Chat with us, powered by LiveChat

Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

Nutrof total

Laboratories Thea

Thea to firma farmaceutyczna specjalizująca się w produktach okulistycznych. Marka wprowadza na rynek swoje suplementy i leki dla oczu.
Firma uwielbia innowacje i opiera swoje działania na najnowszych odkryciach naukowych i technologicznych. Laboratories Thea na świecie to spółki i dystrybutorzy produktów w aż 70 krajach. W Polsce produkty funkcjonują od 15 lat, zdobywając zaufanie lekarzy, farmaceutów i coraz większej liczby pacjentów.
Firma wprowadziła na rynek nowy produkt – suplement Nutrof Total wspierający wzrok.

Green Parrot dla Nutrof Total

Agencja Green Parrot wzięła udział w przetargu na działania dla firmy Thea, którego efektem jest owocna współpraca. Naszym zadaniem było uruchomienie internetowej kampanii świadomościowej suplementu oraz wsparcie sprzedaży.

Efekt

Promujemy Nutrof Total w stacjach radiowych grupy RMF oraz w internecie. Nasz zespół opracował animację dla suplementu i współtworzył spoty radiowe w radiu RMF. Zajmujemy się również kreacjami dla dedykowanej strony na Facebooku. Graficznie odświeżyliśmy wizerunek statycznych i animowanych banerów, co wprowadziło nową jakość w budowaniu świadomości produktu. Właśnie zabieramy się do kampanii kolejnego produktu marki Thea i spodziewamy się podobnych sukcesów!

Najnowsze realizacje

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki
Skontaktuj się z nami