeszcze na długo po skończonym szkoleniu.

04

Zderzysz teorię z praktyką i poczujesz gotowość do działania.

Dla kogo jest Szkolenie stacjonarne AI?

Marketing i sprzedaż

Jeśli szukasz sposobu na usprawnienie swojej pracy za pomocą sztucznej inteligencji - to szkolenie jest dla Ciebie. Zamiast pokazywania narzędzi i promptów skupimy się na problemowym podejściu i rozwiązaniach, które sprawdzą się w twoich działaniach.

Właściciel firmy

Sztuczna inteligencja może zmienić twoją firmę na lepsze. Usprawni procesy, zarządzi logistyką, wesprze call center. Jako business owner warto znać rozwiązania i wiedzieć, gdzie szukać wsparcia we wzroście - ludzi i biznesu.

Strateg

AI już zmienia polskie firmy. Jeśli odpowiednio wcześnie zarządzisz działaniami i wdrożysz je w długofalową strategię - możesz na tym tylko wygrać. Podejście strategiczne to w tym przypadku klucz. Pojedyncze działania wprowadzą zmiany, ale tylko na krótko.

Growth Manager

Osoby zajmujące się wzrostem i wspierające w nim każdy dział w firmie, powinny wiedzieć, jak wykorzystać AI w swoich działaniach. Nie każde rozwiązanie jest dobre, nie każde sprawdzi się w twoim biznesie. Na szkoleniu dopasujemy rozwiązanie do firmy, jej modelu, wyzwań, zasobów.

Manager zmiany

Patrzenie w przyszłość i łatwa adaptacja do zmian to supermoc, którą na szkoleniu będziemy pokazywać, rozwijać i wspierać. Po zakończonym szkoleniu zostajesz z wiedzą, umiejętnością jej wdrożenia i społecznością, która będzie wspierać się w dalszych działaniach.

Mariusz Tarnaski

Prowadzący szkolenie

Mariusz Tarnaski

CTO Develtio Software

Prowadzący szkolenie

Mariusz Tarnaski

CTO Develtio Software

Zaczął swoją przygodę z programowaniem w wieku 8 lat. Jego wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu na pełnienie ról od programisty, przez Team Leadera, aż po Product Managera, pracując dla najlepszych (m.in. RTV Euro AGD).
Od 6 lat związany z Green Parrot, gdzie współtworzy Software House Develtio.
Jako CTO dba nie tylko o produkt, ale i procesy, zarządzanie i współpracę z ludźmi,
nowe rozwiązania technologiczne i usprawnianie pracy swojej firmy.

Nie posiadam żadnych
specjalnych talentów.
Jestem tylko namiętnie ciekawy.

I to właśnie ta ciekawość i zainteresowanie sztuczną inteligencją doprowadziło go do kolejnej ścieżki rozwoju.

Agenda

10:00 - 18:00

CZĘŚĆ 1: Poznajemy AI

Poznajemy AI

Dzień dobry, poznajmy się

Historia AI

Odkryjemy początki sztucznej inteligencji, kluczowe momenty w jej historii oraz tajemnice działania sieci neuronowych w fascynującej podróży przez ewolucję AI.

Jakie są najpopularniejsze rozwiązania oparte o AI?

Zanurzymy się w świat AI, od klasyfikacji w Machine Learning, przez Image Recognition, analizę tekstu NLP, aż po Generative Models, Speech Recognition i zaawansowane systemy rekomendacyjne. Te wszystkie trudne terminy wreszcie przestaną być dla Ciebie tajemnicą. Odkryjesz, że za nimi kryją się konkretne technologie, które pomogą Twojemu biznesowi rozwijać się w nowych kierunkach.

Możliwości AI, które możesz wykorzystać w swojej firmie

Odkryj szerokie spektrum zastosowań AI w biznesie: od zaawansowanej obróbki i generowania zdjęć, przez pracę z dźwiękiem, generowanie mowy, transkrypcję mowy na tekst, aż po kreację wideo.
Poznaj potęgę analizy i generowania tekstu z wykorzystaniem modeli LLM, możliwości współczesnych chatbotów, jak dokonywać analizy sentymentu i automatycznych tłumaczeń.
Zrozum, jak systemy rekomendacyjne mogą podnieść wartość Twojego produktu, jak AI może wspierać rozpoznawanie wzorców oraz analizę danych, oraz jak AI rewolucjonizuje programowanie.

PRZERWA: Przerwa lunchowa

Przerwa lunchowa

Lunch w cenie szkolenia

CZĘŚĆ 2: Jak możesz wykorzystać AI w biznesie

Jak możesz wykorzystać
AI w biznesie

AI w TWOIM biznesie

AI daje dzisiaj ogromne możliwości, ale jak połączyć tą rewolucyjną technologię z naszym działającym biznesie aby to AI dostosowało się do naszych firmy a nie na odwrót? Skupimy się na konkretnych przypadkach i razem opracujemy zdecydujemy jakie elementy AI są nam potrzebne oraz jak możemy je zaimplementować.

Najczęstsze błędy jakie możemy popełnić przy integracji AI z naszym biznesem

Poznaj pułapki, w które łatwo wpadnąć przy wdrażaniu AI w biznesie: od mylnego traktowania AI jako kolejnego systemu informatycznego, przez zaniedbywanie monitoringu, po ignorowanie aspektów etycznych.
Zrozum, jak niejasne cele i brak precyzyjnych zasad dla AI mogą wpłynąć na efektywność Twojego rozwiązania. Odkryj znaczenie jakości danych służących do nauki oraz wagę właściwie dobranych promptów.
Uświadom sobie, jak brak zasobów, skalowania, procedur awaryjnych oraz edukacji użytkowników może wpłynąć na ostateczny sukces Twojego projektu.

PRZERWA: Przerwa kawowa

Przerwa kawowa

Krótka przerwa na kawę

CZĘŚĆ 3: Warsztaty z szybkich AI sprintów

Warsztaty z szybkich
AI sprintów

Wdrażasz AI

Otrzymasz sprawdzony framework, dzięki któremu zidentyfikujesz kluczowe obszary Twojego biznesu, idealne do wsparcia technologią AI.
Przyjrzymy się tej metodzie krok po kroku, abyś mógł z pełnym zaufaniem przystąpić do procesu transformacji.
Dzięki dostarczonym materiałom z łatwością przeprowadzisz samodzielnie wdrożenie AI, zwiększając konkurencyjność i innowacyjność Twojej organizacji.

Społeczność AI

Chcemy Cię bliżej poznać!

Przed szkoleniem wyślemy do Ciebie ankietę, w której zadamy kilka pytań. To ułatwi networking na miejscu oraz dopasowanie przykładów wykorzystania AI w biznesach podobnych do tego, w którym pracujesz.

To nie koniec, to dopiero początek…

Szkolenie AI będzie spotkaniem osób eksperckich z różnych obszarów działania. Chcemy również po szkoleniu zapewnić Wam przestrzeń do tego, żeby rozwijać się w temacie. Tworzymy przestrzeń do networkingu i wsparcia w działaniach.

To nie koniec, to dopiero początek…

  Szkolenie Stacjonarne AI

  Zostań liderem zmiany AI w Twojej firmie

  Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły


  Podaj prawidłowy adres e-mail.
  E-mail*


  Pole wymagane.
  Imię*  Wiadomość*