Strona korporacyjna Unipharm Holdings

Marketing farmaceutyczny – nowatorskie podejście

UNIPHARM HOLDINGS to amerykańska firma farmaceutyczna, produkująca leki dostępne bez recepty oraz suplementy diety, które wspierają profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku, a jej oddziały pracują już na trzech kontynentach. W Polsce UNIPHARM funkcjonuje od 1992 roku. W 2017 pojawiła się potrzeba, żeby firma zaprezentowała swoją nową stronę internetową. Ponieważ w naszej agencji marketing farmaceutyczny zajmuje istotne miejsce w naszych projektach, zespół Green Parrot chętnie zajął się projektem dla Unipharm.

Unipharm Holdings - nowa odsłona strony korporacyjnej

Nowa odsłona strony korporacyjnej

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nową odsłonę strony korporacyjnej. Strona prezentuje hasło marki: „Tworzymy, edukujemy, badamy”. Głównym celem serwisu jest informowanie o firmie, a także prezentacja katalogu produktów, składu i zastosowania preparatów.

Strona internetowa w marketingu farmaceutycznym

Projekt strony uwzględniał etap powstania dedykowanych i funkcjonalnych makiet. W oparciu o nie nasz zespół graficzny stworzył responsywne layouty, które pozwoliły programistom na wdrożenie strony w obecnym kształcie. Nowoczesna strona internetowa, którą stworzyliśmy, zawiera przyjazną sekcję edukacyjną, gdzie użytkownicy mogą poszerzać swoją wiedzę, poznać aktualności dotyczące marki i jej produktów. W pełni responsywna strona pozwala na wygodne korzystanie z niej również na urządzeniach mobilnych: telefonach i tabletach. Projekt prezentuje nowoczesne podejście do marketingu farmaceutycznego.

Marketing farmaceutyczny w Green Parrot to ciągły rozwój

Biorąc pod uwagę charakter branży medycznej i marketingu farmaceutycznego oraz komfort klientów, którzy odwiedzają stronę firmy, dbamy o to, żeby była ona jak najbardziej intuicyjna i atrakcyjna. Nasza agencja stale opiekuje się powstałą stroną oraz zajmuje się jej rozwojem. Cieszymy się, że mamy swój wkład w działalność UNIPHARM HOLDINGS w Polsce.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice