EDUNET POLAND

Klient

Edunet Poland to centrum kształcenia i podnoszenia kwalifikacji pracowników. Firma od 15 lat działa przy Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, prowadzi szkolenia i audyty. Edunet Poland pomaga innym firmom w odpowiednim kształceniu kadry. W czym Green Parrot mogło pomóc nowemu klientowi?

Metamorfoza strony internetowej

Dotychczasowa strona internetowa Edunet, mimo że zawierała wszystkie istotne informacje, wymagała kilku ważnych zmian. Klientowi zależało na przejrzystości i unowocześnieniu witryny.

Zajęliśmy się projektem nowego designu i dodaliśmy ważne funkcje na stronie np. interaktywny opis aplikacji. Dużo uwagi poświęciliśmy warstwie wizualnej i to ona wyróżnia w tej chwili powstały projekt. Wszystkie podstrony przetłumaczono na język niemiecki. Nową stronę zintegrowaliśmy z serwisem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej za pomocą iframe’u.

Animacja

Zespół agencji stworzył również ponad 2-minutową animację edukacyjną, mówiącą o kształceniu dualnym. Treść filmu przetłumaczyliśmy na język niemiecki. Dwie wersje materiału umieściliśmy na stronie głównej nowo powstałej witryny oraz na kanale AHK Polska na YouTube’ie. Warstwa graficzna animacji i wybrane motywy przewijają się w projekcie nowej strony internetowej.

Udana przeprowadzka

Część naszej pracy odbyła się pod znakiem przekierowań 301. Odpowiednio zajęliśmy się usuniętymi podstronami i poprawnie przenieśliśmy je na serwer produkcyjny. Szczególnie ważne było dla nas SEO. Dopracowaliśmy każdy szczegół “przeniesienia” treści. Wszystko jest na swoim miejscu i pod dobrym adresem. 🙂

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice