Strony internetowe
Warszawa

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Strony internetowe

  Stolica Polski to metropolia o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Warszawa oferuje sporo możliwości, duże grono potencjalnych klientów, ale jednocześnie nasilającą się konkurencję dla firm. Jeśli prowadzisz biznes w Warszawie, musisz zainwestować w profesjonalną stronę internetową dla swojej firmy. Witryna, szyta na miarę Twoich potrzeb, a także dostosowana do specyfiki branży, pozwoli Ci nieszablonowo zaprezentować produkty lub usługi i dzięki temu przyciągnąć odbiorców.

  Firmowa witryna w Internecie jest pierwszym krokiem do sukcesu w biznesie. Dzięki niej zaprezentujesz swoją działalność, przedstawisz ofertę, a następnie zdobędziesz nowych klientów z Warszawy i nie tylko. Strona internetowa jest w obecnych czasach oknem na świat. To nie tylko kanał komunikacyjny, ale również wizerunkowy dla Twojej firmy. Właściwie zaprojektowana i funkcjonalna strona internetowa świadczy o profesjonalnym podejściu do biznesu i do klienta.

  Czym jest strona internetowa?

  Strona www jest obecnie traktowana jako jedno z narzędzi marketingowych firmy. To niepowtarzalna okazja na promocję działalności, a szczególnie oferowanej usługi lub produktów. Pod kątem technicznym strona internetowa stanowi wizualny efekt zakodowanych wcześniej grafik oraz treści. Strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy. Może prezentować indywidualne portfolio lub być zbiorem artykułów blogowych. Kluczową kwestią w tworzeniu stron jest zaprojektowanie przejrzystej, atrakcyjnej wizualnie i gotowej na liczne wizyty użytkowników witryny. Do stworzenia strony www potrzebna jest wiedza z zakresu programowania. Jeśli chcesz, aby Twoja strona firmowa wyróżniała spośród konkurencji, powierz jej stworzenie profesjonalistom z software house’u Develtio.

  Strony internetowe Warszawa - dla kogo?

  Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz działalność w mieście Warszawa i okolicach, czy chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy, Develtio zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania. Skuteczność naszych projektów wynika ze szczegółowej analizy potrzeb oraz oczekiwań klientów, a także zapotrzebowania rynku i konkurencji. Efektem jest dostarczenie profesjonalnych i funkcjonalnych stron internetowych, które docierają do grupy docelowej, promują Twoją markę, a co najważniejsze - wyróżniają się na tle konkurencji w mieście Warszawa.

  Dlaczego warto posiadać stronę internetową?

  W obecnych czasach Internet rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wiele firm przeniosło się do sieci, gdzie odnalazły szansę na reklamę i dotarcie do nowych klientów. Strona internetowa jest niezbędnym elementem prowadzenia biznesu, który pozwala zaprezentować użytkownikom sieci ofertę firmy. Funkcjonalne strony internetowe przynoszą nowe możliwości rozwoju, zdobywają kontrahentów i zwiększają zyski. Stworzenie profesjonalnej witryny oraz jej skuteczne pozycjonowanie sprawi, że zostawisz konkurencję w tyle.

  Agencja interaktywna - jak działamy?

  Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, aby stworzyć na tej podstawie projekt nowoczesnej, a co najważniejsze - skutecznej strony internetowej. Projektując witrynę, rozpoczynamy od stworzenia koncepcji, następnie projektujemy indywidualną makietę strony (układ elementów graficznych, nawigacji, modułów funkcjonalnych), kodujemy, a finalnie - umieszczamy gotową stronę internetową na docelowej domenie. Nasze strony www tworzymy, zapewniając:

  Responsywność (RWD)

  Witryna musi się idealnie dostosowywać do urządzeń mobilnych, ażeby wyświetlała się poprawnie Twojemu klientowi na ekranie smartfona i tableta. To niezwykle istotne dlatego, że od jakiegoś czasu ponad 60% ruchu w sieci odbywa się za pomocą urządzeń mobilnych,

  System zarządzania treścią (CMS)

  Nasze strony wyposażamy w system zarządzania treścią. Dzięki temu właściciel ma możliwość aktualizacji treści, dodawania zdjęć i tworzenia nowych podstron już bez pomocy programisty.

  Wsparcie techniczne

  Pomożemy w obsłudze strony i zapewnimy wsparcie post-wdrożeniowe.

  Zostaw kontakt, a my
  pomożemy w rozwoju
  Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Projektowanie stron z profesjonalnym software housem - co nas wyróżnia?

   Projektujemy i tworzymy autorskie strony www, które wyróżnia nowoczesny design. Nasze realizacje są zaawansowane technologiczne , a ponadto przyjazne dla robotów Google. Dbamy o to, aby strona www naszego autorstwa działała sprawnie, a rezultaty pozycjonowania były zauważalne jak najszybciej. Oferujemy:

   Indywidualny projekt graficzny strony

   Przygotowując makietę Twojej strony internetowej, pod uwagę bierzemy przede wszystkim jej funkcjonalność. Tworzymy strony internetowe, które wyróżniają się na tle konkurencji.

   Strona internetowa w oparciu o User Experience i User Interface - wysoka pozycja w wyszukiwarce Google

   Tworzone przez nas strony www są optymalne dla użytkownika, posiadają odpowiednią nawigację, przejrzyste grafiki, działają sprawnie, a przez to dobrze się pozycjonują. Strona internetowa zorientowana na użytkownika sprawi, że klienci szybciej dokonają zakupu lub zamówią usługę.

   Optymalizacja SEO i pozycjonowanie stron

   Optymalizacja strony www pod kątem SEO jest podstawą pozycjonowania i szansą na większą widoczność w Internecie. Agencja interaktywna Green Parrot pomoże Ci w osiągnięciu celu, jakim jest TOP10 w wyszukiwarce Google.

   Wsparcie i bezpieczeństwo strony

   Oferujemy pomoc techniczną oraz wsparcie marketingowe, nawet po wdrożeniu strony internetowej na serwerze. Jesteśmy do dyspozycji klientów, współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa i niezbędnych aktualizacji.

   Czysty kod

   Działamy na podstawie przyjętych standardów i dbamy o klarowność kodu programistycznego.

   Strony internetowe Warszawa - cena usług

   Ile kosztuje strona internetowa w Warszawie? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Cena stworzenia i wdrożenia strony www uzależniona jest od wielu czynników, w tym poziomu zaawansowania projektu, ilości podstron, dodatkowych funkcjonalności i czasu, który programiści poświęcą na jej zakodowanie. W Develtio do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a koszt stworzenia witryny determinują potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Bez względu na cenę, strony www wykonujemy z dbałością o każdy szczegół.

   Strony internetowe Warszawa - czym wyróżnia się funkcjonalna witryna?

   Funkcjonalność strony internetowej polega na tym, że działa ona poprawnie i bez komplikacji oraz jest użyteczna dla odwiedzających . Podczas projektowania stron Develtio kładzie szczególny nacisk na łatwość obsługi. Użytkownik Internetu nie chce błądzić i zamykać niepotrzebnie wyskakujące okienka. Strona internetowa powinna być czytelna i spójna, nie może zawierać błędów i nieaktualnych informacji (np. nieaktualny telefon kontaktowy czy dane adresowe). Funkcjonalna witryna sprawia, że odwiedzający ją potencjalni klienci łatwo się po niej poruszają, a następnie nawiązują kontakt.

   System zarządzania treścią (CMS)

   W Develtio strony www powstają wraz z systemem zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu klient może dokonywać intuicyjnych zmian treści lub zdjęć, nie ingerując w kwestie programistyczne. Ponadto CMS umożliwia dodanie nowych podstron, modułów i funkcjonalności, a obsługa serwisu będzie komfortowa. Do pozostałych atutów systemu zarządzania treścią można zaliczyć:

   • brak konieczności znajomości zasad programowania,
   • łatwą dostępność systemów CMS,
   • open source - większość z tych systemów jest darmowa.

   Responsywne strony internetowe (RWD) - dostosowane do urządzeń mobilnych

   Responsywna witryna będzie widoczna na ekranach o różnej rozdzielczości. Zyskujące na popularności urządzenia mobilne przyczyniły się do tego, że przeglądanie stron internetowych nie odbywa się już tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach. Obecnie konsumenci dokonują zakupów z użyciem smartfona i tabletu. Responsywna witryna, zaprojektowana przez Develtio, z łatwością dostosowuje się do szerokości wyświetlacza każdego urządzenia. Treści na ekranie skalują się tak, aby witryna odpowiednio wyświetlała się na tablecie lub smartfonie. Warto pamiętać, że Google wspiera tego typu strony, efekty pozycjonowania są widoczne szybciej i rośnie liczba odwiedzających. Responsywne strony internetowe “wysyłają” użytkownikowi sygnał o firmie, która idzie z duchem czasu.

