Międzynarodowy sukces

Program lojalnościowy w Dakea PRO.app

Dakea to synonim jakości i niezawodności

Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu w produkcji okien dachowych firma osiągnęła najwyższe standardy produkcyjne i z powodzeniem dostarcza rozwiązania dla profesjonalistów oraz klientów indywidualnych na świecie.

Jak przyczyniamy się do sukcesu firmy?
Tworząc innowacyjne, funkcjonalne narzędzie, którego celem jest zaangażowanie profesjonalistów w życie firmy – DAKEA PRO.APP.

Zadanie agencji

Opracowanie i wdrożenie aplikacji mobilnej dla współpracujących z firmą dekarzy – od pomysłu na nazwę po promocję gotowej apki.

Celem aplikacji jest dostarczenie partnerom biznesowym Dakea platformy, dzięki której mogą po zeskanowaniu kodu QR rejestrować okna instalowane u klientów. Aplikacja wyposażona jest w system lojalnościowy, pozwala zbierać punkty za zarejestrowane okna i wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

Etapy projektu

Dobrze zaplanowany system lojalnościowy wymaga dobrego
zrozumienia klienta końcowego

 • Projekt rozpoczął się od warsztatu, w którym wzięli udział managerowie kilku europejskich rynków. Opracowaliśmy user journey map, zebraliśmy bezcenne insighty i obserwacje, które znalazły zastosowanie w budowaniu specyfikacji aplikacji.
 • Następnie przeszliśmy do opracowania nazwy i identyfikacji wizualnej aplikacji (w tym analiza UX, stworzenie makiet oraz layoutów).
 • Dalszy krok to wybór stosu technologicznego i development apki .
 • Wdrożyliśmy ją na wiodące platformy oraz opracowaliśmy dedykowaną stroną LP.
 • Całość zwieńczyło opracowanie strategii promocji aplikacji oraz stworzenie wszelkich niezbędnych materiałów POS – dla wszystkich rynków.

Rezultaty

 • Dobry dobór języków programowania pozwolił na szybki development aplikacji (PHP Symfony w warstwie back-end oraz React Native w warstwie front-end).
 • Aplikacja została opracowana na systemy Android i IOS w 5 wersjach językowych, na rynki: angielski, węgierski, rumuński, czeski, słowacki.
 • Aplikacja jest zintegrowana z jednym z najbardziej rozbudowanych systemów CRM – SalesForce. Wszystkie dane na temat klientów firmy są zatem na bieżąco aktualizowane i zapewniają doskonały poziom wiedzy na temat zachowania klientów. Ponadto również wszystkie informacje dotyczące produktów są w aplikacji stale aktualizowane poprzez integrację z zewnętrzną bazą informacji produktowej.
 • Stworzyliśmy dedykowaną animację typu explainer, pokazującą funkcje oraz korzyści płynące z używania aplikacji.

Na tym nie kończymy!

Pracujemy nad utrzymaniem i rozwojem aplikacji oraz
wsparciem działań promocyjnych apki na wszystkich rynkach.

Zapytaj nas o propozycje dla Twojej marki

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice