Strony internetowe
Łódź

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Strony internetowe

  Łódź to istotny ośrodek biznesowy w centralnej części Polski. Doskonała lokalizacja oraz bliskość innych dużych miast sprawiają, że Łódź to przyjazne miejsce dla przedsiębiorczości. Jednocześnie jest trzecim pod względem liczby ludności miastem w Polsce, w którym promocja firm wymaga niemałego zaangażowania. Działające na terenie Łodzi przedsiębiorstwa, ze względu na dużą konkurencję, muszą sięgnąć po nowoczesny rodzaj promocji.

  Powszechna cyfryzacja każdej dziedziny życia sprawia, że chyba nikt nie wyobraża sobie prowadzenia działalności bez zaistnienia w Internecie. Twoja firma musi być rozpoznawalna, a przede wszystkim - widoczna w sieci. Strona internetowa to jedno z podstawowych narzędzi wspomagających marketing Twojego biznesu. Staje się punktem wyjściowym do dalszych działań marketingowych, uwzględniających kampanie reklamowe i promocję firmy. Prowadzisz swoją działalność biznesową w Łodzi? Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych czasach jest reklama marki w Internecie. Profesjonalna witryna firmowa to prosta recepta na sukces. Jest efektywnym kanałem sprzedażowym, który zapewni świetny kontakt z klientem.

  Projektowanie stron www

  Projektowanie stron internetowych, czyli dokumentów HTML, udostępnionych w sieci dzięki serwerowi www, łączy w sobie web design (szatę graficzną) z User Experience (użytecznością). Tworzenie stron internetowych przez profesjonalny software house w mieście Łódź powinno się rozpocząć od określenia celu, jakie witryny mają spełniać. Wyznaczenie celu pozwoli stworzyć taką stronę www, która będzie przyjazna, a co najważniejsze - zrozumiała dla użytkownika. Strony internetowe wykorzystują oprócz treści również obiekty multimedialne. Dobrze zbudowana witryna pozwala wykreować pozytywny obraz firmy, zwiększa rozpoznawalność marki, przyciąga nowych klientów, a finalnie - przynosi realne zyski.

  Strony internetowe Łódź - dlaczego warto posiadać stronę internetową?

  Profesjonalna strona internetowa to reklama Twojej firmy, która stanowi w obecnych czasach fundament biznesu. Powinna stać się filarem komunikacji z klientem, szczególnie teraz, kiedy Internet jest najpopularniejszym źródłem informacji. Pamiętaj, że konkurencja nie śpi. Pozwól znaleźć się użytkownikom Internecie i razem z Develtio rozwinąć Twoją firmę w mieście Łódź. Dzięki firmowej stronie internetowej zyskujesz:

  • oszczędności - promujesz produkty za pomocą sklepu internetowego i usługi przez 7 dni w tygodniu, 24h/dobę,
  • kanał komunikacji z klientem - wszelkie informacje kontaktowe dostępne są w witrynie,
  • dodatkową promocję firmy - reklama działalności poprzez skuteczne pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce Google oraz dodatkowe kampanie reklamowe pozwalają
  • dotrzeć do większego grona odbiorców.

  Skuteczna strona internetowa w Łodzi

  Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe powinny już w pierwszej chwili wzbudzić w odwiedzającym chęć pozostania na dłużej. Funkcjonalna strona internetowa przyciąga uwagę klientów, prezentuje wszelkie najważniejsze elementy i ofertę firmy. Powinna ją wyróżniać:

  • ciekawa struktura i grafika,
  • responsywność,
  • szybkość ładowania,
  • angażująca treść,
  • odpowiednie zaplecze SEO (optymalizacja i pozycjonowanie),
  • łatwa i intuicyjna nawigacja.

  Strony internetowe Łódź - etapy tworzenia stron www z Develtio

  W Develtio projektujemy strony internetowe, a w agencji interaktywnej Green Parrot wdrażamy marketing internetowy, zwiększający sprzedaż produktów i usług. Każdy projekt rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb i analizy konkurencji. Następnie zajmujemy się przygotowaniem specyfikacji strony www oraz przypisujemy konkretne osoby do realizacji wyznaczonych działań. Współpracujemy z ekspertami z zakresu marketingu internetowego z agencji interaktywnej Green Parrot, co pozwala nam stworzyć najlepszą opcję promocji Twojej firmy. Projektowanie stron odbywa się w kilku krokach:

  Analiza potrzeb i stworzenie koncepcji strony www

  Szkicujemy kompozycję strony www, planujemy strukturę oraz układ elementów i modułów w jej obrębie.

  Projekt graficzny

  W ramach projektu opracowujemy funkcjonalną makietę z zastosowaniem zasad User Experience.

  Kodowanie strony www

  Na podstawie grafik wykonujemy frontend witryny, następnie programujemy backend - systemy zarządzania treścią, wszelkie funkcjonalności i moduły. Dodatkowo optymalizujemy kod źródłowy pod pozycjonowanie w Google oraz testujemy stronę.

  Wprowadzenie na stronę treści oraz zdjęć

  Developer w ramach struktury projektu tworzy funkcjonalną stronę wraz z grafikami i treścią. Wprowadzeniem treści zajmuje się specjalista ds. contentu i to on jest odpowiedzialny za prawidłową jego implementację. Czas wprowadzenia treści na jedną podstornę w jednej wersji językowej to 15 minut. Przy rozbudowanych strona staramy się automatyzować ten czas poprzez importery ustandaryzowanych plików lub integracje np. z PIM tak aby chociaż część pracy contenctowej odbywała się automatycznie.

  Umieszczenie witryny na docelowej domenie oraz jej konfiguracja

  Witryna zostaje przesłana na serwer i poddawana ostatnim próbom, które potwierdzają, że działa poprawnie.

  Wsparcie post-wdrożeniowe

  Oferujemy naszą pomoc techniczną i stałą opiekę nad stroną. Zaopiekujemy się Twoją stroną, będziemy ją aktualizować, rozwijać i dbać o bezpieczeństwo.

  Zostaw kontakt, a my
  pomożemy w rozwoju
  Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Strony internetowe Łódź - ile kosztują?

   Cena budowy strony www uzależniona jest od wielu czynników i może oscylować w kwotach od kilku tysięcy do kilkuset tysięcy złotych. Na koszt stworzenia strony www wpływa jej funkcjonalność, ale również czas poświęcony na jej wykonanie. Projektowanie witryny internetowej jest procesem złożonym, o którym decyduje zaangażowanie obu stron. W Develtio wszystkie strony internetowe wyceniamy indywidualnie, a nasze usługi realizujemy, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów i ich potrzeby. Na koszt strony internetowej mają szczególnie wpływ funkcjonalności wymagające sporego zaangażowania tj. konfiguratory ofert, integracje z zewnętrznymi systemami np. CRM, ERP itp. , sekcje po zalogowaniu dla partnerów biznesowych lub wiele wersji językowych co również połączone jest z czasem na wprowadzenie treści na wszystkie podstrony.

   Nowoczesne strony internetowe Łódź - poznaj nasze kompleksowe usługi

   Nasza agencja interaktywna stosuje profesjonalne rozwiązania dla firm, dzięki którym Twoja strona internetowa lub sklep posłużą jako narzędzie do pozyskiwania klientów i promocji marki. Doświadczenie w marketingu pozwala nam stworzyć wysokiej jakości projekty stron www, które wypromują Twoje usługi lub sprzedawane produkty. Develtio wyróżnia się solidnością i profesjonalizmem, a przede wszystkim - dbałością o terminowość działań. Najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta i sprostanie jego spersonalizowanym oczekiwaniom. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, z których pomocą realizujemy projekt. W naszej pracy:

   • szczegółowo analizujemy projekt strony www,
   • dobieramy odpowiednie narzędzia i zespół, który podejmuje się powierzonych zadań,
   • działamy kompleksowo, zgodnie z przemyślanym planem,
   • maksymalizujemy Twoje zyski w ramach ponoszonych wydatków.

   Funkcje strony internetowej

   Stronę internetową można potraktować jako wirtualną siedzibę firmy. Podobnie jak dbasz o budynek, w którym prowadzisz swoją działalność, musisz zadbać o jej wizytówkę w sieci - tam również odwiedzą Cię klienci. Strona internetowa podkreśla wiarygodność marki. W obecnych czasach bez firmowej strony internetowej nie istniejesz. Strony internetowe są niezbędne w biznesie ze względu na funkcje, które pełnią:

   • funkcja informacyjna - źródło informacji o firmie,
   • funkcja komunikacyjna - narzędzie do wymiany treści między właścicielem strony a użytkownikami,
   • funkcja marketingowa - daje możliwość promocji działalności, m.in. poprzez kampanie reklamowe,
   • funkcja wizerunkowa - buduje pozycję marki i zwiększa jej rozpoznawalność,
   • funkcja dystrybucyjna - narzędzie sprzedażowe.

   Agencja interaktywna Develtio - kim jesteśmy?

   W Develtio zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem stron internetowych. Wiemy, jak sprawić, żeby generowały wartościowy ruch i zyski dla właściciela. W naszej pracy stosujemy efektywne rozwiązania, dzięki którym firmowe strony internetowe będą widoczne w sieci. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bez względu na to, czy ma już wizję swojej strony internetowej, czy potrzebuje pomocy w jej stworzeniu od 0. Na każdym etapie realizacji pozostajemy do dyspozycji klienta, ponieważ dobry kontakt stanowi podstawę naszej oferty. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy śledzą najnowsze technologie oraz stosują specjalistyczne narzędzia, ułatwiające projektowanie stron www. Nasze portfolio obejmuje:

   Strony firmowe

   Strona internetowa to reklama Twojej działalności w sieci. Powinna być stworzona na podstawie profesjonalnego systemu zarządzania treścią CMS. Dzięki temu właściciel strony może swobodnie ją edytować. Nasze strony internetowe są responsywne i wyróżniają się unikalną szatą graficzną.

   Strony-wizytówki

   Strona-wizytówka to prosta, ale ciekawa forma prezentacji marki. Podstawowym atutem takiej strony są niskie nakłady finansowe, niezbędne do jej wykonania. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które nie dysponują dużym budżetem.

   Strony typu landing page

   Landing page to strona docelowa, którą tworzy się w celu zaprezentowania konkretnej informacji. W przeciwieństwie do strony firmowej realizuje precyzyjne założenie. Dzięki tego typu stronie ruch przekłada się na konwersję, a użytkownik ma możliwość wykonania konkretnej akcji.

   Sklepy internetowe

   Sklep internetowy oferuje możliwość dokonywania zakupów online. Nasze realizacje sprawią, że z pomocą sklepu internetowego staniesz się najlepszym sprzedawcą, a wizyty w nim zakończą się decyzją zakupową klientów.

   Blogi internetowe

   Blog firmowy dzięki systemowi zarządzania treścią CMS, oferuje możliwość umieszczania na nim wpisów i zdjęć. Jednocześnie buduje przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa i jest narzędziem w realizacji działań marketingowych, przyciągających klientów.

   Aplikacje mobilne

   To aplikacje na platformy Android, iOS oraz Windows, tworzone zgodnie z przyjętymi standardami app stores. Przydatne są w sytuacji, gdy firma chce zrealizować konkretne cele biznesowe, informacyjne lub sprzedażowe.

   Strony internetowe Łódź z Develtio - co je wyróżnia?

   Na tworzenie stron internetowych nie patrzymy tylko z perspektywy twórców, ale również z punktu widzenia użytkownika. Takie spojrzenie na projektowanie witryn zapewnia uzyskanie rezultatu, zadowalającego obie strony. Na co dzień balansujemy pomiędzy uniwersalnymi konwencjami a nowoczesnymi technologiami. Wiemy, że sklep lub strona internetowa są jednym z kanałów marketingowych, który umożliwia dotarcie do nowych klientów, nawiązywanie z nimi relacji oraz sprzedaż Twoich produktów i usług. Lata spędzone na projektowaniu stron internetowych pozwoliły wypracować naszą metodologię działań. Stworzymy dla Ciebie projekt strony www, który wyróżni się na tle konkurencji. Realizacje wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, a cechuje je:

   Nowoczesność

   Strony internetowe projektujemy, kładąc główny nacisk na UX (User Experience). Nowoczesny styl witryny to nie tylko niebanalna forma graficzna, ale również jej użyteczność. Tworzymy takie projekty, które są przyjazne użytkownikom, przewidywalne i czytelne.

   Responsywność w technologii RWD

   Postępująca rewolucja mobilna przyczynia się do tego, że dostępność danej strony internetowej na urządzeniach przenośnych jest kwestią kluczową. Aby zachęcić użytkownika, strony internetowe muszą wyświetlać się poprawnie i być dostosowane do szerokości ekranu smartfona lub tabletu. Tylko wtedy witryna jest w stanie przyciągnąć nowych klientów i przynieść realne zyski.

   Dostosowany system zarządzania treścią CMS

   System zarządzania treścią pozwala właścicielowi witryny na sprawne zarządzanie jej wyglądem i funkcjonalnościami.

   Optymalizacja SEO i pozycjonowanie

   Optymalizacja SEO strony www to działania, które pozwalają na skuteczne pozycjonowanie stron www w Google. Każda witryna powinna być projektowana zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Skuteczne pozycjonowanie, wysoka pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania Google oraz kampanie reklamowe zwiększają wartościowy ruch na stronie, a to skutkuje wzrostem zysków.

   Jeśli potrzebujesz usług profesjonalnego software house’u, skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów. Zachęcamy do współpracy z Develtio, dzięki której staniesz się posiadaczem profesjonalnej strony internetowej. Natomiast agencja interaktywna Green Parrot pomoże Ci ugruntować pozycję Twojej firmy na rynku, zwiększyć sprzedaż oraz usprawnić komunikację z klientami.

   Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

    Skontaktujmy się

    Warszawa

    ul. Szturmowa 9/13
    02-678 Warszawa

    Katowice

    ul. Jesionowa 22 / 3.5
    40-006 Katowice