Aplikacja produktowa
na Electronie dla Ohaus

Ohaus – poznaj naszego klienta

Firma Ohaus to lider produkcji różnego rodzaju wag, m.in. laboratoryjnych, przemysłowych, takich do żywności oraz wag edukacyjnych. Oferta Ohaus to szeroki wachlarz precyzyjnych produktów świetnej jakości. Ogromną jej częścią jest sprzęt laboratoryjny oraz komponenty wag. Marka wywodzi się z rynku amerykańskiego, a jej działalność trwa nieprzerwanie od 105 lat. Firma ma swoje oddziały w aż 20 krajach. W sposób szczególny dba o obsługę klienta, wygodny przepływ informacji oraz materiały dla specjalistów z branży.

Wyszukiwanie produktów

Oferta produktowa centryfug na stronie producenta wymagała uporządkowania i odpowiedniego filtrowania. Marka Ohaus w trosce o klienta chciała ułatwić mu poznawanie i przeglądanie produktów. Programiści Green Parrot stworzyli aplikację produktową dla wirówek, która prezentuje ofertę Ohaus według dziesięciu najważniejszych kryteriów. Strona pozwala na szybkie i łatwe wyszukiwanie oraz poznanie parametrów. Program tradycyjnie udostępniliśmy na stronie marki, ale stworzyliśmy też niezależną aplikację do pobrania.

Aplikacja, która działa offline

Zaprojektowaliśmy taką wersję wyszukiwarki centryfug Ohaus, która działa bez podłączenia do Internetu. Użytkownik jednorazowo ściąga aplikację na swój komputer albo smartfon i łatwo wyszukuje dostępne produkty. Dokładnie tak samo jakby to robił w Internecie, ponieważ jego aplikacja ściągnęła wszystkie potrzebne bazy danych, a podczas kolejnego połączenia z siecią sprawdza i pobiera dostępne aktualizacje. Przy każdym uruchomieniu przefiltrowanie bazy produktów trwa zaledwie kilka sekund! Na stworzenie aplikacji desktopowej na bazie technologii webowych pozwoliło nam oprogramowanie Electron.

Teraz marka Ohaus oraz jej klienci cieszą się przejrzystą i funkcjonalną wyszukiwarką dostępną dla każdego, a my zaliczamy kolejny projekt do tych bardzo udanych!

  Skontaktujmy się

  Warszawa

  ul. Szturmowa 9/13
  02-678 Warszawa

  Katowice

  ul. Jesionowa 22 / 3.5
  40-006 Katowice