HVAC HITACHI
Lokalne strony www dla Rosji, Bułgarii, Rumunii i Węgier

Strony internetowe dla Hitachi w 4 krajach

Wdrożenie lokalnych stron internetowych marki HITACHI w Rosji, Bułgarii, Rumunii oraz na Węgrzech stanowiło jeden z najobszerniejszych etapów realizacji wielopłaszczyznowego projektu obejmującego webdesign dla HVAC HITACHI.

Tłumaczenie treści

Agencja Green Parrot była odpowiedzialna za tłumaczenie tekstów, dostosowywanie treści do charakterystyki oddziałów z poszczególnych państw, a także za wprowadzenie danych na stronach contentowych oraz do katalogów produktów.

Lokalne zmiany

W obrębie każdej ze stron wprowadziliśmy zmiany wynikające z lokalnego charakteru działań marketingowych i procesu sprzedażowego. Zaprojektowaliśmy także nowe grafiki, dopasowane do strony głównej oraz zakładki kontaktowej każdego z oddziałów.

4 lokalne strony

W efekcie uruchomiliśmy cztery niezależne strony internetowe, których content odpowiadają regionalnym wymaganiom rynkowym. Jednocześnie pod kątem wizualnym stanowią one spójną kompozycję, wzorowaną na polskiej wersji strony klimatyzacjaHITACHI.pl.

Dodatkowo zespół Green Parrot przeprowadził specjalistyczne szkolenie, dedykowane administratorom stron HITACHI każdego z krajów objętych projektem.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice