Strony internetowe
Katowice

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Strony internetowe

  Katowice to miasto, które plasuje się na dziesiątym miejscu w Polsce pod względem liczby ludności. Jest jednym z największych ośrodków inwestycyjnych w naszym kraju. Na terenie Katowic działa niezliczona ilość firm z różnych branż, które konkurują pomiędzy sobą na rynku.

  Strona internetowa firmy to nie tylko jej cyfrowa wizytówka. Zadaniem strony internetowej jest budowanie wizerunku Twojej marki, a jednocześnie rozwijanie Twojego biznesu. Strona internetowa w mieście Katowice stanowi fundament, wspierający szeroko pojęty marketing internetowy. Funkcjonalność oraz efekt wizualny powinny zachęcać użytkownika do wejścia w interakcję. Tworzymy profesjonalne strony www, które są zgodne z najnowszymi zasadami użyteczności oraz designu.

  Firmy w Katowicach stawiają sobie za cel wywoływanie pozytywnych wrażeń u odbiorców. Dzięki logo i identyfikacji wizualnej wszystkie cechy marki są wyeksponowane. Identyfikacja wizualna służy do przywoływania skojarzeń z firmą, eksponuje jej historię i najciekawsze cechy. Determinuje dalsze działania w ramach strategii marketingowej. Strona internetowa musi być spójna z koncepcją identyfikacji wizualnej. Odbiorca powinien kojarzyć Twoją markę zarówno w świecie rzeczywistym jak i wirtualnym.

  Czym jest strona internetowa?

  Strona internetowa (strona www) to medium, które wyświetla się w przeglądarce internetowej. Strona internetowa składa się z kodu HTML i może być wzbogacona o treści, grafiki, filmy lub hiperłącza.

  Funkcjonalne strony internetowe Katowice

  Stworzenie funkcjonalnej strony www w mieście Katowice pozwoli Ci wyróżnić się na rynku, na tle konkurencji. Aby Twoja marka stała się rozpoznawalna, musi być kojarzona z przyjazną użytkownikowi witryną. Strony internetowe naszego autorstwa pomogą Ci osiągnąć sukces poprzez:

  • przewagę funkcjonalną nad konkurencją w branży,
  • skuteczne pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google,wzrost sprzedaży i analizę źródeł konwersji,powiększającą się liczbę nowych klientów dzięki dedykowanym landing page'om dla target grup,wzrost zysków.

  Strony internetowe Katowice - na co zwrócić uwagę?

  Projektowanie stron internetowych powinno być zgodne z aktualnie panującymi standardami, zarówno pod względem zastosowanych technologii, jak i efektu wizualnego witryny. Ma to ogromny wpływ na postrzeganie przez użytkowników Internetu treści, zamieszczonych na stronie internetowej. Wykorzystanie odpowiednich narzędzi przy projektowaniu stron internetowych wpływa na to, czy ich obsługa będzie prosta, a co za tym idzie - przyjazna dla użytkowników.

  Strategia marketingowa firmy w mieście Katowice powinna być zorientowana na wysoką skuteczność w docieraniu do nowych klientów. Przyjazny interfejs strony www cechuje się nieskomplikowaną nawigacją i minimalistyczną szatą graficzną. Dla właściciela witryny istotne jest zarządzanie i łatwa edycja treści dzięki CMS. Projektowanie stron internetowych musi być oparte o przemyślaną strategię i harmonogram działań. Eksperci z profesjonalnych software house’ów, poprzez rozpoznanie działalności użytkownika w Internecie, tworzą taką stronę, która będzie dla niego jak najbardziej atrakcyjna. To pozwala zwiększyć skuteczność działań marketingowych.

  Strony internetowe Katowice - dlaczego warto postawić na nowoczesną stronę?

  Strona internetowa to wizytówka firmy w sieci. W biznesie stawiamy na innowacyjne rozwiązania informatyczne, a nowoczesna strona internetowa jest narzędziem do budowy dynamicznej i rozpoznawalnej marki. Projektując stronę lub sklep internetowy dla Twojej firmy w mieście Katowice, dostosujemy ją do Twoich potrzeb, a wybrane funkcjonalności będą odpowiadały specyfice danych branż i grupie docelowej odbiorców. Nowoczesna strona to też więcej zaoszczędzonego czasu na jej obsługę, rozwiązania wspierające analitykę, podstrony dopasowane do kampanii ads i SEO tak aby optymalizować koszty marketingu. Inwestycja w nową stronę zwraca się często po kilku miesiącach prowadzenia kampanii Google Ads obniżając koszt CPC ok. 20% względem starej niezoptymalizowanej strony.

  Responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

  Przeglądanie Internetu jest o wiele bardziej wygodne z zastosowaniem smartfona lub tabletu. Strony www są coraz częściej wyświetlane na urządzeniach mobilnych. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby Twoja witryna dopasowywała się do szerokości każdego wyświetlacza, a co więcej, wyglądała na nim estetycznie i przejrzyście. W Green Parrot wykonujemy responsywne strony internetowe, w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych. RWD (Responsive Web Design) to bardzo ważny aspekt strony ponieważ ruch z urządzeń mobilnych to więcej niż 60% a w niektórych branżach dochodzi do 90%. Kluczowe jest aby strona działa sprawnie i w prosty sposób prowadziła użytkownika do celu.

  Optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie pod wyszukiwarkę Google

  Strony internetowe naszego autorstwa od samego początku projektowane są zgodnie ze standardami optymalizacji SEO i są przyjazne dla robotów wyszukiwarki Google. Dzięki temu pozycjonowanie Twojej strony przyniesie oczekiwane rezultaty. Już w trakcie projektowania makiet funkcjonalnych planujemy odpowiednie sekcje pod SEO na każdej podstronie a także przygotowujemy odpowiednią architekturę strony tak aby łatwiej potencjalni klienci znaleźli Twoją ofertę.

  Wizerunek i wiarygodność firmy

  Posiadając nowoczesną stronę firmową, budujesz wiarygodność swojej marki. Musi być ona atrakcyjna dla potencjalnych klientów, aby zachęcić ich do zakupu produktu lub zamówienia usługi.

  User Experience strony www

  Atrakcyjność i nowoczesność strony internetowej to nie tylko jej szata graficzna. W Green Parrot tworzymy takie strony www, które są przyjazne użytkownikom, przejrzyste i funkcjonalne. Wieloletnie doświadczenie w aspekcie User Experience i User Interface, zdobywane we współpracy ze znaczącymi na rynku firmami sprawia, że wiemy, jak tworzyć strony z uwzględnieniem uwagi klienta i jego komfortu. Nasze rozwiązania testowane są od makiety strony po testy post-wdrożeniowe. Stale monitorujemy zachowania internautów na stronie i rekomendujemy nowe rozwiązania na bieżąco.

  Zostaw kontakt, a my
  pomożemy w rozwoju
  Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Strony internetowe Katowice - jak działamy?

   Najważniejsi są dla nas zadowoleni klienci. Projekty graficzne naszych stron i sklepów internetowych wyróżniają się najwyższą jakością, bez względu na ich strukturę i wybrane funkcjonalności. Projektowanie stron internetowych przez profesjonalny software house w mieście Katowice odbywa się z uwzględnieniem potrzeb naszych klientów. Po wstępnych rozmowach, analizie konkurencji i zapotrzebowania na rynku, nasi klienci otrzymują projekt graficzny strony internetowej, który spełnia ich oczekiwania. Strony www wyposażamy w intuicyjny system zarządzania treścią (CMS), który umożliwi Ci samodzielne wprowadzanie modyfikacji bez ingerencji w warstwę techniczną strony. Obsługa panelu administracyjnego pozwoli dodawać media, zmieniać treść na stronie czy opublikować wpisy na blogu. Green Parrot tworzy strony internetowe przyjazne wyszukiwarkom. Dzięki optymalizacji SEO masz szansę na efektywne pozycjonowanie, a Twoja witryna znajdzie się w TOP10 wyszukiwarki Google.

   Projektowanie stron internetowych z Green Parrot

   Sposób, w jaki tworzymy projekty stron www, został wypracowany na przestrzeni lat. W rezultacie powstaje produkt – witryna, która dobrze się indeksuje i osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. W Green Parrot projektujemy strony internetowe i aplikacje webowe w oparciu o zasady UX i UI tak, aby Twoja firmowa strona internetowa była przyjazna dla użytkownika i przyciągała jego uwagę. Projektowanie stron internetowych i sklepów z Green Parrot obejmuje:

   • brief – pełni funkcję wywiadu, z którego dowiadujemy się, jakie masz potrzeby i oczekiwania,
   • tworzenie grafiki i funkcjonalności witryny – przedstawimy nasz pomysł na projekt graficzny oraz strukturę strony www, a po uzyskaniu Twojej akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu,
   • wdrożenie – umieszczamy stronę na docelowej domenie.

   Strony internetowe Katowice - dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

   Odpowiedź jest prosta – jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu marketingu internetowego. Zajmujemy się projektowaniem profesjonalnych i funkcjonalnych stron internetowych oraz sklepów, ale również skutecznie je promujemy. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy idealne rozwiązania dla biznesu. Projektowane przez nas strony internetowe odpowiadają zapotrzebowaniu użytkowników, ale są również przyjazne dla wyszukiwarek. Strony internetowe, tworzone przez Green Parrot, są:

   • spójne z wizerunkiem firmy,
   • responsywne dostosowane do urządzeń mobilnych,
   • dopasowane do budżetu firmy.

    

   Zalety współpracy z nami

   Pracę nad tworzeniem oraz promocją firmowej strony internetowej najlepiej powierzyć profesjonalnej agencji. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, gwarantujemy bezpieczeństwo i stabilność. Korzystając z pomocy doświadczonej agencji interaktywnej, zyskujesz czas oraz optymalizujesz swoje wydatki. Zaoszczędzony czas i pieniądze możesz wykorzystać na rozwój Twojego biznesu na innych płaszczyznach. Zobacz, jakie są atuty współpracy z nami.

   Wyróżnimy Twoją firmę w Katowicach

   Budowanie wiarygodności w Internecie jest kluczową kwestią dla rozwoju każdej firmy. Nasze realizacje są szyte na miarę Twoich potrzeb, a dzięki temu dają Ci możliwość świadomego zadbania o Twój wizerunek.

   Generujemy zyski

   Nie wszystkie efektowne wizualnie strony przynoszą oczekiwane rezultaty. Za wzrost zysków odpowiadają nowo napływający klienci. Projektowanie stron internetowych w Green Parrot przynosi korzyści w postaci wzrostu liczby odwiedzających stronę.

   Minimalizujemy koszty

   Stworzenie strony internetowej to inwestycja, która po pewnym czasie się zwróci.

   Odpowiadamy na potrzeby Twoich klientów

   Strony internetowe wraz z blogami są dzisiaj kopalnią wiedzy specjalistycznej. Doskonale promują biznes, a Twoja firma może zaistnieć w wyszukiwarce na wysokich pozycjach, co przyniesie Ci wymierne korzyści.

   Wypromujemy Twoją firmę w Katowicach

   Aby wykorzystać potencjał marketingowy, trzeba wypromować Twoją firmę w Google. Zoptymalizowanie strony www pozwoli na skuteczne pozycjonowanie. Dzięki temu wyprzedzisz konkurencję na liście wyników wyszukiwania.

   Kim jesteśmy - poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami

   Jesteśmy po to, aby tworzyć projekty, które przyczynią się do sukcesu naszych klientów. Tworzymy projekty stron www atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne użytkowo. Wdrażamy najnowsze rozwiązania, a współpraca z nami oznacza profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie projektowania strony internetowej.

   Doświadczenie

   Projektujemy, a następnie budujemy strony i aplikacje dla agencji reklamowych, działów sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. Rozumiemy użytkownika, a naszą ofertę dopasowujemy do jego potrzeb. Dotychczas nasze realizacje obejmowały projekty, dedykowane dla firm z różnych branż. Spełniamy oczekiwania zarówno mikroprzedsiębiorstw, jak i dużych korporacji.

   Nasza misja

   Współpracę z każdym klientem opieramy na relacjach partnerskich. Najważniejsze są dla nas jego potrzeby, a każdy rozpoczęty projekt doprowadzamy do końca.

   Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

   Jesteśmy profesjonalnym zespołem, specjalizującym się w projektowaniu stron www. Kompleksową ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych firm z Katowic. Skutecznie pomagamy w rozwoju biznesu i pozyskaniu nowych klientów. Oferta Green Parrot obejmuje:

   Firmowe strony internetowe

   Ich celem jest prezentacja firmy oraz jej działalności. Funkcjonalna strona firmowa angażuje użytkownika, a następnie skłania go do zakupu produktu lub zamówienia usługi.

   Strony-wizytówki

   Ten rodzaj strony www zawiera jedynie podstawowe informacje o firmie lub osobie i coraz częściej jest wypierany przez rozbudowane strony internetowe.

   Blogi firmowe

   Blogi firmowe pomagają realizować cele biznesowe – budowanie wizerunku eksperta czy wsparcie pozycjonowania. Tworzymy blogi firmowe z przyjaznym interfejsem i panel administracyjnym, który umożliwia właścicielowi umieszczanie wpisów wraz ze zdjęciami.

   Landing page

   Tego typu strony internetowe nazywane są inaczej docelowymi. Powstają w celu przekazania informacji o produkcie, usłudze lub wydarzeniu. Landing page najczęściej wykorzystywany jest w ramach kampanii reklamowych.

   Sklepy internetowe

   Sklep internetowy prezentuje całą gamę produktów, a także oferuje ich zakup online. Użytkownik ma możliwość założenia konta, dodania produktów do koszyka oraz składania zamówień.

   Aplikacje mobilne

   Proponujemy firmom nowoczesne aplikacje , które stawiają na wygodny kontakt i interakcję z klientem.

   Agencja interaktywna Green Parrot - co zyskujesz?

   Współpraca z nami oparta jest na:

   • szybkości działania,
   • czystym kodzie strony www,
   • dopasowanych funkcjonalnościach,
   • wieloletnim doświadczeniu specjalistów – na rynku istniejemy już od 2008 roku, a od dwóch lat działamy jako niezależny software house,
   • szybką wycenę – niemal każdą ofertę wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zakresu projektu.

   Strony internetowe Katowice - co nas wyróżnia?

   Agencja interaktywna Green Parrot stawia na wysoka jakość wykonywanej usługi. W naszej działalności kładziemy nacisk na obustronne zaufanie. Nasza agencja do każdego klienta w mieście Katowice podchodzi indywidualnie, mając na względzie jego potrzeby i oczekiwania. W naszej pracy łączymy profesjonalizm z użytecznością wdrażanych realizacji, co pozwala nam uzyskać przewagę nad konkurencją na rynku. Specjalistyczna wiedza z zakresu marketingu internetowego i najnowszych technologii umożliwia nam kompleksowe działanie oraz wdrażanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zajmujemy się realizacją kampanii marketingowych i promocją w social media. W Green Parrot natomiast projektujemy innowacyjne rozwiązania dla firm i instytucji. Nasza oferta obejmuje projektowanie sklepów internetowych, stron korporacyjnych czy portali branżowych. Wspieramy i doradzamy na każdym etapie działań marketingowych. Wyróżnia nas:

   • strategia – w naszej pracy łączymy sprawdzone narzędzia technologiczne i marketingowe, tworzące kompleksową strategię rozwoju Twojej firmy w Katowicach,
   • nowoczesne projektowanie – kreujemy użyteczny projekt, dedykowany dla Twojego biznesu, w oparciu o wysokie standardy działania,
   • dobry kontakt, indywidualne podejście do klienta,
   • dążenie do realizacji celu – nasze projekty są przemyślane i prowadzą do osiągania biznesowych celów,
   • unikalność projektu,
   • wysoka jakość – tworzone przez nas strony internetowe są ponadczasowe,
   • przejrzystość działań – współpracujemy z klientami na zasadach wzajemnego zaufania i stale utrzymujemy kontakt,
   • efekty – zobacz, jak wykorzystujemy design i technologię, aby kształtować wizerunek Twojej firmy w Katowicach,
   • dbałość o stronę i bezpieczeństwo danych.

   Jeśli chcesz pozyskiwać nowych klientów i zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy Ci pomóc.

   Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

    Skontaktujmy się

    Warszawa

    ul. Szturmowa 9/13
    02-678 Warszawa

    Katowice

    ul. Jesionowa 22 / 3.5
    40-006 Katowice