Saxdor Yachts
HI on DemandZwiększenie zaangażowania o 300%

KLIENT

Saxdor Yachts

Łodzie Saxdor są wyjątkowe - to wynik wyjątkowej wizji i nowoczesnej technologii, z naciskiem na bezpieczeństwo. Firma Saxdor Yachts z siedzibę w Helsinkach posiada własną stocznię w Polsce i zatrudnia ponad 300 specjalistów, którzy spełniają marzenia swoich klientów. Najwyższe standardy oferowanych łodzi potwierdzają takie nagrody jak Best of Boat 2020 i European Power Boat of the Year 2021.

wyzwanie:

Jak zwiększyć świadomość marki w wielu krajach?

Naszym wyzwaniem było zwiększenie świadomości marki i zaangażowania w wielu krajach poprzez reklamy w mediach społecznościowych. Saxdor chciał opowiedzieć grupie docelowej wyjątkową historię brandu jako producent łodzi stawiający nacisk na nowoczesną technologię i bezpieczeństwo. Naszym celem było stworzenie atrakcyjnych kampanii reklamowych, które przyciągnęłyby uwagę potencjalnych klientów i podkreśliłyby wartość oferowaną przez markę Saxdor.

ROZWIĄZANIE:

Optymalizacja oparta na danych

Gdy słyszymy, że nasz klient chce zwiększyć świadomości marki, czujemy się jak ryba w wodzie. Nasza współpraca trwa od kilku miesięcy i każdy kolejny miesiąc przynosi nowe sukcesy. Optymalizacja oparta na danych pozwoliła nam ulepszyć każdy parametr, od większego zasięgu po mniejszy koszt CPC.

300%

o tyle zwiększyła się liczba interakcji (łącznie ponad 12 tys. interakcji)

950 000

dotarliśmy do ponad 950 000 nowych użytkowników, pomimo ograniczenia grupy docelowej

138%

zwiększenie wskaźnika CTR - zmiana z 1,4% na 3,4%

1,9 mln

wyświetleń miesięcznie

91%

o tyle zmniejszył się koszt CPC

Przewagi współpracy w modelu AoD:

Wiemy, że skuteczna kampania medialna to nie tylko tworzenie chwytliwych reklam, ale także zrozumienie grupy docelowej, wybór odpowiednich kanałów oraz ciągłe analizowanie i dostosowywanie rozwiązań. Dlatego stawiamy na proaktywność i pełną odpowiedzialność. Nasi klienci otrzymują spersonalizowane podejście oparte na wynikach.
Bo twój sukces to nasz sukces!

Opinia klienta

Zauważyliśmy znaczną poprawę wyników miesiąc po miesiącu. Dzięki praktycznemu podejściu Human Intelligence, nasza współpraca była bardzo łatwa i szybko odniosła sukces.
A poza tym, to bardzo fajni ludzie!

Tero Ylitalo
Marketing Manager – Saxdor

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice