Pliki
w najlepszym
porządku.

PHP
HTML
Portfolio Media Center

Media Center

Porządek musi być! Z takiego założenia wyszedł nasz Klient, dla którego praktycznie od zera stworzyliśmy kompleksowy system zarządzania plikami o wszechstronnym zastosowaniu i wielu dodatkowych funkcjonalnościach.

Klient

International Project
Management
Association (IPMA)

Data realizacji

sierpień 2018

Technologie

PHP
HTML

Jak to działa

W systemie Media Center można tworzyć kategorie oraz podkategorie, a następnie umieszczać w nich pliki. Każdy dodany do systemu plik może być opisany, tak aby przed pobraniem użytkownik wiedział, co dokładnie pobiera. Podczas dodawania pliku użytkownik w zależności od potrzeb może zdefiniować jego jakość, a tym samym wielkość. Każda zmiana dokonana w pliku może być opisana i udostępniona w changelogu.

Co jeszcze można w Media Center

System umożliwia jednoczesny upload wielu plików. Dzięki temu szybko można stworzyć np. galerię z danego eventu. Analogicznie z systemu można pobierać wiele plików na raz. W takim przypadku pliki przed pobraniem są kompresowane.

Rola administratora

Administrator systemu (i tylko on) może dodawać użytkowników i nadawać im różne uprawnienia - przeglądanie i pobieranie plików lub również ich dodawanie. Administrator z poziomu panelu administracyjnego widzi, ile razy i przez kogo każdy z plików był pobrany.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice