Łączymy technologię i marketing. Naprawdę.

Jesteśmy najlepszym partnerem dla ludzi chcących rozwijać swoje firmy dzięki połączeniu marketingu i technologii

Najnowsze artykuły:

Darmowa wiedza:

Zrób odwrotnie!

Pobierz darmowy e-book o błędach
w digital marketingu!

Employer branding

Pobierz darmowy e-book
o employer brandingu!

5 Canvas dla Biznesu

Pobierz 5 Canvasów, które ułożą
Twój biznes, sprzedaż i marketing!

Nasze kompetencje:

Kreacja

Nasza kreatywność przekłada się na Twoje efekty biznesowe. Tworzymy kreacje, które przyciągają uwagę odbiorców, zachęcają do działania i sprzedają.

arrow right

Performance

Odpowiedni dobór kanałów komunikacji, trafne kreacje i dokładna analityka to nasz przepis na maksymalny zwrot z inwestycji w kampanie online.

arrow right

Strategia

Krok po kroku i kompleksowo zaplanujemy Twój sukces w digitalu. Skutecznie łączymy marketing i technologię nie dla firm, a dla ludzi, którzy za tymi firmami stoją.

arrow right

AoD

Model Agency On Demand to przyszłość marketingu. Jeśli zależy Ci na efektywności, oszczędności i szybkości działania, poznaj AoD.

arrow right

Portfolio

Zapisz się na GreenLetter

Dołącz do ponad 3000 brand managerów, marketerów i CEO, którzy są na bieżąco z newsami z marketingu i technologii z całego świata.

Agencja reklamowa Warszawa

Jak w Internet(y), to tylko z Green Parrot!

Witaj w Green Parrot! Różnie o nas mówią: agencja kreatywna, agencja interaktywna i wreszcie – agencja Social Media. Prawda jest taka, że w każdym z tych obszarów czujemy się jak ryba w wodzie i w każdym z nich dajemy z siebie wszystko, korzystając z najnowszych rozwiązań, zgodnie z najnowszymi trendami. Naszą Agencję tworzy zespół ponad 50 specjalistów, a każdy z nich jest wirtuozem w swojej dziedzinie. Od kreacji, po influencerów, produkcję, chatboty, programowanie i zaawansowane narzędzia Google. Co nas wyróżnia? Wszechstronna znajomość oraz dostęp do narzędzi on-line, którymi szczyci się nasz własny dział technologii stale wspierający wszystkie bieżące działania i projekty.

Jak w Internet(y), to tylko z Green Parrot!