Portfolio Polzug

Klient i jego potrzeby

Firma Polzug oferuje przewozy morskie i kolejowe z portów Europy Zachodniej i Morza Bałtyckiego aż do Kabulu. Są to najbardziej przyjazne dla środowiska formy transportu towarów do i z Polski. W tym właśnie zakresie wyspecjalizował się Polzug Intermodal, który oferuje regularne odjazdy pociągów z portów w Hamburgu, Bremerhaven, Gdyni, Gdańsku, Rotterdamie i Antwerpii do pięciu najbardziej znaczących ośrodków gospodarczych naszego kraju.

Zadanie
agencji

Agencja Green Parrot jest odpowiedzialna za całkowity redesign strony internetowej firmy – zarówno za zorientowany na użytkownika projekt, jak i jego wdrożenie. Poza ogólnym wizualnym unowocześnieniem nowa strona została dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

Rozwiązania na miarę potrzeb

W ramach zlecenia stworzyliśmy osiemnaście typów szablonów podstron. Wszystkie treści zostały przygotowane i wprowadzone w trzech wersjach językowych. Dzięki uporządkowaniu i ujednoliceniu warstwy tekstowej strona dodatkowo zyskała na przejrzystości.

System map

Na wzmocnienie czytelności wpłynął także specjalny system map, wskazujących lokalizacje oddziałów Polzug Intermodal w poszczególnych krajach.

Współpraca z firmą Polzug

Kompleksowe działania w sferze digital pozwoliły na odświeżenie wizerunku marki i usprawnienie korzystania ze strony internetowej firmy. Polzug kontynuuje współpracę z Green Parrot. Obecnie agencja odpowiada za przygotowywanie materiałów marketingowych dla firmy.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice