Zachęcamy mamy!

Pomagamy maluszkowi i mamie
Na Facebooku i Instagramie

Od sierpnia 2018 Facebook i Instagram marki Humana jest w naszych rękach! Tworzymy angażujące treści i prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. Podążamy za parentingowymi i społecznościowymi trendami.

Jak to robimy?

Czym skorupka za młodu…

Prezentując portfolio produktów Humana, skupiamy się na poradach związanych z rozwojem malucha, lifestyle’em i zachęcamy mamy do dbania o własne samopoczucie. Angażujemy je dzięki dyskusjom i ankietom. Stosujemy nowoczesne formaty, które sprawdziły się m.in. przy premierze nowej odsłony produktu oraz przy promowaniu suplementów.

myHumana Pack

Jesienią ubiegłego roku wspieraliśmy markę w promocji jedynego w swoim rodzaju opakowania na mleko modyfikowane. Eksperci wzięli pod uwagę wszystkie potrzeby maluszka i jego mamy. Tak powstał wyjątkowy myHumana Pack. Przygotowany z sercem!

Rozmowa nowoczesnych mam

Wykorzystaliśmy jeden z głównych trendów na Facebooku i stworzyliśmy grupę dyskusyjną dedykowaną naszym klientkom. W bardzo krótkim czasie powstało miejsce, w którym mamy mogą lepiej poznać produkty Humana i w przyjaznym gronie podyskutować na temat rozwoju i codzienności maluszków, pochwalić się osiągnięciami albo podzielić niepokojem. Po kilku miesiącach do naszych rozmów dołączyło ponad 1000 mam!

Instagramowe hocki klocki
i program ambasadorski

Oryginalne treści i reklamy to nie wszystko! Współpracujemy też z młodymi mamami na Instagramie. Promujemy produkty i dbamy o treści stworzone przez fanów. Dzięki temu rodzina marki Humana jest coraz większa. 🙂

Dziękujemy wszystkim #instamatkom!

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice