Green Parrot wspiera Sąsiedzki Biznes

Laravel
HTML
CSS

Akcja Banku BGŻ BNP Paribas

Wspierajmy Sąsiedzki Biznes, jest to akcja promująca lokalne zakupy oraz korzystanie z usług dostępnych w najbliższej okolicy. Dlatego powstał serwis, który połączył potrzeby lokalnych przedsiębiorców oraz ich klientów. W ramach akcji firmy udostępniały oferty specjalne, a osoby prywatne mogły z nich skorzystać. Wszyscy zarejestrowani przedsiębiorcy mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami były kampanie reklamowe dla firm, laureatów konkursu „Wspierajmy Sąsiedzki Biznes”.

Klient

Bank BGŻ BNP Paribas

Data realizacji

12-08-2018

Technologie

Laravel
HTML
CSS

Projekt strony internetowej

Zespół agencji Green Parrot zajął się kompleksowym projektem strony, od makiet po wdrożenie i opiekę nad witryną. Zależało nam, aby projekt był jak najbardziej funkcjonalny. Strona zawiera mapę, która wyświetlała zarejestrowane firmy i wskazywała rabaty dostępne w okolicy. Na stronie głównej umieściliśmy licznik, który odliczał dni do finału akcji – rozpoczęcia Tygodnia Sąsiedzkiego Biznesu. Dostosowaliśmy stronę do wymogów wprowadzanego w tym samym czasie RODO. Bieżące i dokładne analizy funkcjonalności (HotJar, Google Analitics) pozwoliły na wprowadzenie zmian i udoskonalenie serwisu. Dzięki temu powstały np. dodatkowe funkcje na stronie startowej i krótsza ścieżka rejestracji.

Wygoda dla firm

Miarą popularności akcji był licznik wskazujący liczbę zarejestrowanych firm. Przedsiębiorcy, którzy umieścili swoje oferty na stronie, mogli wygenerować specjalny widok rabatu i udostępnić go w swoim mediach społecznościowych. Zarejestrowani wygodnie korzystali z panelu MOJE KONTO, gdzie wprowadzali zmiany w dotychczasowych ofertach oraz na bieżąco dodawali nowe.

Komunikacja z uczestnikami

Cały proces wspierany był przez specjalnie zaprojektowany mailing. Stworzyliśmy atrakcyjny szablon wiadomości, które prowadziły użytkownika przez wszystkie etapy rejestracji. Uzupełnieniem był również system automatycznego informowania przez SMS. Proces rejestracji wsparliśmy specjalnie zaprojektowaną animacją instruktażową, która pomagała przejść bezbłędnie przez wszystkie niezbędne kroki.

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice