Strony internetowe
Poznań

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Strony internetowe

  Poznań to miasto o dużym potencjale, które zamieszkiwane jest przez ponad pół miliona osób. Stolica Wielkopolski przyciąga turystów i studentów, co automatycznie zwiększa grono potencjalnych klientów. Firmowa strona internetowa w tak ważnym ośrodku biznesowym, jakim jest Poznań, pozwoli osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty i dotrzeć do użytkowników, rozglądających się za nowymi produktami i usługami w okolicy.

  Czasy poszukiwania danych firm w książkach telefonicznych dawno minęły. Aby dotrzeć do potrzebujesz firmowej strony internetowej. Każdy podmiot, który chce zostać odnaleziony w wyszukiwarce Google, musi zaistnieć w sieci z pomocą profesjonalnej witryny.

  Strony internetowe Poznań - funkcje

  Obecnie posiadanie witryny firmowej daje możliwość prowadzenia działań marketingowych, bez których żaden podmiot nie jest w stanie odnieść sukcesu w biznesie. Strona internetowa spełnia szereg istotnych funkcji, które budują zasięg w sieci oraz wzmacniają pozycję marki. Witryna jest też medium, które służy przekazywaniu wiadomości na temat firm z Poznania, usług oraz sprzedawanych produktów.

  Korzyści z posiadania firmowej strony internetowej w Poznaniu

  Internet jest nieodłączną częścią naszego codziennego życia, dzięki czemu możemy dotatrzeć do informacji na pożądany temat. Dlatego też szanująca się firma w Poznaniu powinna odnaleźć swoje miejsce w sieci, a najpopularniejszym narzędziem do tego celu jest strona internetowa. Witryna firmowa przede wszystkim odgrywa rolę narzędzia promującego biznes z Poznania. Niezwykle istotne są jej wygląd i jakość, które zachęcą użytkownika, aby pozostał na stronie i zapoznał się z zamieszczonymi informacjami. W dobie królujących urządzeń mobilnych bardzo łatwo odstraszyć potencjalnego klienta, jeśli strona nie jest responsywna i nie dostosowuje się do szerokości ekranu.

  Profesjonalna witryna internetowa to doskonałe narzędzie do budowania odpowiedniego wizerunku marki w sieci, dzięki któremu obniżysz wydatki na reklamę. Dodatkowe korzyści są następujące:

  • zyskujesz wizytówkę firmy w sieci - 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • oszczędzasz - mniejsze wydatki na dodatkową promocję firmy,
  • podnosisz zyski - Internet to najlepszy kanał sprzedażowy,
  • dbasz o każdego klienta - klient otrzymuje pełne informacje o firmie i dzięki temu jego komfort wzrasta,
  • budujesz zaufanie - wzrost konwersji i lepszy wizerunek marki.

  Projektowanie stron internetowych Poznań - jaka powinna być skuteczna witryna?

  Profesjonalna, a co najważniejsze - skuteczna strona internetowa, nie może zaginąć w gąszczu konkurencji. Jej projekt powinien być przygotowany z użyciem najnowocześniejszych technik oraz z zachowaniem atrakcyjnego wyglądu. Musi wyróżniać się spośród podobnych witryn i przyciągać wzrok użytkownika. Nowoczesna strona internetowa jest:

  • responsywna - dopasowana do szerokości wyświetlaczy smartfonów i tabletów,
  • intuicyjna - posiada łatwą nawigację i przyjazne funkcjonalności, dzięki którym użytkownik bez problemów się po niej porusza,
  • estetyczna - minimalistyczna i nieprzesadzona.

  Etapy realizacji stron www z Develtio

  Dzięki współpracy z grupą najlepszych i efektywnych programistów z Polski oraz za sprawą odpowiedniego budowania zespołów jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy projekt i dostarczyć najwyższej jakości usługi w krótkim terminie. Programiści wspierani są przez nasz zespół doświadczonych project managerów. Projektowanie i tworzenie stron www to proces złożony i składający się z wielu etapów. W Develtio wypracowaliśmy następującą metodologię działań:

  Analiza i wycena

  Nawiązujemy kontakt z klientem i analizujemy jego potrzeby. Prezentujemy możliwe warianty i przedstawiamy szczegółową ofertę (zazwyczaj w ciągu 24h).

  Sformalizowanie współpracy

  Podpisujemy z klientem umowę, aby zagwarantować bezpieczeństwo interesów obu stron.

  Projektowanie strony internetowej

  Na tym etapie tworzymy projekt strony www, zgodny z wymaganiami klienta.

  Wprowadzanie poprawek na stronie

  Nanosimy zaproponowane przez Ciebie poprawki na stronę.

  Umieszczenie grafik, zdjęć i treści

  Rozbudowujemy Twoją stronę o multimedia i treści.

  Uruchomienie strony

  Końcowa akceptacja jest dla nas sygnałem, że możemy uruchomić Twoją stronę lub sklep na wybranej przez Ciebie domenie (domena jest adresem www, pod którym widnieje Twoja witryna).

  Wsparcie postwdrożeniowe

  Nasza oferta obejmuje stałe wsparcie oraz opiekę nad wdrożonym serwisem, programem czy aplikacją mobilną. Pomagamy również w wypromowaniu witryny.

  Zostaw kontakt, a my
  pomożemy w rozwoju
  Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Projektowanie i tworzenie stron internetowych Poznań - ile kosztuje?

   Cena stworzenia strony internetowej, podobnie jak i czas realizacji projektu, to kwestia indywidualna. Tak samo kwestią indywidualną jest poziom zaawansowania strony i jej funkcjonalności, więc wydatki na poszczególne opcje będą się między sobą różnić. Stworzenie witryny w 100% zależy od Twoich personalnych oczekiwań. Skontaktuj się z nami, a projekt wycenimy w ciągu 24h od momentu otrzymania jego zakresu.

   Software house Develtio - kim jesteśmy?

   Green Parrot, jako agencja interaktywna, tworzy rozwiązania software’owe, spełniające oczekiwania klientów już od ponad 7 lat. Od 3 lat pod marką Develtio działamy jako software house, niezależny od agencji reklamowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu indywidualnych projektów stron internetowych. Stworzymy dla Twojego biznesu unikalną, a zarazem prostą w obsłudze stronę www. Dbamy o każdy szczegół, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nawet drobny element może wpłynąć na finalny efekt projektu. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami i wszystkie kwestie staramy się ustalać przed rozpoczęciem realizacji. Tworzenie stron www to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi nowinkami technologicznymi. Dla naszych klientów przygotowujemy optymalne rozwiązania i realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty.

   Strony internetowe Poznań - poznaj nasze usługi

   W Develtio projektujemy wysokiej jakości sklepy i strony internetowe, które cechuje intuicyjny i prosty w obsłudze system zarządzania treścią (CMS). Zapewniamy indywidualne grafiki na stronę, optymalizujemy ją pod SEO i pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. W Develtio tworzymy coś więcej niż tylko strony internetowe. Nasza oferta obejmuje projektowanie witryn, które przyciągają nowych klientów. Wierzymy, że nasze nowoczesne, intuicyjne i przyjazne strony internetowe są gwarancją sukcesu w Internecie. W naszej pracy nie działamy szablonowo. Najpierw poznajemy potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, do każdego podchodzimy indywidualnie. Jako profesjonalny software house zajmujemy się tworzeniem funkcjonalnych stron www, a największy nacisk kładziemy na dostarczenie użytkownikom najlepszych doświadczeń ze stroną. Technologie i CMS, z jakich korzystamy w procesie tworzenia stron www, to m.in.:

   • HTML/CSS,
   • JavaScript,
   • PHP Symfony / PHP Laravel,
   • REACT.js
   • Angular
   • Node.js
   • CMS Wordpress
   • WooCommerce
   • CMS Sylius
   • Prestashop

   Agencja interaktywna Green Parrot - co możemy dla Ciebie zrobić?

   Jako agencja interaktywna Green Parrot pomagamy rozwijać Twój biznes poprzez połączenie marketingu i technologii. Green Parrot to: kompleksowe kampanie reklamowe, strategia marki, social media, pozycjonowanie stron internetowych w Google (lokalne i globalne), aplikacje mobilne, produkcja video i content marketing (teksty na strony www). Jako software house Develtio nie tylko budujemy oprogramowanie, ale zapewniamy również wsparcie po wdrożeniu witryny. Develtio specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań programistycznych dla działów marketingu i sprzedaży firm, działów obsługi klienta oraz agencji reklamowych. Stworzymy dla Ciebie:

   Strony firmowe

   Profesjonalna, responsywna strona internetowa firmy to gwarancja skutecznej prezentacji działalności. Warto posiadać nowoczesną, unikalną, a co najważniejsze – funkcjonalną stronę firmową, aby zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z usług.

   Strony-wizytówki

   Tego typu strony www mogą służyć zarówno osobom, jak i firmom. Strona-wizytówka to niewielkich rozmiarów realizacja, która przedstawia jej właściciela i pozwala na pełną prezentację oferowanych produktów bądź usług.

   Landing page

   Landing page nazywane jest również stroną docelową. Ten rodzaj strony tworzy się po to, aby przyciągnąć uwagę użytkownika i przedstawić najważniejsze informacje. Niezwykle istotnym elementem strony tego typu jest przycisk CTA (call to action), który jest narzędziem, nakierowującym odwiedzającego do wykonania konkretnego działania.

   Blogi internetowe

   Blog to jeden z rodzajów stron internetowych, na którym właściciel ma możliwość umieszczania zdjęć i treści. To rodzaj serwisu z aktualnościami, który został wyposażony w system zarządzania treścią (CMS, np. WordPress). W przeciwieństwie do tradycyjnej strony internetowej zawartość bloga jest dynamiczna.

   Sklepy internetowe

   Sklepy internetowe to serwisy oferujące możliwość sprzedawania i kupowania produktów online. Są jedną z form handlu internetowego. Sklepy internetowe umożliwiają klientom zapoznanie się z asortymentem i złożenie zamówienia na produkty przez Internet.

   Aplikacje mobilne

   Obecnie aplikacje mobilne tworzone są w głównej mierze na systemy Android lub iOS oraz udostępniane na tabletach i smartfonach. Dzięki nim firma może dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców.

   Marketing internetowy

   Marketing internetowy, w przeciwieństwie do tradycyjnego, umożliwia firmie prowadzenie dialogu z klientem, a klientowi – wyrażania opinii na jej temat. Jako agencja interaktywna oferujemy działania, które mają za zadanie opracowanie strategii wprowadzenia marki na rynek oraz jej promocji. Marketing internetowy zmierza do zwiększenia widoczności firmy w sieci, a jednym z niezbędnych do tego narzędzi jest strona www. Dzięki działaniom internetowym wzmacniany jest kontakt oraz więź na linii firma-klient.

   Projektowanie identyfikacji wizualnej

   Identyfikacja wizualna służy kreowaniu wizerunku firmy na rynku. Pod tym pojęciem kryją się symbole i zachowania, które wykorzystuje firma, aby wyróżnić się na rynku na tle konkurencyjnych marek w branży. W skład identyfikacji wizualnej wchodzi m.in. logo, kolorystyka czy rodzaj fontu. Logo to obraz two­jej dzia­łal­no­ści, który pomoże Ci prześcignąć konkurencję. Pokazuje umie­jęt­no­ści i moż­li­wo­ści Twojego biznesu. Dobrze opracowane logo, które skutecznie zapada w pamięć, zostanie odtworzone przez odbiorcę. Najlepiej, jeśli o identyfikację wizualną marki i o logo zadba profesjonalne studio graficzne.

   Projektowanie stron z Develtio - co nas wyróżnia?

   Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa daje ogromne możliwości marketingowe. To fundament dalszych działań promocyjnych firmy, w skład których wchodzi pozycjonowanie w Google i kampanie reklamowe. Projektowane przez nas nowoczesne strony www cechuje responsywność. Uzyskują doskonałe rezultaty pozycjonowania w wyszukiwarce Google, z uwagi na fakt, że są odpowiednio zoptymalizowane pod SEO i stworzone zgodnie z zasadami projektowania User Experience. Praca to nasza pasja. Działamy dynamiczne, a realizując projekty, stosujemy oryginalne i innowacyjne rozwiązania. Jako studio graficzne projektujemy strony internetowe tak, aby były dopracowane w każdym elemencie. Strony internetowe, które projektujemy, wyróżniają się:

   • nowoczesnością – projekty realizujemy zgodnie z najnowszymi standardami,
   • panelem zarządzania treścią (CMS) – nasze strony, stworzone w oparciu o CMS, umożliwiają wygodne edytowanie treści,
   • responsywnością – nowoczesne strony internetowe dostosowują się do urządzeń mobilnych i poprawnie wyświetlają się na nich,
   • szybkością ładowania – nie zniechęcają klientów przy pierwszej wizycie.

   Poznaj portfolio i skalę możliwości Develtio. Sprawdź, czym się zajmujemy i jak możemy Ci pomóc w rozwoju Twojego oprogramowania. Zajmiemy się Twoją firmą kompleksowo. Otrzymasz solidny projekt strony www, stworzony wedle Twoich wymagań i potrzeb. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz! Zapraszamy do współpracy!

   Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

    Skontaktujmy się

    Warszawa

    ul. Szturmowa 9/13
    02-678 Warszawa

    Katowice

    ul. Jesionowa 22 / 3.5
    40-006 Katowice