   Nieszablonowe rozwiązania dla Twojej firmy

   Jesteśmy profesjonalnym software housem z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu stron www oraz ich promocji. Marketing internetowy i projektowanie stron są naszą pasją. W pracy kierujemy się dwoma zasadami. Po pierwsze, w projektowaniu stron internetowych najważniejsze jest dla nas to, aby makieta zawierała wszystkie sugestie klienta. Ponadto proponujemy takie rozwiązania, które sprawią, że strona przyjazna dla użytkownika, a jej obsługa nie będzie przysparzać problemów. Naszym klientom z Warszawy oferujemy także tworzenie profesjonalnych stron www, które mogą być zintegrowane z platformą e-commerce. Kreowane przez nas witryny wyposażamy w liczne funkcjonalności, w tym wersje językowe, social media czy grafiki produktowe. Uzupełnieniem naszych usług jest optymalizacja SEO i pozycjonowanie stron internetowych. Tworzymy strony dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Możemy dla Ciebie wykonać:

   Stronę firmową

   Jej głównym celem jest prezentacja firmy oraz jej oferty. Dzięki stronie firmowej klienci mają możliwość odnalezienia niezbędnych informacji o danej działalności.

   Stronę-wizytówkę

   To rodzaj strony internetowej, który zawiera jedynie podstawowe dane o firmie lub osobie (oferta, adres i telefon kontaktowy). Aktualnie strony-wizytówki są wypierane przez bardziej rozbudowane serwisy, które dają dostęp do większej ilości informacji.

   Blogi

   Blogi firmowe są kopalnią wiedzy dla klientów i pomagają kreować wizerunek eksperta w branży, wspierają również pozycjonowanie. Tego typu strony pozostają w administracji klientów, którzy zarządzają treścią i multimediami.

   Landing Page

   Zadaniem tego typu strony jest przekazanie informacji na konkretny temat. Strona docelowa tworzona jest, aby promować wydarzenia, produkt, usługę lub jest elementem kampanii reklamowej.

   Sklepy internetowe

   Najprościej mówiąc, to wirtualne katalogi, które prezentują asortyment produktowy oraz oferują możliwość składania zamówień. Sklep internetowy umożliwia użytkownikowi założenie konta, dodawanie produktów (zarówno fizycznych, jak i elektronicznych, np. e-booków czy kursów wideo) do koszyka oraz składanie zamówień.

   Strona internetowa krok po kroku

   Wiemy doskonale, jak sprawić, aby sprzedaż Twoich produktów i usług wzrosła. Przygotowujemy projekty i tworzymy funkcjonalne strony www, które umożliwią Ci pozyskanie nowych klientów z Warszawy. Etapy współpracy z nami są następujące:

   1. kontakt z klientem i analiza jego potrzeb,
   2. przygotowanie projektu graficznego strony,
   3. kodowanie,
   4. konfiguracja strony,
   5. umieszczenie witryny na domenie docelowej,
   6. wsparcie po wdrożeniu strony.

   Proces projektowania i tworzenia stron internetowych jest złożony. Pierwszym krokiem we współpracy jest przekazanie klientowi briefu, a odpowiedzi na pytania w nim zawarte pozwolą uzyskać informacje niezbędne do stworzenia koncepcji strony. Następnie przygotowujemy projekt graficzny strony, który może być modyfikowany zgodnie z oczekiwaniami klienta. Kolejnym krokiem jest kodowanie strony oraz umieszczenie jej na serwerze. Końcowy etap to szkolenie klienta z obsługi strony internetowej.

   Strony internetowe Warszawa - dlaczego warto nam zaufać?

   Proponujemy kompleksowe usługi marketingowe, graficzne i interaktywne. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że projekt strony wyceniamy najczęściej w ciągu 24 godzin. Poznając potrzeby i oczekiwania klienta, dobieramy specjalistów do realizowania zadań. Nasze realizacje powstają w krótkim czasie, z dbałością o najwyższą jakość usługi. Zapewniamy wsparcie dla klienta po wdrożeniu każdej strony internetowej. Naszą ofertę kierujemy do działów marketingu i sprzedaży firm, działów obsługi klienta i agencji reklamowych z Warszawy. Dzięki współpracy z nami zyskujesz partnera w budowaniu wizerunku swojej firmy oraz wsparcie zespołu ekspertów z zakresu marketingu. Pomożemy dobrać odpowiednią strategię i konsekwentnie dążyć do realizacji założonych celów biznesowych. Poza tworzeniem stron zapewniamy również ich pozycjonowanie.

   Zostań naszym klientem

   Jeśli Twoja obecna witryna nie spełnia Twoich oczekiwań lub poszukujesz nowych metod dotarcia do potencjalnych klientów w mieście Warszawa, skorzystaj z naszej oferty. Zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową w ramach najnowszych technologii, co pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu, wzmocni wizerunek Twojej marki i zwiększy jej rozpoznawalność. Marketing internetowy – pozycjonowanie, optymalizacja SEO oraz projektowanie stron www to działania, w których stosujemy nowoczesne, a co najważniejsze – skuteczne metody. Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

   Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

    Skontaktujmy się

    Warszawa

    ul. Szturmowa 9/13
    02-678 Warszawa

    Katowice

    ul. Jesionowa 22 / 3.5
    40-006 Katowice