Header
Portfolio Quickbook

Nowoczesny sklep internetowy w Green Parrot

Quickbook.pl to sklep internetowy oferujący profesjonalne usługi fotograficzne. Firma zajmuje się drukowaniem zdjęć i tworzeniem oryginalnych albumów. Ponieważ są to nowoczesne produkty, marka potrzebuje innowacyjnego sklepu internetowego.

Ramki

Projekt strony internetowej

Zespół agencji Green Parrot zaprojektował i wdrożył oryginalną stronę internetową sklepu. Pierwszym etapem projektu było stworzenie funkcjonalnych makiet na smartfon, tablet i desktop. W oparciu o nie zaprojektowaliśmy layouty strony, których wprowadzenie zakładało dostosowanie do urządzeń mobilnych. Zbudowany przez nas panel pozwala też zarządzać zamówieniami z uprawnieniami dedykowanymi różnym działom firmy.

Projekt
INSTA

Akcja integracja

Wykonaliśmy szereg integracji strony, które wspierają zarządzanie produkcją, logistykę i obsługę zamówień. Pracowaliśmy na pięciu serwerach, wykorzystując aż siedem API. Dzięki temu wprowadziliśmy integracje:

Zdjęcie ikona
System do fotoproduktów (rozbudowany system, składający się z wielu modułów i kilku API, pozwalający na projektowanie przez użytkownika własnych fotoproduktów),
Paczka ikona
InPost Kurier, Paczkomaty InPost, DPD.

Kampania i pozycjonowanie

Projekt i proces wdrożenia zakładał wykorzystanie najlepszych praktyk SEO, m.in. mikroformaty (rich snippet) dla wyników wyszukiwania Google, a także odpowiedniej długości opisy produktów dostosowane do skutecznego pozycjonowania strony, za które również odpowiadała nasza agencja. Z powodzeniem prowadzimy także kampanie na Facebooku i w Google (AdWords, Google Merachant Center i remarketing), które są wciąż optymalizowane.

Kampania

Obecnie zajmujemy się głównie działaniami marketingowymi i analityką projektu. Quickbook.pl jest dzięki nam wygodnym i innowacyjnym sklepem internetowym. Odpowiada na potrzeby wymagającego nowoczesnego klienta, który może teraz zlecić wydruk swoich zdjęć bezpośrednio ze smartfona np. importując je z Instagrama. Prawda, że wygodnie? Dobrze, że nasze skuteczne kampanie niosą w świat wieść o Quickbooku!

iPhone 7 Silver

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice