Strony internetowe
Wrocław

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Strony internetowe

  Wrocław jest doskonałym miastem dla działalności biznesowej. Stolicę województwa dolnośląskiego zamieszkuje niespełna 700 tysięcy mieszkańców, ale aglomeracja oferuje ogromne możliwości dla przedsiębiorców. Firmy we Wrocławiu nie mogą zapominać o działaniach marketingowych, ponieważ sama oferta może być niewystarczająca na tle tak dużej konkurencji.

  Witryna internetowa to niezbędny element każdego biznesu z Wrocławia. Jeśli strona www wpisuje się w najnowsze trendy marketingowe, jest odpowiednio zaprojektowana i spełnia swoje funkcje, niewątpliwie pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż. Identyfikacja wizualna (logo), spójna z koncepcją strony internetowej, to dzisiaj podstawa funkcjonowania firmy we Wrocławiu.

  Firmowa strona www czy też sklep internetowy stanowi dopiero początek sukcesu w Internecie. Jeśli jest skuteczna, posiada atrakcyjny wygląd, intuicyjny interfejs i odpowiednie rozwiązania technologiczne - przynosi zyski. Rozwój firmy w Internecie wymaga dostosowania jej witryny do aktualnych wymagań rynku. Modułowe funkcjonalności strony internetowej, w tym system zarządzania treścią CMS (jak np. WordPress), pozwalają na łatwe administrowanie treścią i modyfikowanie jej zawartości.

  Strony internetowe Wrocław - dlaczego warto w nie zainwestować?

  Obecnie zdecydowana większość użytkowników poszukuje towarów i usług w Internecie, dlatego każda nowoczesna firma powinna mieć swoje miejsce w sieci. Sam fakt posiadania strony internetowej może nie być wystarczający, aby Twój biznes osiągnął sukces. Witryna powinna być wizytówką firmy (w tym przypadku firmy z Wrocławia), dlatego też musi być przemyślana i powinna reprezentować wszystkie wartości marki. Stworzenie strony internetowej to efektywna inwestycja w rozwój Twojej firmy we Wrocławiu. Ponadto, dzięki posiadaniu profesjonalnej strony internetowej, szybko zauważysz, że Twoja inwestycja się zwraca. Projektowanie i tworzenie strony www najlepiej powierzyć profesjonalnej agencji interaktywnej, która dodatkowo wykona optymalizację SEO pod pozycjonowanie w Google.

  Software House Develtio współpracuje z klientami od wielu lat. Warto wybrać nasze kompleksowe usługi, ponieważ dzięki nam:

  • zdobędziesz nowych klientów i zatrzymasz dotychczasowych,
  • zwiększysz konwersję witryny,
  • usprawnisz komunikację firmy z klientem,
  • ułatwisz użytkownikowi poruszanie się po stronie lub sklepie internetowym,
  • zachęcisz klientów do zakupu lub skorzystania z usługi,
  • zbudujesz wiarygodność marki,
  • sprostasz oczekiwaniom klientów biznesowych.

  W procesie tworzenia stron www niezbędny jest audyt SEO i optymalizacja pod kątem wymagań wyszukiwarki Google. Te działania są ze sobą ściśle powiązane. Warto się nad nimi zastanowić, szukając dodatkowego zysku w obszarze samej strony www. W Develtio wykonujemy audyt SEO stron internetowych w zakresie poprawności kodu i treści. Optymalizacja SEO strony internetowej potrafi usprawnić proces pozycjonowania w Google. Napisz i zapytaj nas, jaką propozycję mamy dla Twojej marki.

  Jak tworzymy strony www w mieście Wrocław?

  Jesteśmy najlepszym partnerem dla osób chcących rozwijać swoje firmy dzięki połączeniu marketingu i technologii. Zapraszamy do współpracy, która przebiega w następujących etapach:

  Brief

  Początek współpracy rozpoczyna się od wypełnienia briefu. Brief to dokument zawierający odpowiedzi na pytania, który pozwala nam zapoznać się z potrzebami klientów. Na jego podstawie opracowujemy założenia projektowe.

  Analiza działalności klienta i konkurencji

  Po otrzymaniu specyfikacji analizujemy grupę docelową. Planujemy zarys funkcjonalny i układ graficzny strony internetowej.

  Projekt witryny

  Nasi designerzy opracowują unikatową szatę graficzną strony internetowej. Na tym etapie klient może zgłaszać poprawki.

  Kodowanie strony internetowej

  Następnie zamieniamy projekt graficzny w funkcjonalny układ, zgodnie z ustalonymi wcześniej technologiami.

  Testowanie strony

  Testowanie witryny jest jej końcową weryfikacją, zanim projekt strony www zostanie ostatecznie wdrożony.

  Wdrożenie strony www

  Strona zostaje umieszczona na docelowej domenie.

  Wsparcie postwdrożeniowe

  Oferujemy naszym klientom opiekę nad stroną i wsparcie techniczne w trakcie jej działania. Skontaktuj się z nami i napisz, jakie są Twoje potrzeby.

  Zostaw kontakt, a my
  pomożemy w rozwoju
  Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Strony internetowe Wrocław - ile kosztuje i ile trwa stworzenie strony internetowej?

   Koszt stworzenia strony internetowej dla firmy z Wrocławia jest zróżnicowany i uzależniony od potrzeb klientów. W Develtio wykonujemy zarówno proste strony internetowe, jak i rozbudowane portale, składające się z kilku podstron, a także wymagające wyższych nakładów finansowych. Wszystkie projekty stron internetowych wyceniamy indywidualnie, zazwyczaj w ciągu 24h od otrzymania opisu lub specyfikacji. Czas realizacji witryny warunkuje projekt i zaangażowanie obu stron. W procesie tworzenia stron internetowych utrzymujemy stały kontakt z klientem, reagujemy na jego opinie i sugestie. Zapraszamy do kontaktu, napisz do nas już dziś, a przygotowujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę projektu.

   Funkcjonalna strona internetowa, czyli jaka?

   Funkcjonalna, a zarazem skuteczna strona www musi być przejrzysta i czytelna. Ponadto powinna wyróżniać ją łatwa nawigacja oraz prosty panel obsługi, a dodatkowo wartościowa treść i zachęta do nawiązania kontaktu. Warto pamiętać, że jeśli cechuje ją szybkość, działa sprawnie i stabilnie, a także zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, z pewnością przyniesie korzyści Twojej firmie we Wrocławiu. Najważniejszą cechą funkcjonalnej i skutecznej strony internetowej jest jej użyteczność. Dobrze, jeśli poruszanie się po niej nie sprawia użytkownikowi problemów i bez przeszkód odnajdzie interesujące go informacje. Przyjazny interfejs i nawigacja zachęcają klienta do dalszego przeglądania strony. Funkcjonalna strona www jest responsywna, czyli czytelna i atrakcyjna wizualnie na wyświetlaczu urządzeń mobilnych. Funkcjonalna strona www jest również zoptymalizowana pod SEO. To zagwarantuje jej skuteczne przeprowadzenie procesu pozycjonowania. W Develtio zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, które są wyróżniają się:

   • prostą i intuicyjną obsługą,
   • nowoczesnym designem,
   • sprawnym działaniem,
   • możliwością rozbudowy.

   Strony internetowe - realizacja w ramach standardów User Experience Design (UX)

   Najważniejsze w przygotowaniu projektu strony www jest wrażenie użytkownika, które towarzyszy mu podczas korzystania z tego produktu. Jak wskazują badania, odwiedzający stronę internetową opuszczają ją, jeśli jest mało atrakcyjna, przestarzała i trudna w obsłudze. Jeśli witryna jest budowana poprzez nowoczesne technologie i przejrzysty kod, umożliwi użytkownikowi łatwe poruszanie się po niej. Projektowanie stron internetowych zgodnie z User Experience to działanie wielowątkowe, które wymaga zorientowania na użytkownika i wczucia się w jego potrzeby oraz oczekiwania. Tylko wtedy uwaga osoby, odwiedzającej stronę, poświęcona jest w 100% na wykonywanie czynności, a nie na zastanawianie się, w jaki sposób to zrobić.

   Strony internetowe Wrocław - rodzaje stron, które możemy dla Ciebie wykonać

   Projektowanie stron internetowych to jeden z głównych profili działalności naszej agencji. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych różnego typu i rozmiaru. Tworzymy strony internetowe bardziej rozbudowane, składające się z kilku podstron, jak i te mniej wymagające. Projektujemy strony www oraz wdrażamy marketing internetowy, który zwiększy sprzedaż produktów i usług. Technologie, z jakich korzystamy w naszych projektach www, to m.in.:

   • HTML/CSS
   • JavaScript
   • CMS WordPress
   • CMS Sylius
   • Prestashop
   • PHP Symfony / PHP Laravel
   • REACT.js
   • Angular
   • Node.js

   Przy użyciu tych technologii możemy dla Ciebie wykonać:

   Firmową stronę www

   To witryna, która pełni funkcję reprezentacyjną firmy. Jej podstawowym zadaniem jest wzbudzanie zaufania i zainteresowania nowych klientów biznesowych. Tworzymy strony, zbudowane w technologii RWD i zaprojektowane zgodnie z zasadami UX, zorientowane są na realizację wyznaczonych celów biznesowych.

   Stronę wizytówkę

   To mało wymagająca strona internetowa, której celem jest głównie prezentacja firmy lub osoby.

   Landing page

   To strona sprzedażowa, która ma zwiększać konwersję i przekazywać użytkownikowi informacje na konkretny temat. Landing page zachęca użytkowników do wykonania konkretnego działania, np. skorzystania z usługi

   Rozwiązania e-commerce

   Platformy e-commerce to inaczej platformy sprzedażowe. W Develtio projektujemy szybkie i profesjonalne rozwiązania e-commerce, które są jednymi z najskuteczniejszych kanałów sprzedażowych. Optymalizacja pod SEO strony e-commerce zapewnia widoczne rezultaty procesu pozycjonowania i jest w stanie zwiększyć Twoją sprzedaż kilkukrotnie. Zapewniamy integrację sklepu z dedykowanym oprogramowaniem e-commerce, serwisem płatniczym, social media, blogiem eksperckim oraz automatyzację procesów.

   Blogi internetowe

   Blogi to strony internetowe, które składają się z publikowanych chronologicznie wpisów. Blogi internetowe traktowane są jako medium komunikacyjne firmy i klienta. Obsługiwane są poprzez system zarządzania treścią (CMS).

   Strony internetowe z Develtio - jak działamy?

   Naszą ofertę dopasowujemy bezpośrednio do potrzeb naszych klientów. Projektujemy strony internetowe , które są wyposażone w intuicyjny system zarządzania treścią (CMS). Tworzymy Strony internetowe responsywne (dopasowujące się do szerokości wyświetlacza urządzeń mobilnych), a ich optymalizacja SEO pozwala na skuteczne pozycjonowanie. Mamy świadomość, że każda branża jest inna i dlatego strona internetowa powinna być do niej dostosowana. Powierzając nam proces projektowania i wdrożenia stron internetowych, oszczędzasz swój czas i pieniądze. Tworzymy unikalne i niepowtarzalne grafiki, opracowujemy funkcjonalną stronę oraz planujemy jej działanie. Tworzone przez nasz zespół strony i sklepy internetowe powstają dzięki analizie potrzeb klientów. W Develtio powstają witryny, które przynoszą zyski, ponieważ spełniają założone cele biznesowe. Nasze projekty tworzymy, opierając się na:

   • koncentracji wokół celu biznesowego firmy,
   • rozpoznaniu grupy docelowej odbiorców,
   • analizie konkurencji.

   Tworzenie stron Wrocław - dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

   Zaprojektowaliśmy dziesiątki stron internetowych i dlatego wiemy, jakie elementy są kluczowe w ich tworzeniu. Realizacja projektów odbywa się z udziałem zaangażowanych i doświadczonych specjalistów, którzy tworzą:

   • stronę lub sklep zgodne z obowiązującymi standardami projektowania – używamy najnowszych technologii oraz trendów, zachowując przy tym zasady User Experience,
   • stronę lub sklep zoptymalizowane pod SEO – tworzymy przemyślane kompozycje, gotowe pod pozycjonowanie w Google i innych wyszukiwarkach,
   • strony w 100% responsywne i mobilne – tworzone strony i sklepy internetowe są mobile friendly, a to oznacza, że przystosowują się do szerokości wyświetlacza urządzeń mobilnych,
   • strony unikalne – nasze strony www i sklepy internetowe są perfekcyjnie zaprojektowane, tworzymy autorskie funkcjonalności.

   Agencja interaktywna - co nas wyróżnia?

   Jesteśmy agencją kreatywną, która realizuje marketing internetowy, oparty na dialogu z klientem. Nasza agencja reklamowa oferuje wiele usług. Obszary naszej specjalizacji to: kompleksowe kampanie reklamowe, kreacje www, social media, pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, aplikacje mobilne, produkcje video, performance marketing. Zajmujemy się dostarczaniem nowych rozwiązań, które w skuteczny sposób budują wartość marki w Internecie. Nasz zespół wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do klienta. Na przestrzeni lat współpracowaliśmy zarówno z dużymi korporacjami i instytucjami, jak i mniejszymi podmiotami. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności. Nasze projekty kończymy sukcesem, a do tego przyczynia się dobra organizacja, podział ról w zespole i doświadczenie specjalistów z różnych dziedzin, którzy zadbają o Twoją stronę. Najważniejsze w pracy jest dla nas spełnianie oczekiwań naszych klientów. Zawsze proponujemy rozwiązania na najwyższym poziomie i adekwatne do danej sytuacji. Dbamy o to, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług i rezultatu prac.

   Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas, przedstaw nam swoje oczekiwania, a my chętnie przygotujemy specjalnie dla Ciebie bezpłatną wycenę projektu.

   Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

    Skontaktujmy się

    Warszawa

    ul. Szturmowa 9/13
    02-678 Warszawa

    Katowice

    ul. Jesionowa 22 / 3.5
    40-006 Katowice