Portfolio Hitachi Webdesign

Webdesign dla HITACHI

KlimatyzacjaHITACHI.pl to w pełni responsywna, rozbudowana strona internetowa, zrealizowana dla działu HVAC Hitachi. Zespół Agencji Green Parrot jest odpowiedzialny zarówno za kompleksowe zaprojektowanie, jak i wdrożenie serwisu.

Przejrzysty design w połączeniu z dopracowanym contentem tworzy wizytówkę produktową marki na rynku polskim. Serwis dedykowany jest zarówno profesjonalistom z branży, jak i klientom bezpośrednim – właścicielom domów, mieszkań czy inwestorom.

Prezentacja produktu

Dzięki rozbudowanemu systemowi powiązań, nawigacja strony jest efektywna i czytelna dla użytkownika. Wybierając produkt, użytkownik ma możliwość zapoznania się z informacjami o danym urządzeniu według kategorii – O produkcie, Technologia, Parametry. Zastosowanie kilku rodzajów kart produktów dopasowane zostało do wymagań zależności sprzętowych oraz użyteczności prezentacji danych na stronie.

Dodatkowo użytkownik może pobrać dedykowane pliki, np. broszury ze specyfikacją urządzenia, czy katalog produktów z danej serii. Przy każdym produkcie wyświetlane są elementy z nim powiązane, ułatwiając użytkownikowi kompletowanie pełnych zestawów klimatyzacyjnych.

Mapa instalatorów i partnerów

Autorski, stworzony specjalnie na potrzeby projektu moduł mapy pozwala na szybkie odnalezienie instalatora lub dystrybutora urządzeń Hitachi w okolicy. Dzięki opcji wyszukiwania według geolokalizacji, użytkownik może sprawdzić najbliższe punkty partnerskie nawet bez wpisywania adresu.

Zaawansowana wyszukiwarka

W ramach serwisu internetowego Hitachi funkcjonuje zaawansowana, przyjazna dla użytkownika wyszukiwarka. Co istotne, w wynikach wyświetlane są wszystkie typy treści powiązane z zadanym hasłem – karty produktów, aktualności, pliki do pobrania, artykuły… Odpowiedzi przedstawione w przystępnej, czytelnej formie ułatwiają użytkownikowi wybór materiału, który najbardziej go interesuje.

Kolejnym etapem współpracy Agencji Green Parrot z HVAC Hitachi było zaprojektowanie oraz wdrożenie panelu dla partnerów Extranet oraz Programu Lojalnościowego.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice