Green Parrot & Blue City

To połączenie musiało się udać!

Przeprowadziliśmy kolejną zmianę na lepsze. Poznaj szczegóły naszych działań nad stroną internetową dla Blue City.

Blue City

Blue City to jedno z warszawskich centrów handlu i rozrywki. Na terenie centrum znajduje się 230 sklepów i punktów usługowych, klub fitness, kino oraz ponad 20 restauracji i kawiarni. Po przebudowie samego kilkunastoletniego budynku przyszedł czas na kolejne zmiany wizerunkowe, także te dotyczące funkcjonowania marki Blue City online. W czym mogliśmy pomóc?

Po stronie centrum handlowego

Prace nad nową stroną internetową Blue City zaczęliśmy od zaprojektowania makiet i przygotowania layoutów serwisu. Następny krok należał do naszych programistów, którzy zakodowali odpowiedni wygląd layoutu i mapy strony. Dane potrzebne do pracy zostały dostarczone przez API (Interfejs Programowania Aplikacji umożliwiający komunikację między aplikacjami) z IMS. Zabezpieczyliśmy mapy serwisu na wypadek błędu wynikającego z API, które dostarcza dane. Dzięki nam wszystko działa!

Integracje

Centrum handlowe Blue City potrzebowało również narzędzia do udostępniania promocji, kuponów i ofert specjalnych. Przygotowaliśmy API, które umożliwia wyświetlanie ofert i informacji o wydarzeniach na wyświetlaczach znajdujących się na terenie galerii. Drugim miejscem, które przetwarza te informacje jest serwis qpony.pl, gdzie na bieżąco pojawiają się rabaty, promocje i oferty sklepów i usług Blue City.

Projekt dla Blue City to nowoczesna strona internetowa stawiająca na dynamiczną komunikację z klientem centrum handlowego.

 

Wy korzystacie już z nowej strony, my pracujemy nad kolejnymi wyzwaniami!

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice